Aile Planlaması İlk gece

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.
ya tabiki bizde müsade etmeyiz ama ne yazıkki isteniyor saçma ama gerçek zaten kalabalık olacak bide onun stresi zaten ilk gecedende korkuyorum ofof
egerkı oyle cok cok bır acı hıssetse ınsanlar asla yapmazdı demı..hele ben yaptıysammm oooo sende yaparsın ınan bana benım kadr canı tatlı olan varmı acaba ..korkma ne kadra korkarsan o kadra kotu olur ...rahat olmaya calsı dıycem ama ne kdar zor su an bu cok ıyı bılıyorum ..egerkı rahat olmayı basarırsan ...ek olarak kayganlastırıcı kullanırsan ve yava syavs hareket edersenız zaten esın nazık davranacaktır sana karsı belkıde hıc anlamıycaksın ...hıc korkma kız ben bıle yaptımmsempatiksalakcinni o kadra kokruyordumkı anlatamma onu dusunmekten dugunumu yasayamaım bosver rahat ol ..olduktan sonra yazarsın bıze mutluluklarrrr

ilk geceden korkacak birşey yok cnm..kendını kışa bırak yeter cinsellik önceden tasarlanıpda yapılabılen bişey degil bence...kendını rahat bırak en önemlısıde eşine bırak sonrası huzurr

ilk cinsel deneyimi yasamadan once ciftlerin bu konu hakkinda rahatca konusmalari ve kendilerini en uygun hissettikleri zamanda birlesmeyi yasamalari gerekmektedir. kesinlikle caninizin aciyacagini falan dusunmeyin, sevdiginiz insanla berabersiniz, mutlusunuz, boyle seyler dusunun ve olumlu olun. o aci zaten hic bisey, ama kendinizi kasarsaniz bir kac denemede daha problem yasayabilirsiniz.

ilk gece... ilk gece... zaman yaklaşıyo. buradaki yorumları okudukça cesaret geldi. evli olanlara saçma geliyodur belki biz yeni evleneceklerin bu konudaki telaşı
şimdi başka bişey sorucam ben. ilk gecenin kolay olması için acı falan hissetmemk için kullanılabilecek bir ilaç var mı ki?Şeniz

ilk gece... ilk gece... zaman yaklaşıyo. buradaki yorumları okudukça cesaret geldi. evli olanlara saçma geliyodur belki biz yeni evleneceklerin bu konudaki telaşı
şimdi başka bişey sorucam ben. ilk gecenin kolay olması için acı falan hissetmemk için kullanılabilecek bir ilaç var mı ki?Şeniz

caim eger korkuyorsan gercekten o gün sabahtan igne vurunabilirsin! yada doktordan kas gevsetici hap alip kullanabilirsin! birde canim bebege yagi , yada yagli bir kremi genital bölgene sürebilirsin... sor anacimm sorrr ben cevaplarim sanakaydirigubbakcemile2 kaydirigubbakcemile3

bence kocanı sallayabildiğin kadar salla yani ertele hep kaç kaçabildiğin kadar ben kaçmayı düşünüorum artık bi ay mı kaçarım naparım şimdiden planlar yapmaya başladım valla bana kalsa hiç yapmam yani o kadar çok korkuyorum düşünün ki bu fobim o yüzden bu gece yorgunum,hayır bu gece rahatsızım diye diye bi ay rahat kalırım die düşünüorum benkaydirigubbakcemile3ne fenayım ya yaşasın kötülükdelikafadulden

bence kocanı sallayabildiğin kadar salla yani ertele hep kaç kaçabildiğin kadar ben kaçmayı düşünüorum artık bi ay mı kaçarım naparım şimdiden planlar yapmaya başladım valla bana kalsa hiç yapmam yani o kadar çok korkuyorum düşünün ki bu fobim o yüzden bu gece yorgunum,hayır bu gece rahatsızım diye diye bi ay rahat kalırım die düşünüorum benkaydirigubbakcemile3ne fenayım ya yaşasın kötülükdelikafadulden

kaç kaç nereye kadar şekerim. şimdiye kadar rahattım bıçak kemiğe dayandı artık kaçacak yer yok! nasıl olsa olacak bari tadını çıkaralım. ayrıca benim kocamın kaçmaya tahammülü olduğunu sanmıyorum. muhakkak kıstırır biyerde:1hug:
bence sende kaçma evliliğin temel direklerinden biri bence cinsellik. ilk geceyi atlattıkmı gerisi kolaynaniknanik

caim eger korkuyorsan gercekten o gün sabahtan igne vurunabilirsin! yada doktordan kas gevsetici hap alip kullanabilirsin! birde canim bebege yagi , yada yagli bir kremi genital bölgene sürebilirsin... sor anacimm sorrr ben cevaplarim sanakaydirigubbakcemile2 kaydirigubbakcemile3

yağlı bi krem sürsem işe yarar yani. ama tuhaf olmaz mı dur ben bi kremimi süreyim desem:dilcikar:

yağlı bi krem sürsem işe yarar yani. ama tuhaf olmaz mı dur ben bi kremimi süreyim desem:dilcikar:

Yağlı kremi oraya sürmek takdir edersiniz ki sağlıklı bir fikir değil. Piyasada vajina ortamına uygun üretilmiş bir sürü su bazlı kayganlaştırıcı var, gerekirse lütfen onlardan kullanın, sonra mantardı şuydu buydu uğraşmazsınız.

kaç kaç nereye kadar şekerim. şimdiye kadar rahattım bıçak kemiğe dayandı artık kaçacak yer yok! nasıl olsa olacak bari tadını çıkaralım. ayrıca benim kocamın kaçmaya tahammülü olduğunu sanmıyorum. muhakkak kıstırır biyerde:1hug:
bence sende kaçma evliliğin temel direklerinden biri bence cinsellik. ilk geceyi atlattıkmı gerisi kolaynaniknanik

öylede o ilk gece zaten sorun olan be canım onu nasıl atlatıcam ahhh ahhh vajinusmus olabilirim bu yüzden,seninkide ne kıstıran cinsindenmiş canım ben kaçarım şekerim ya inşallah ilk günlerde hep maç falan olur Allahım beni gözü görmez ne manyağım ya millet benle ilgilensin derkaydirigubbakcemile3 şakaydı tabi benle ilgilensinde cinselliğimle ilgilenmesin:KK1:acaba aşkım yatcaz kalkcaz yatcaz kalkcaz yapıcaz desem oyalanmaz mı hani çocukken bizi öyle kandırırlardı yadelikafaduldendelikafadulden

öylede o ilk gece zaten sorun olan be canım onu nasıl atlatıcam ahhh ahhh vajinusmus olabilirim bu yüzden,seninkide ne kıstıran cinsindenmiş canım ben kaçarım şekerim ya inşallah ilk günlerde hep maç falan olur Allahım beni gözü görmez ne manyağım ya millet benle ilgilensin derkaydirigubbakcemile3 şakaydı tabi benle ilgilensinde cinselliğimle ilgilenmesin:KK1:acaba aşkım yatcaz kalkcaz yatcaz kalkcaz yapıcaz desem oyalanmaz mı hani çocukken bizi öyle kandırırlardı yadelikafaduldendelikafadulden
bi dene bakalım sonrada anlat bize oyalayabildin mi?kaydirigubbakcemile

Ben kendimi cok kasıyodum yapamam olmaz dıye dusunuyodum ılk geceden once ama o gece serbest bıraktım kendımı ztn sevdgım adam oldgu ıcın cok rahattım.. onunda etkisi var tabii Şeniz
ılk gece hıc acımadı gercekten hatta 2 3 kere bırlıkte olduk kanamamda 3 damla falan geldi.
ama 2. 3. ilişkilerde canım acıdı dha sonra gunlerde yaptıgımızda gercekten acıdı. ama alıstım sımdı cok rahatım ben ıstıyorum nerdeyse olsun dıye aklinialirimsmile

bence de bu hususta en doğrusu
eşiniz olacak kişiyle herşeyi ayrıntılı bir şekilde konuşmaktır..
birdahaki yaza bir aksilik çıkmazsa bizim de düğünümüz olacak..
bende kafama çok takardım nasıl olcak rahat olurmöuyum panik yaparmıyım işte çekinir miyim falan filan..
ancak sevgilim bu konuları bizzat kendisi açıp bana bu açıdan yaklaşınca çok rahatladım
kafamıza takılan birbirimizle ilgili her hususu konuşuyoruz kaygılarımız beklentilerimiz..
bence en doğru yol da budur..şuan ikimizin de kafasındaki sorular ve sorunlar çözüldü..
heyecanla evliliğimizi bekliyoruz..huzur ile..:asigim:

kızlar beende de çok korkular var ama çok da merak ediyorum bu acıyı:KK70::KK70: insanın başına ne gelirse meraktan..............ay tübe tübe...bianönce evleniversem bari..çok da korkmuom yaww aman nolcakmış ilk i biraz canımı sıkıo ama çok da merak ediom

Ben kendimi cok kasıyodum yapamam olmaz dıye dusunuyodum ılk geceden once ama o gece serbest bıraktım kendımı ztn sevdgım adam oldgu ıcın cok rahattım.. onunda etkisi var tabii Şeniz
ılk gece hıc acımadı gercekten hatta 2 3 kere bırlıkte olduk kanamamda 3 damla falan geldi.
ama 2. 3. ilişkilerde canım acıdı dha sonra gunlerde yaptıgımızda gercekten acıdı. ama alıstım sımdı cok rahatım ben ıstıyorum nerdeyse olsun dıye aklinialirimsmile

aaaa ilk geceden 1 den fazla yapılmaz diye biliodum ben kadın açısından zararlıymış kanama durmazmış falan öle duydum yanlışmı duymuşumakannehir

korkulcak bişey yok ondan sonra herşey başlıyo kadın oluyorsun canın çok acımıyor sevdiğin insanla beraber sin mutlulukla aşkla sarıldığında korkuların geçecektir eminim dedim ya ondan sonra başlıyo hamilelik senelik muayne sana mutluluklar dilerim

bırak bu işleri şekerim aslında sen şuanda hepimizden fazla istiyosun bu işi de çaktırmıosunlaelaelaelaelaeyalanmı kız ..hadi hadi itiraf et sende korku morku yok bacım sırnaşık şeyhem korkanlar daha istekli oluyor aha kalıbımı basarıma.s.naniknaniknaniknaniknaniknaniknaniknaniknaniknanik

kesinlikle herşey aşkta bitiyor..
aşık olduğun insan seninle ve yanında..
zaten hep istediğin o değil mi..
korkular paylaşımlarla azalır..
senden bir parca etinden kemiğinden bilirsen
yadırgamaz çekinmezsin de..
her iki tarafında istediği aynı sey ve aynı mutluluk beklentisi..
uzun uzun konuşulup bidefa öncesinde kafada bu korkuyu bitirmek lazım..
sonrası kolay inşaallah..

canım yanında sevdiğin olduğu için herşey yoluna giriyor

kizlar ben hap kullaniyorum ama hesap yaptim ve evelenecegim hafta adet oluyorum.
olmamak icin hapa devam etmek istiyorum ama
bu seferde hap etkisini göstermiyor prezervatif kullanmak gerekecek. ilk gece prezervatif acitmaz mi? lütfen cvp verin

X