ilk dişş :)

gökçencim gece huzursuzluk ve uykusuzluğun arkasından diş gelir kabartı olmasa da diş sankş o etin arasından yükseliyo yani kabartı olamayabiliyor

benım oglumda 28 mayıs dogumlu ve suan 2 tane dısımız var ve haftayada dıs bugdayı ypıcaz dıslerı ıcın. hayırlı olsun sızın dıslerde saglıkla kalın

merhabalar bizimde alt 2 dişimiz 5 aylıkken çıktı benim bebişim çok hızlı maşallah şimdide üst dişler çıkıyo alt dişler rahat çıktı ama üst dişlerde canıma okuyo valla çok huysuz 2 haftadırda bi çıkamadı çok zor çıkıyo,,,dişleri çıkan bebişlerimizin dişleri hayırlı olsun

kızlar mert üstten 4 diş birden patlattı 4 üstte 2 altta toplam 6 dişimiz oldu .))) darısı diğer mayıs bebeklerinin başınaa

kuzey de hala bişey yok.6,5 ayını geçti.geç olsunda güç olmasın dimi amaaa

aynen gökçencim bizdede hala tık yok...
iyice beyazladı diş etleri ama...
dr umuz bugün yarın çıkar artık demişti ama hayırlısı geç olsunda güç olması n dediğin gibi :))

benimkindede tık yok bakalım ne zaman çıkıcak çok kaşıyo dişlerini bugün yarın çıkar inşallah

çok ttalı oluyorlar kızlar alltaki 2 diş gülünce ortaya çıkyo yaaa mertin üsrt dişleride baya büyük görünüyo gözüme .))))) geçen tvde doktor bebeklerin dişleri çıkarken aynı büyüklerdeki diş ağrısı gibi ağrı hissederlermiş doğru yaa et resmen ayrılıyor arasından diş çıkıyor çok zor olmalı ama ALLAH onlara sabrını veriyor

7 aylık oldu nerdeyse ama daha diş yok.beyazlık,kabartı hiçbişey yok.bakalım ne zaman çıkcak incisi. çok tatlı oluyorlar minnacık dişlerle.

veeeeee oğluşumun ilk incileri net bir şekilde çıktı
bir haftadır zaten biri kendini iyice göstermişti tık tık ses çıkıyodu bardak yada kaşık soktuğumuzda...
ve artık ikiside aktif bi şekilde belli oluyo...
ve bir ısırıyoki acıtıyo valla...iki defadır babasının parmağını ısırıyo....
benim minik kuzucuğum :)

benim kızımda 6 aylık.alttan ikisi çıktı.ama yavrumun çok ızdırabı var.ağrısı gelince o neşeli çocuk gidiyo yerine kıvranan, ne yapacağını şaşıran bi bebiş geliyor.sanki başka dişler gelecek.ne zaman biter acaba???çok üzülüyorum.

kardelencim dişiniz hayırlı olsun
bizimde kabartı beyazlık sertlik çok ama daha görüntü yok:)

merhaba hanımlar diş çıkaran bebek anneleri belirti özellikle gece huysuzluğumu benim oğlumda nerdeyse 7 aylık olcak ve hiç olmamıştı bu kadar gece huysuzluğu gündüz çok iyi uyuyo mızmızlamıyo fazla ama akşam olunca çok değişiyo çok salyası akıyo önü hep ıslak ateş yok ishalde değil damakları diş şeklinde beyaz ön iki diş yeri bide huysuzluk ne kadar sürdükten sonra diş çıktı hatırlıyomusunuz

canım biliyorum o sıkıntıları ilk defa dün gece uyudum:)
dişler baya çıkınca rahatlıyorsun yani etinden tamamen çıkınca ela da çok uyanıyordu ben daha uyuyamadan tekrar uyandığı oluyordu öyle.ve akşamları huysuz olur genelde salyası akar yanakları kızarır ishal olabilir arada iştahı olmayabilir.benim çözdüğüm belirtileri bunlar
birde herşeyi ağzına sokar ısırır çiğner bu gibi şeyler inşallah geçer kısa zamanda caljel al diycem ama ben faydasını görmedim ağrı kesici şurup verdiğim akşamlar daha rahat oluyordu istersen dene..

dr.da dedi caljel kullan diye bende faydasını görmedim calpol ver dedi dr o da çok etkili olmuyo açıkcası salyası çok akıyo sürekli önlük var önünde ısırıyo herşey parmağımı falan koparırcasına ısırıyo iştah süper ama çok ilginç kakasıda cıvık ama sulu değil bide sleepera koyuyom uyanıyo diye uyuyo onda çok sallanmakta iyi olmaz diyorum kapatır kapatmaz avazı çıktığı kadar bağırıyo gecenin bi yarısı tekrar çalıştırıyorum susuyo önce böyle değildi hiç şaşkınım valla şimdi hala uyuyo 10 yatırdım hiç ağlamadan uyudu 12 oldu saat düşün

ela da öyleydi diyeceğim yine gece uykusu alamıyor tabi sık sık uyanmaktan gündüz beni şaşırıtıcak kadar uzun uyurdu bu seferde.hatta uyandırsam da uykusunu gece alsa diye düşündüğüm olurdu:)
yapabileceğin birşey yok akşamları oyalaman lazım ya dışarı çıkın gezdirin en son çare onu yapıyorduk biz biraz oyalanıyordu o zaman hem yorulmuş olur ya da banyo yaptırın.sürekli ilgi istiyor o zamlarda çünkü.
ela nın da üst dişleri kabarmış bugün farkettim bakalım bu sefer ne yapıcak
sallanmamaya alıştırmakta yarar var diye düşünüyorum yine de tabi insan şaşırıyor ne yapacağını sizi de anlıyorum
kolay gelsin dilerim çabuk atlatır:)

hayırlı olsun canım
ela nın da altta iki dişi var artık:) şimdi sıra üst dişerle onlarda belirti vermeye başladı
yine bozulacak uyku düzeni
ee ısıracak tabi onlar niye çıktı sanıyorsunhihoyyyt

arkadaşlar incileriniz hayırlı olsun bizimkiler bir türlü çıkamadı benimki 9 aylıkken çıkmış kızımınkide öyle çıkcak heralde darısı başımıza

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…