ilk dişş :)

mert dün gece ateşlendi dişinden sanırım artık dişler yukarı doğru büyümeye başladı ve zorlamalar artttı gece 1den 4e kadar eşim baktı 4den 6ya kadar da ben baktım mızırdanıd sürekli ayakta saalayınca uyudu yatağına yatırınca uyandı çooookkkk uzun bir geceydi .(( uykuuszluktan beter bir durumdayım....

Hayırlı olsun ilk dişiniz ve kolay gelsin.Bakalım biz napıcaz?Bizede bugün doktor dentinox adında bir jel verdi.Diş etlerine sürün çıkmak üzere rahatsız olmasın dedi.Belki sizde kullansanız rahatlatır biraz.

Hayırlı olsun ilk dişiniz ve kolay gelsin.Bakalım biz napıcaz?Bizede bugün doktor dentinox adında bir jel verdi.Diş etlerine sürün çıkmak üzere rahatsız olmasın dedi.Belki sizde kullansanız rahatlatır biraz.

verdi canım kullandık tadınıda pek sevdi zaten hemen emmeye başlıyo kremi sırnaşık şey sanıırm üsttekilerde çıkacak dün tekrar dr götürdüm üstlerde zorlamaya başlamış dedi

mert dişlikten başka herşeyi ısırıyo yaaa özellikle sert şeyleri kemiriyo dişlerine bişey olcak diye korkuyorum.kızlar bi görseniz 2 diş çok sevimli görünyorlar darısı sizlere olsun inşallahh.beklliyoruz bakalım sıradaki hangi mayıs bebişi :)))

ayy canım benim ne tatlıdır kimbilir. Yasemincim imkan varsa eğer resmini yollarmısın mert in ilk mayıs bebişinin incisini görelim :))

benim kuzmunda ön alt sol dişi çıkıyor.. patlamış. ucu değiyor ufacıkkkkk.. çıksada bi görsek kuzumun incisini...

deryacımmmm hayırlı olsun beyaz incinizzz ikinciliği kaptınız:hooray: nasılda batıyor demi eline saldırıyordur ısırmak için:1rolleyes:

deryacımmmm hayırlı olsun beyaz incinizzz ikinciliği kaptınız:hooray: nasılda batıyor demi eline saldırıyordur ısırmak için:1rolleyes:

evet canım ya eşek sıpası bi ısırıyo ama nasıl acıtıyo.. canım kızım benim. kendi elini ısırınca yüzü bi buruşuyo.. acı eşiği yüksek sanırımtam karar veremedim ama. dün yan taraflarını destekliyimde otursun dedim bi tarafına koydum diğer tarafa da koyayım diye döndüm arkamı pat....tabi çocuk tutamadı yana küttt.. alın kızardı ... ama ağlamadı..:jeyyar:

deryacım hayırlı olsun ilk inicinz gerçi daha tam görmemişsin ama yakındır herhalde görmende

selam kızlar ilk inciyi gördük başı tamamen çıktı tabi çok net görünüyor etinden 2mm daha üstte.. ve bi süpriz daha. yanından ikinci dişimiz geliyor. etini yarmış.. ee bundan sanra 4.lük için yarışın artık kızlar...

selam kızlar ilk inciyi gördük başı tamamen çıktı tabi çok net görünüyor etinden 2mm daha üstte.. ve bi süpriz daha. yanından ikinci dişimiz geliyor. etini yarmış.. ee bundan sanra 4.lük için yarışın artık kızlar...

:sm_cool::sm_cool:hem 2. hem 3.mü oldunuzzzzz:hooray: mert 2 diş birden çıkardı

bebişlerinizin incileri hayırlı olsun darısı başımıza benim kızımın daha cıkmadı ama herşeyı agzına götürüyor birde dilini araya alıp ısırmaya çalışıyo bazen de hırslanıp diş yerlerini bir sıkıyor ki babasının kucagındayken suratına saldırıyor ısırmaya bakıyorum ancak çıkmamış daha
ama yakın belli

Kizlar bizde cikardik,incimizi dun farkettim bugun elime geldi ne cabuk uuzyor,biz ikiisni ayni anda cikariyoruz...dun digerini farketmemistim ,biri azicicik dah auzun gorunuyo...Tam acmiyor bakamiyorum sadece elime gelenden anladigim bu....

kızlar mert üsttende diş çıkarıyo 2 tane birden ama çıkması gerekenler değil onun yanındakiler yani köpek dişiyle kesici diş rasındakiler patlamış :))) ortası boş şimdilik ama sanıırm 4 diş birdne çıkarıcak .))

ben buraya yazmayı unutuyordum nerdeyse.... cumartesi günü benim oğluşumunda bir tana incisi çıkmaya çalışırken yakaladım.. bi baktım ki minnacık ucu görünüyooo ayy çok heyecan verici bir durummuşşş.

Aman aman inciler cıkmaya başlamışşş...Hayırlı olsun incilerinizz:) bizde bekliyoruz bakalım gerçi..ne gelen var giden:)

X