ilk dişlerimiz

L

liva1017

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi liva1017
dün kızımın ilk dişleri patladı alttan hemde 2 tane ne güzel bir duyguymuş sanki çuvalla altın buldum o kadar mutlu oldum durup durup dişlerine bakıyorum akşam az ateşimiz vardı şimdi yok acaba bu sıkıntılı dönemi atlattıkmı dersiniz yoksa daha ateş falan olurmu

• Konu Sahibi liva1017
hadi gözünaydın canım darısı bizlerin başına.bu arada kızın kaç aylık?

• Konu Sahibi liva1017
gözün aydın liva.. incileriniz uğurlu olsun..:)

• Konu Sahibi liva1017
gozun aydin canim...bende bu sabah oglumun alttan iki disi cikmis gordum...hayirlara gitsin..ikiz bebegimde olmustu..bir erkekk bir kiz....sevinmistim....

• Konu Sahibi liva1017
bunlar ruyamda tabiyki...belirtmemisim...uykuzusum birazcikta....

• Konu Sahibi liva1017
gozunuz aydın olsun canım...heranları çok çok önemli bizler için...darısı diğer dişlerine agrısız sızısız

• Konu Sahibi liva1017
hayırlı olsun cnm bizimde tam 4 Aylıkken çıktı alttan 2 tane birden güldüklerind eçok attlı oluyorlar........

• Konu Sahibi liva1017
Hayırlı olsun canım darısı bizimkilerin başına

• Konu Sahibi liva1017
hayırlı olsun incileriniz canım inşallah sıkıntılı olmaz.sıra bize de gelsin artık...

oh oh hayırlı olsun canım ne gıbı belırtılerı oldu

kızım daha 17.haftanın içinde 1 haftadan beri ağzının suyu çok akıyodu ve her bulduğu şeyi ağzına götürmek istiyodu tek belirtimtiz bunlar akşamda az ateşimiz vardı yalnızca bu kadar darısı sizlerin bebişlerine sıkıntısız bi şekilde inşallah.

bu arada kızlar teyze oluyorum ablam 6 senelık evliydi tüp bebek denediler ve az önce aradı tutmuş allah olmayanlara versin.

gözünaydın livacım dişlerinizde hayırlı olsun bizimkide öle çok salyalı herşeyi ağzına götürüyo elleri hep ağzında ve huysuz aazcık mızmız yanii bazen kaşıkla bişi verirken ağlıo buara acaba diştenmiki bakalım inş kolayca çıkarır dişlerini kuzum çok acımasın canı...

bizde durum nicedir öyle, eli ağzında sürekli, kıyafetini çok sık değiştirir oldum, ıslanıyor sürekli, ellerini bazan hışımla yumruk yaparak sokuyor ağzına. ama sanırım 2 aydır oluyor bunlar, henüz inci gelmedi. ağzına bişey aldığında bi süre sonra mızmızlanıyor ve ağlıyor. doktorun dediğine göre dişi çıkarken acı olmazmış, sanırım kaşıntıdan ötürü huzursuzlukları.

yaa durununda sürekli elleri ağzında artık hep önlük takıyorum yoksa göğsünü çok ıslatıyor.eline verdiğim herşeyi ağzına götürüyor.çıngırağın tamamını ağzına sokmaya çalışıyor yapamayınca sinirleniyor.bakalım ne zaman çıkacak dişler.

aynen benım ooğlansa ole canım sureklı elı agzında salyada akıyor

hayırlı olsun canım masallah darısı bızımkılere.ınsallah butun kuzular kolay atlatırlar bu donemı.

Hayırlı olsun canım incileriniz..darısın bizimkilere.. Bu arada ablanıda kutluyorum rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşalahh..

X