İlk cinsel ilişkiden 5 gün sonra Damla kanama ve Kasık Ağrısı

heistthe3

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Aralık 2022
2
0
24
Merhaba , ben Erkek arkadaşımla cinsel ilişkiye girdim. İlişki esnasının başında korunmasız devamında prezervatif ile devam ettik. Bu şekilde 3-4 defa yaptık. Fakat üzerinden 5 gün geçti ve benim kasıklarımda ağrı var. Yürürken bile ağrıyor ve ağrıdan dolayı idrara çıkamadım. Birde çok hafif bir kanama oldu.
Ayrı yeten bu benim ilk cinsel deneyimimdi fakat bunun öncesinde erkek arkadaşım zarımı eliye bozmuştu ya da ben öyle zannediyorum çünkü kan akmıştı. Kanama acaba bundan dolayı olabilir mi ? Biraz endişelerim var.
Sizce neden böyle cevaplarınızı merakla bekliyorum.

Ben sanki enfeksiyon kapmışsın gibi hissettim tabi doktor değilim. Bence bir kadın doğum doktoruna gitmende fayda var. Damla kanama enfeksiyondan dolayı da olmuş olabilir yada çok düşük bir ihtimallede yerleşme kanaması olabilir.

İlk iliskide defalarca ilişkiye nasıl dayandin.

Ben de eşimle ilk ilişkiye girdiğimde 1-2 damla kan gelmişti 2. yapışımızda da 1-2 damla kan geldi ve lekelenme oldu sonrakilerde olmadı yani kızlık tam bozulmamış olabiliyor esnek olabiliyor bir kaç kez yaptıktan sonra tamamen bozuluyor esnek ise yani normal benim de öyle oldu kasık ağrısı ilişkide mi oldu yoksa sonrası mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…