İlk cinsel deneyim

asdfy

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2024
33
8
İlk cinsel deneyim

Merhabalar hayatımın hatasını yaptım şimdi de sorumluluğunu kaldıramıyorum delirmek üzereyim sevgilimle sürtünme yoluyla bir birliktelik yaşıyorduk sonra dayanamayacağım bir şekilde acı yaşadım ve durduk zaman geçtikten sonra kanamam başladı sevgilim boşalmadığını söylüyor ama ben korkuyorum o anı hatırlayamıyorum zevk suyu içime girdi mi bilmiyorum hamile kalır mıyım lütfen yardımcı olun

İlk cinsel deneyim

Merhabalar hayatımın hatasını yaptım şimdi de sorumluluğunu kaldıramıyorum delirmek üzereyim sevgilimle sürtünme yoluyla bir birliktelik yaşıyorduk sonra dayanamayacağım bir şekilde acı yaşadım ve durduk zaman geçtikten sonra kanamam başladı sevgilim boşalmadığını söylüyor ama ben korkuyorum o anı hatırlayamıyorum zevk suyu içime girdi mi bilmiyorum hamile kalır mıyım lütfen yardımcı olun
Bu yaşadığınız şeyin adı cinsel saldırı. Sizin izninizi almadan içinize girmiş. Cinselliğin her anında ve adımında izin ve rıza gerekir. Bu illaki sözle olmaz, bazen onaylayan davranışlarla, onaylayan bir mimikle, bazen de sözle olur. Yaşınız küçük mü? Bu kişiyle bir daha görüşmeyin derim. Özür dilemesine aldanmayın. Cinsellik muğlak değil çok net bir şeydir.

Boşalma olmadığını biliyorum kuruluk çok fazla vardı
Ben şunu anlamadım, kuruluk nasıl fazlaydı? İnsan partneriyle zaten iki okşaşsa ıslanıyor. Siz onsevisme yasarken kuruydu diyorsunuz
O zaman bu sizin hiç zevk almadığınız, erkek arkadaşınızın kendince debelenip kendini tatmin ettig8 bir ilişki türü müydü? Öyleyse lütfen müsaade etmeyin buna. Attığınız taş ürküttüğünüz kurbağaya degsin

Madem gördün o zaman neden prezervatif kullanmadın annem? Sizin aids ten diğer bulaşıcı hastalıklardan haberiniz yok sanırım eğer olsaydı hamile kalmaktan çok hastalıklardan korkardınız. Hamila kalacağını sanmıyorum ama belki hiv+ kapmış olabilirsin.
Evet çok haklısınız bir bilincim yok bu konularda şuan sizden duyuyorum bu hastalıkları umarım öyle bir şey gelmez başıma yaşadığım yer küçük ve herkes herkesi tanıyor buharda doktora felan da gitmeye çekiniyorum açıkçası

Ben şunu anlamadım, kuruluk nasıl fazlaydı? İnsan partneriyle zaten iki okşaşsa ıslanıyor. Siz onsevisme yasarken kuruydu diyorsunuz
O zaman bu sizin hiç zevk almadığınız, erkek arkadaşınızın kendince debelenip kendini tatmin ettig8 bir ilişki türü müydü? Öyleyse lütfen müsaade etmeyin buna. Attığınız taş ürküttüğünüz kurbağaya degsin
Çok uzun bir süre yaşamadık en fazla 15 dakikada gerçekleşmiştir hepsi ve o kısmı uzun tutmadık zaten o ana dair çok bir şey hatırlamıyorum beynim durmuş gibi sanki

Bu yaşadığınız şeyin adı cinsel saldırı. Sizin izninizi almadan içinize girmiş. Cinselliğin her anında ve adımında izin ve rıza gerekir. Bu illaki sözle olmaz, bazen onaylayan davranışlarla, onaylayan bir mimikle, bazen de sözle olur. Yaşınız küçük mü? Bu kişiyle bir daha görüşmeyin derim. Özür dilemesine aldanmayın. Cinsellik muğlak değil çok net bir şeydir.
Yani bilmiyorum çok seviyorum onu ilk erkek arkadaşım ve evlilik düşünüyoruz cinsellik konuları hep bana uzak olduğu için pek bi detay bilgim bilincim yok maalesef bu yaşadığımız şeyi de tam anlamıyla değerlendiremiyorum çünkü hatırlamadığım kısımları da var

Merhaba, öncelikle kötü hissetmenize gerek yok. Cinsellik dünyanın her yerinde tabuları olmayan birçok ülkede çok çok normal birşey. Ve inanın toplum baskısıyla büyüdüğünüz için kendinizi kötü hissediyorsunuz. Ayrıca ülkemizde de şu dönemin gençlerininde neredeyse yüzde 90nının evlilik dışı cinsellik yaşadığını düşünüyorum. Yargılayan insanlara kulak asmayın, hoşlarına gitmiyorsa yapmasınlar. Sizin hayatınız kimseyi alakadar etmez. Ayrıca birde altını çizmek istediğim bir diğer konu şu ki, sözde kızlık zarınız bozuldu diye kendinizi kimseye mecbur hissetmeyin. Bana kalırsa kanamanız zorlanma sebebiyle ve vajina girişinde enfeksiyonlardan korumak amacıyla bulunan tabakanın (kızlık zarı) sert ve kontrolsüz yırtılması sonucu olmuştur. Hamile kalma ihtimali doğum kontrol hapı kullanan insanlarda bile yüzde 1’de olsa vardır. Dolayısıyla burada kesinlikle hamile değilsiniz tanısını koymak doğru olmayacaktır. Bana sorarsanız hamile olmadığınızı düşünüyorum. Ancak içiniz rahat etmiyorsa yarın erken saatlerde eczaneden bir ertesi gün hapı alın 72 saate kadar etkisi var. Ancak yarın almazsanız daha sonraki günler hiç faydası olmayacaktır. Yerleşme kanaması adet günü ya da adete birkaç gün kala başlar ve bu durumda her kadında olmaz, oranı düşüktür. Bu arada bir not, eğer ertesi gün hapı alırsanız adetinizde yine birkaç gün gecikme ve normalden farklılık görülebilir bu yaşanırsa da endişelenmeyin.
Öncelikle içimi rahatlattığınız için size ayrıca bir teşekkür etmek istiyorum doğum kontrol hapı konusunda çok fazla endişelerim var yani küçük bir yerde yaşıyorum ve burada herkes herkesi tanır alamam

İlk cinsel deneyim

Tedirgin lik duyacagına ertesi gün hapı al kafan rahat olun

Yani bilmiyorum çok seviyorum onu ilk erkek arkadaşım ve evlilik düşünüyoruz cinsellik konuları hep bana uzak olduğu için pek bi detay bilgim bilincim yok maalesef bu yaşadığımız şeyi de tam anlamıyla değerlendiremiyorum çünkü hatırlamadığım kısımları da var
Bak böyle şeyler yazıp insanı korkutuyorsun. Yaşın da biraz küçükmüş . Farketmeden ilaç falan vermiş olmasın ?

Ayrıca ben de diğer arkadaşlar gibi bilerek yaptığını düşünüyorum. Kendi iyiliğin için onunla görüşmeyi kesmelisin . Sana bunları yaşatan birini hayatından çıkarmalısın.

X