İlk cinsel deneyim

asdfy

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2024
33
8
İlk cinsel deneyim

Merhabalar hayatımın hatasını yaptım şimdi de sorumluluğunu kaldıramıyorum delirmek üzereyim sevgilimle sürtünme yoluyla bir birliktelik yaşıyorduk sonra dayanamayacağım bir şekilde acı yaşadım ve durduk zaman geçtikten sonra kanamam başladı sevgilim boşalmadığını söylüyor ama ben korkuyorum o anı hatırlayamıyorum zevk suyu içime girdi mi bilmiyorum hamile kalır mıyım lütfen yardımcı olun

Vicdanım o kadar kötü ki keşke ölsem de bu durumu yaşamasaydım içime girip girmediğini hissetmediğim için tam emin olamıyorum tek hatırladığım şey canım çoook kötü yanması acıması sonrasında durduktan sonra kan geldi fark etmedim bile
İçine girmiş sürtünmeyle kanama olmaz. Acıması da cabası. Vicdan yapmanıza gerek bir durum yok, bir dahakine istemediğiniz şeyleri yaşamayın yalnızca hazır olduğunuzda ve kendiniz de isteyerek yaşayın. Cinsellik yaşamak normal ve doğal bir şey fakat karşılıklı istek şartıyla

Fark etmedim isteyerek yapmadım diyor defalarca kez özür diledi
İnanma erkeklerin çoğu böyledir. Amacı seni kandırıp aynı şekilde tekrar istismar edebilmek, neyse.
Bu arada içine girdiğinden emin olamadım
diyorsun emin olmama şansın yok gayet dolu dolu içeride hissediyorsun. Partnerinin penisi kurşun kalem kadar ince değilse hissedersin.

çok kötü insanlarsınız umarım sizin başına böyle bir şey gelmez beni şuan anlamanız mümkün değil ama insanların hassas olduğu konularla dalga geçiuorısnux ya Allah’a havale ediyorum sizin

İnanma erkeklerin çoğu böyledir. Amacı seni kandırıp aynı şekilde tekrar istismar edebilmek, neyse.
Bu arada içine girdiğinden emin olamadım
diyorsun emin olmama şansın yok gayet dolu dolu içeride hissediyorsun. Partnerinin penisi kurşun kalem kadar ince değilse hissedersin.
Çok fazla canım yandı bunu hatırlıyorum sadece o an acıdan başka bir şey hissetmedim

Çok fazla canım yandı bunu hatırlıyorum sadece o an acıdan başka bir şey hissetmedim
İlk kısım zorlanmıştır, yoksa emin ol bağırsaklarına kadar o dolgunluk hissini hissedersin ve unutman mümkün değil. Bir daha da bu istismarcı adamla kendini böyle tehlikeye atmamalısın.

çok kötü insanlarsınız umarım sizin başına böyle bir şey gelmez beni şuan anlamanız mümkün değil ama insanların hassas olduğu konularla dalga geçiuorısnux ya Allah’a havale ediyorum sizin
Bilerek yapmış bu net.
Birdaha isteyecek nasıl olsa oldu diye.
Pişman olduysan ve istemiyorsan birdaha izin verme.
Ertesi gün hapı alsaydın keşke ama artık yapacak birşey yok.
Stres yapma regl gününü bekle takip et.

Bilerek yapmış bu net.
Birdaha isteyecek nasıl olsa oldu diye.
Pişman olduysan ve istemiyorsan birdaha izin verme.
Ertesi gün hapı alsaydın keşke ama artık yapacak birşey yok.
Stres yapma regl gününü bekle takip et.
Bir daha böyle bir şeyin olmasına kesinlikle müsade etmeyeceğim hap felan da almadım reglime de 12 gün felan var

Merhaba, öncelikle kötü hissetmenize gerek yok. Cinsellik dünyanın her yerinde tabuları olmayan birçok ülkede çok çok normal birşey. Ve inanın toplum baskısıyla büyüdüğünüz için kendinizi kötü hissediyorsunuz. Ayrıca ülkemizde de şu dönemin gençlerininde neredeyse yüzde 90nının evlilik dışı cinsellik yaşadığını düşünüyorum. Yargılayan insanlara kulak asmayın, hoşlarına gitmiyorsa yapmasınlar. Sizin hayatınız kimseyi alakadar etmez. Ayrıca birde altını çizmek istediğim bir diğer konu şu ki, sözde kızlık zarınız bozuldu diye kendinizi kimseye mecbur hissetmeyin. Bana kalırsa kanamanız zorlanma sebebiyle ve vajina girişinde enfeksiyonlardan korumak amacıyla bulunan tabakanın (kızlık zarı) sert ve kontrolsüz yırtılması sonucu olmuştur. Hamile kalma ihtimali doğum kontrol hapı kullanan insanlarda bile yüzde 1’de olsa vardır. Dolayısıyla burada kesinlikle hamile değilsiniz tanısını koymak doğru olmayacaktır. Bana sorarsanız hamile olmadığınızı düşünüyorum. Ancak içiniz rahat etmiyorsa yarın erken saatlerde eczaneden bir ertesi gün hapı alın 72 saate kadar etkisi var. Ancak yarın almazsanız daha sonraki günler hiç faydası olmayacaktır. Yerleşme kanaması adet günü ya da adete birkaç gün kala başlar ve bu durumda her kadında olmaz, oranı düşüktür. Bu arada bir not, eğer ertesi gün hapı alırsanız adetinizde yine birkaç gün gecikme ve normalden farklılık görülebilir bu yaşanırsa da endişelenmeyin.

Boşalma olmadığını biliyorum kuruluk çok fazla vardı ama zevk suyuyla hamile kalanlar gördüm bu sitede o yüzden çok tedirginim
Madem gördün o zaman neden prezervatif kullanmadın annem? Sizin aids ten diğer bulaşıcı hastalıklardan haberiniz yok sanırım eğer olsaydı hamile kalmaktan çok hastalıklardan korkardınız. Hamila kalacağını sanmıyorum ama belki hiv+ kapmış olabilirsin.

X