İlk cinsel deneyim için yardım

Bayanlar siz iyi misiniz ciddi soruyorum sabahtan beri tek tük konuşabildiğim insan var burada yok Muhittin amca diyen mi dersin dayı işine bak diyen mi dersin dayı falan değilim bayanım ben de ne bu tavrınız anlamadım
Haftanın belirli günlerinde böyle gruba katılıp daha 5. Dakikada abidik gubidik mesajlar oluyor bu da onlardan bir tanesi. Yok sevgilimin ki 34 cm damarlı yok yastığa sürttürüverdim pıttığıma bir şey olur mu, yok ilk gece önden mi koyulsun arkadan mı.. Daha sayim mi

Bayanlar siz iyi misiniz ciddi soruyorum sabahtan beri tek tük konuşabildiğim insan var burada yok Muhittin amca diyen mi dersin dayı işine bak diyen mi dersin dayı falan değilim bayanım ben de ne bu tavrınız anlamadım

cekingenbayan'dan sonra gelişme var sanki ( Evlilik de ilk gece nasıldır? )
gerçi @rozilla 'dan sonra paranoyak oldum sanki, hepsi aynı kişiymiş gibi geliyor.

Haftanın belirli günlerinde böyle gruba katılıp daha 5. Dakikada abidik gubidik mesajlar oluyor bu da onlardan bir tanesi. Yok sevgilimin ki 34 cm damarlı yok yastığa sürttürüverdim pıttığıma bir şey olur mu, yok ilk gece önden mi koyulsun arkadan mı.. Daha sayim mi
Yani amacım böyle aptal sorular sormak değildi gerçekten yazdığım şey de gerçek hem bi dayı gelip böyle şeyleri neden buraya yazar onu da anlamadım

O da malafatının derdinde
Ay çok komik cidden buradaki insanların yaşı kaç çok merak ediyorum yazdığım şeye cevaplar geliyor ama arkasındaki profilleri gerçekten çok merak
Kendiside aynı hediyeyi verecek mi size?
ben daha önce bir şey yaşamadım dedi ben sorgulamam yani pek de önemi yok benim için yaşamış veya yaşamamış

34 diyen de mi var 🤣🤣🤣🤣
14 olmasın o

Ay çok komik cidden buradaki insanların yaşı kaç çok merak ediyorum yazdığım şeye cevaplar geliyor ama arkasındaki profilleri gerçekten çok merak

ben daha önce bir şey yaşamadım dedi ben sorgulamam yani pek de önemi yok benim için yaşamış veya yaşamamış
Saçma sapan konuşma, senin karşında 4 çocuk anası ve bu ülkeye yıllarını vermiş bir öğretmen ve onlarca sporcu yetiştirmiş bir öğretmen var . Ve buradaki kadınların çoğu da eğitimli kültürlü insanlar. He senin gibi aklı fikri donunda olanlara biz 1-2 gömlek fazla geliriz yazdıklarımız zoruna gider o ayrı.

Yani "bana en güzel hediyen evlenirken beline taktığın kırmızı kemer ve o gece vereceğin kan" diyen zihniyette bir adamın ağzının payını veremeyip "ay parmaklarken yanlışlıkla bozduysam ne yaparım" diye telaşa kapılan sizsiniz.
Üstelik "ben sorgulamam yani pek de önemi yok benim için yaşamış veya yaşamamış" diyorsunuz. Sizin geçmişinizin de sorgulanamaz olduğunun farkında bile değilsiniz.
Sonra gelip buradaki kadınlara atar yapıyorsunuz. Bu dik duruşunuzu kan budalası nişanlınıza gösterseniz geleceğiniz açısından daha sağlıklı olurdu. En azından kan gelmezse doktora muyaneye götürür mü korkusu duymazdınız.

Saçma sapan konuşma, senin karşında 4 çocuk anası ve bu ülkeye yıllarını vermiş bir öğretmen ve onlarca sporcu yetiştirmiş bir öğretmen var . Ve buradaki kadınların çoğu da eğitimli kültürlü insanlar. He senin gibi aklı fikri donunda olanlara biz 1-2 gömlek fazla geliriz yazdıklarımız zoruna gider o ayrı.
Hanımefendi ne anlatıyorsunuz buradaki insanların statüsüne veya seviyesine laf mı ettim kaç yaşında olduklarını ve profillerini çok merak ettiğimi söyledim kime neyin sinirini yapıyorsunuz anlamadım

Kasildığın için değil açılması gerektiği için.şimdi her ilişkimizde çok mu hazır oluyoruz yani?
Evet hala tam kendimi salamadığımda benim kanamam oluyor ve giriş olmuyor. Ne zamanki kegeldeki salma hareketini yapıyorum hazır olmasam da giriş yapabiliyor ve herhangi bir acı ve kanama türü şeyler olmuyor.

Evet hala tam kendimi salamadığımda benim kanamam oluyor ve giriş olmuyor. Ne zamanki kegeldeki salma hareketini yapıyorum hazır olmasam da giriş yapabiliyor ve herhangi bir acı ve kanama türü şeyler olmuyor.
Ama kanama normal değil bence bir doktora git istersen. Orda yara falan var kesin

18 19 yaşındaydım sanırım ilk cinsel ilişkimde inanın bir damla kan gelmedi hiç. Ondan sonra çok erkekle ilişkim oldu o mertebeye onlarda erisemedi haahzjsjsjsj.

Yani gerçekten bazılarının hiç kanamiyor ve bu azimsanmayacak kadar.

X