İlk cinsel deneyim için yardım

Bilmiyorum 23 yaşımdayım bana da hep kan gelir diye aşıladılar kan gelmezse biriyle olmuşum gibi olur diye korkuyorum sadece ve esnek olabileceğini de yeni öğrendim eğer gelmezse ve ona böyle bir şey olduğunu söylersem sen nerden biliyorsun bunu mu ayarladın kafanda da diyebilir ve genelde o zar yırtılmayanların dapdar olup zor giriyormuş ya benim yırtıldıysa ve kolay bir şekilde olursa ondan da şüphe edebilir kafayı yicem en sonunda
Dapdar olmaz merak etme. Sizin yaşadığınız kültür iyice kafanızı bulandırmış. Esnek olma durumu hiç nadir değil. Sen bunu nerden biliyorsun derse bunu bilmeyen mi var cahil diyebilirsin karşıdakine. Siz de yeni öğrendiğiniz için bu bilgi size anormal gelebilir ama artık doğruyu öğrendiğinize göre ona göre bir kafa yapısına acilen girmelisiniz. Yoksa siz kendinizi böyle elinizde olmayan saçma bir şey için suçlu hissederseniz insanlar da size suçlu muamelesi yapmaktan çekinmezler. Her kadın kanamaz ve bu oldukça normaldir. Zaten genelde acemiliğinizden kimseyle birlikte olmadığınızı anlar. Anlamasa da ona bir cevap borçlu değilsiniz. Adam size evlenmeden böyle bir şey diyebiliyorsa o gece her türlü suçlamaya hazır olacaksınız veya şimdiden sen nasıl konuşuyorsun be diyerek karşıdaki adamı cahilliğini azaltmak için bilgilendireceksiniz ki o zaman bile sen bana bunun açıklamasını önceden yapıyorsun ki bir haltlar yedin diyebilir. Böyle zihniyette çünkü. Ya bilgilendirin ya ayrılın ya da altında ezilin bu 3 yoldan başka çare yok. Kolay gelsin bu mağara adamıyla size.

Ha bu arada kendisi bakir mi beyefendinin size nasıl bunu kanıtlayacakmış bakalım 😡

Dapdar olmaz merak etme. Sizin yaşadığınız kültür iyice kafanızı bulandırmış. Esnek olma durumu hiç nadir değil. Sen bunu nerden biliyorsun derse bunu bilmeyen mi var cahil diyebilirsin karşıdakine. Siz de yeni öğrendiğiniz için bu bilgi size anormal gelebilir ama artık doğruyu öğrendiğinize göre ona göre bir kafa yapısına acilen girmelisiniz. Yoksa siz kendinizi böyle elinizde olmayan saçma bir şey için suçlu hissederseniz insanlar da size suçlu muamelesi yapmaktan çekinmezler. Her kadın kanamaz ve bu oldukça normaldir. Zaten genelde acemiliğinizden kimseyle birlikte olmadığınızı anlar. Anlamasa da ona bir cevap borçlu değilsiniz. Adam size evlenmeden böyle bir şey diyebiliyorsa o gece her türlü suçlamaya hazır olacaksınız veya şimdiden sen nasıl konuşuyorsun be diyerek karşıdaki adamı cahilliğini azaltmak için bilgilendireceksiniz ki o zaman bile sen bana bunun açıklamasını önceden yapıyorsun ki bir haltlar yedin diyebilir. Böyle zihniyette çünkü. Ya bilgilendirin ya ayrılın ya da altında ezilin bu 3 yoldan başka çare yok. Kolay gelsin bu mağara adamıyla size.

Ha bu arada kendisi bakir mi beyefendinin size nasıl bunu kanıtlayacakmış bakalım 😡
Çok teşekkür ederim desteğiniz için ağladım okurken acaba gerçekten yanlış birisiyle birlikte miyim diye kan gelmezse onla doktora gitmeli miyim çünkü dediğiniz gibi şimdi bilgilendirsem ayarladın diyebilir

Bilmiyorum 23 yaşımdayım bana da hep kan gelir diye aşıladılar kan gelmezse biriyle olmuşum gibi olur diye korkuyorum sadece ve esnek olabileceğini de yeni öğrendim eğer gelmezse ve ona böyle bir şey olduğunu söylersem sen nerden biliyorsun bunu mu ayarladın kafanda da diyebilir ve genelde o zar yırtılmayanların dapdar olup zor giriyormuş ya benim yırtıldıysa ve kolay bir şekilde olursa ondan da şüphe edebilir kafayı yicem en sonunda
O dapdar durumu kendini kasmaktan da oluyor ben ilk ilişkilerimde hep kasıldığım için her seferinde kanama oldu öyle düşünenilirsin

Çok teşekkür ederim desteğiniz için ağladım okurken acaba gerçekten yanlış birisiyle birlikte miyim diye kan gelmezse onla doktora gitmeli miyim çünkü dediğiniz gibi şimdi bilgilendirsem ayarladın diyebilir
Maalesef yanlış biriyle birliktesiniz. Ama belki cahildir o da diyerek bir nebze durumu hafifleteyim sizin için. En doğrusu bence onu bu kan meselesei hakkında dediğin epey yanlış, sanırım pek bu konularda bilgin yok biraz daha araştırabilirsin. Beni de o gece zor durumda bırakacak bir bilgisizliğin var diyerek pas at. Nasıl yani derse kadınların çoğu zaten kanamaz sen bunu bilmiyorsun herhalde internetten araştırabilirsin deyip tepkisini ölç. Size bağırığ kızıp suçluyorsa o adamdan olmaz. Daha bunu bilmiyordum tarzı konuşuyorsa hala bir şans vardır.

Ve hayır asla kan gelmedi diye doktora gitmemelisiniz. Size güvenmeyip doktorun lafına güvenen biri nasıl eşiniz olabilir ki? Söylediğinizin onun için bır kıymeti o doktora gittiğiniz gün olmayacak ve bu sadece doktorla kalmayacak hep daha fazla kanıtlar isteyecek. Çoğu kadım doktora gider ve kendimi kanıtlarsam eşim beni çok sever diye düşünüyor ama gerçek öyle değil. Gerçek eşinizin size asla güvenmemesi ve sizi pazardaki bir koyun gibi bakirelik muayenesinde götürüp sağlam mı çürük mü raporu almak. Böyle zihniyette biri siz kendinizi kanıtlasanız bile yarın başka bir konuda tekrar size gücenmeyecektir. Doktora gidersniz ona ben güvenemeyeceğin biriyim ama bak doktora gelip kendimi kanıtlayacak kadar da eziğim imajı çizeceksiniz.

Bir de şöyle düşünün. Bu adam sizi hiç mi sevmemiş. Ruhunuz hiç mi önemli değil onun için sadece bakireliğinize mi aşık? Diyelim ki oldu doktor bakire değil dedi eşinize sizi hemen silip atacak kadar az mı seviyormuş sizi, her şey bir kan mı? Sizin değeriniz bu kadar mı onun gözünde. Hiç mi güzel anılar paylaşmadı sizinle hiç mi ben nu kadınsız yaşayamam diyemedi. Bunları da düşünün. Seven erkek bir kanı takar mı? Hassasiyeti var bu konuda hadi taktı diyelim sizin sözünüz niye yeterli olmaz? Düşünün

O dapdar durumu kendini kasmaktan da oluyor ben ilk ilişkilerimde hep kasıldığım için her seferinde kanama oldu öyle düşünenilirsin
Neyse kan gelmese de benimki de dardır yani parmakla ne kadar açılabilir ki yırtılsa bile kan gelmezse de söylerim artık önceden bozabilmiş olabileceğimi umarım inanır bana

Bu arada ben bakireydim ama ilk ilişkimde kanamadım. Ve asla kanadım mı diye kontrol edilmedi tabii ki. O güzel anda niye adam durup kan geldi mi diye kontrol edip bir kadını kassın ona travma yaşatsın ki. Öyle güzel oldu bitti. Umarım her kadında böyle bilinçli ve ana odaklanan erkeklerle evlenir.

Neyse kan gelmese de benimki de dardır yani parmakla ne kadar açılabilir ki yırtılsa bile kan gelmezse de söylerim artık önceden bozabilmiş olabileceğimi umarım inanır bana
İnanmaz bu konuya takıntılı adamın buna inanacağını düşünmek saflık olur. Bu adamları daha ilişkinin başında tespit edip yollamak lazım

Valla ben eleştirmeyeceğim açık konuşmuş en azından sana uyar uymaz canım
madem kendimle böyle bir şüphen var bir cinsel birliktelik yaşamamışım muayeneye giderim sana inanır inanmaz ona kalmış olmazsa ayrılırsın dünyanın sonu değil seni sevende seni her türlü kabul görürdü

İnanmaz bu konuya takıntılı adamın buna inanacağını düşünmek saflık olur. Bu adamları daha ilişkinin başında tespit edip yollamak lazım
Ama konu sahibi yollamayacak gibi duruyor ,şimdiden kendini kanıtlamanın peşinde,ve hep kendini ezdirecek gibi hissettim.Umarım yanılırız

Bu arada ben bakireydim ama ilk ilişkimde kanamadım. Ve asla kanadım mı diye kontrol edilmedi tabii ki. O güzel anda niye adam durup kan geldi mi diye kontrol edip bir kadını kassın ona travma yaşatsın ki. Öyle güzel oldu bitti. Umarım her kadında böyle bilinçli ve ana odaklanan erkeklerle evlenir.
Ben anneme de sordum bunu kaynana falan arama muhabbeti dönüyordu nişanlımın tarafında gerdek sabahı aranıyormuş oldu mu diye annem de bizde öyle bişey hiç olmadı ne kaynanam aradı ne de kendi annem gelinleri aradı dedi

zlar merhaba bir şey paylaşmak istiyorum sizlerle bayram bayram kafama çok taktığım bir konu var nişanlım var geçen gün sohbet esnasında konuşurken bana en güzel hediyen evlenirken beline taktığın kırmızı kemer ve o gece vereceğin kan dedi ben de ne diyeceğimi şaşırdım önceden masturbasyon yapıyordum ve gerçekten bekaretten haberim olmadığı bir dönemimdi parmağımı kullanıyordum hiç kan görmedim ama bir kere iç çamaşırımda kahverengimsi bir leke görmüştüm şu an canımı o kadar çok sıkıyor ki bu durum nişanlıma bahsetmek de istemiyorum ama bahsetmezsem ve kan gelmezse çok daha yanlış anlayabilir sizce bu durumda ne yapabilirim hiç kafama takmamıştım bu durumu nişanlım böyle bir şey diyene kadar bunu desem bana inanır mı onu da bilmiyorum hiç
Dayı dür bük g*tüne sok. Sümeyye yapmış bi de adını

Dayı dür bük g*tüne sok. Sümeyye yapmış bi de adını
Bayanlar siz iyi misiniz ciddi soruyorum sabahtan beri tek tük konuşabildiğim insan var burada yok Muhittin amca diyen mi dersin dayı işine bak diyen mi dersin dayı falan değilim bayanım ben de ne bu tavrınız anlamadım

X