İlk cinsel deneyim için yardım

sumeyyeaslan

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
16 Haziran 2024
18
-4
25
Kızlar merhaba bir şey paylaşmak istiyorum sizlerle bayram bayram kafama çok taktığım bir konu var nişanlım var geçen gün sohbet esnasında konuşurken bana en güzel hediyen evlenirken beline taktığın kırmızı kemer ve o gece vereceğin kan dedi ben de ne diyeceğimi şaşırdım önceden masturbasyon yapıyordum ve gerçekten bekaretten haberim olmadığı bir dönemimdi parmağımı kullanıyordum hiç kan görmedim ama bir kere iç çamaşırımda kahverengimsi bir leke görmüştüm şu an canımı o kadar çok sıkıyor ki bu durum nişanlıma bahsetmek de istemiyorum ama bahsetmezsem ve kan gelmezse çok daha yanlış anlayabilir sizce bu durumda ne yapabilirim hiç kafama takmamıştım bu durumu nişanlım böyle bir şey diyene kadar bunu desem bana inanır mı onu da bilmiyorum hiç

Anadan üryan yastığa sürtünenler var sen diyosun parmak soktum, hiç değilse bi kırlente hallenseydin.Oldu mu şimdi?

Ne saçma bir şey
Türkan Şoray gibi elini kes çarşafa sür

Iyy laflara bak laflara en güzel hediyen vereceğin kanmış iğrenç

Çok pardon ben de bişey sorucam sen bu adamı yakıştırdın mı kendine?
Biz nişanlanalı 4 ay oldu bu tarz konuşan biri değildi geçenlerde ağzından böyle bir şey çıktı baya bir şaşırdım kötü algılamak da istemedim şimdi de kan gelir mi gelmez mi diye kuruntu yapmaya başladım kendi kendime

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…