İlk buluşmada yapılan saygısızlık

Roza30

Üye
Kayıtlı Üye
28 Haziran 2023
578
432
İyi geceler hanımlar. Umarım hepiniz iyisinizdir.
Bu gün bir akraba aracılığıyla tanıştırıldığım biriyle 2 günlük telefon konuşması sonucu buluştuk. Pek konuşamadık ikimizde genel soruları telefonda konuştuk geriye pek bir sorulacak bir şey kalmamıştı sanırım yada ikimizinde aklına gelmedi bşr sohbet konusu. Neyse sorum şu hemen yan masada bir köpek sesiyle irkildim.Bu da iyi oldu kendine geldin dedi. Yaptığı saygısızlık mı sizce. Ve bu saygısızlığı alttan almalımıyım

İyi geceler hanımlar. Umarım hepiniz iyisinizdir.
Bu gün bir akraba aracılığıyla tanıştırıldığım biriyle 2 günlük telefon konuşması sonucu buluştuk. Pek konuşamadık ikimizde genel soruları telefonda konuştuk geriye pek bir sorulacak bir şey kalmamıştı sanırım yada ikimizinde aklına gelmedi bşr sohbet konusu. Neyse sorum şu hemen yan masada bir köpek sesiyle irkildim.Bu da iyi oldu kendine geldin dedi. Yaptığı saygısızlık mı sizce. Ve bu saygısızlığı alttan almalımıyım
Ne gibi bir saygısızlık var anlayamadım?
Ortaya laf atmış masada eğer konuşmadan donuk şekilde takılıyorsanız sıkılmıştır adam. Tekrar konuşuverin yüz yüze telefondakileri ne olacak ki? Maksat muhabbetteki enerjiyi görmek .
Tepkisiz duruyorsan refleks hareketi gösterince demiştir. Her şeyde de hakaret aramayın

X