İlk buluşma.. fazla mı tepki verdim acaba?

Aynen rahat olunmasi icten gelindigi gibi davranmasini savunurum hep ama karsi tarafinda kendini ne kadar actigi onemli. İlk bulusmada el ele de tutusulur fakat beyefendi biraz sarilarak fazla samimiyet gostererek korkutmus. Gerek yokmus zaten bu kadar asiri samimiyete benide geri cekerdi bu durum

O -miyim li sorular beni de çok itiyor ya :KK70: :KK70:
Direk hayır yapamazsın diyesim geliyor.
Söyleyince büyüsü kaçıyor.
Mesela ben öpüşmeden öne yavaş yavaş yaklaşma tribini bile sevmem, sen hiç beklemezken hızlı bir şekilde birden çekip öpücek filan :KK70:
Banka oturduk manzara izliyoruz. Ben bankın en en ucuna oturmuşum. Ama istemdışı. Güldü aramızda uçurumlar var biraz daha gitme düşeceksin dedi sonra pat dye yanıma geldi oturdu. Ben yok az önce daha iyiydi dedim yine gülerek sert konuşmadan sonra eski yerine kaydı. Ben mi çok soğuk davrandım acaba🤔 normali öyle gibi gelmişti bana 😀

😀😀😀 ya demeyin böyle haksızlıkmı yaptım şimdi adama? Ama sonuçta onda da yanlış bi izlenim bırakmak istemedim. Daha ilk buluşma yani, çok erken değil mi?

Kişiden kişiye değişir erken geç mevzusu. Eşimle ilk buluşmamızda olanları anlatsam dudağınız uçuklayacak demek ki. Şaka bir tarafa kişiden kişiye değişse de verdiğiniz tepkiler biraz liseli kız tepkisi gibi geldi bana. Yani ilk buluşmada bir adamın elini tutarsanız değeriniz düşmez, kimse size farklı gözle bakmaz. Bu kadar kasmayın bence.

Sanırım dalga geçiyosunuz benimle 😀😀 ama ilk buluşma sonuçta. Daha ne olacağı belli değil. Boşandıgımı duydugunda ailem geleneksel diyen sonrasında ben tanımak istiyoeum seni diyen adam bu. Daha ne olacağımız belli değilken onu öpmek isteyeceğimi nasıl düşündü ki? Ya da öpmesine izin vereceğimi
Daha ne olacağı belli değil derken? Biriyle buluştuğumuzda genelde selamlaşır öpüşürüz hani gayet sıradan bir şekilde. Adama tecavüzcü muamelesi yapmışsınız resmen 😁

Daha ne olacağı belli değil derken? Biriyle buluştuğumuzda genelde selamlaşır öpüşürüz hani gayet sıradan bir şekilde. Adama tecavüzcü muamelesi yapmışsınız resmen 😁
Offf 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ Bidaha görüşmek istemese haklı yani 😀😀 ama daha aramızda elektrik olup olmadığı belli değil yani bi dur biraz zaman geçsin 😀 ben eski kafalıyım sanırım 🤔

Bence adam normal davraniyolar ilk bulusma tamam da tanisma degil ki konusup tanismissiniz zaten elini tutmasi sarilmasi bi tık abarti olabilir de bankta neden yanyana oturmadiniz biraz daha gözlemleyin bakin belki size kendini yakin hissetmistir duygusal olarak yoğundur hemen kullanmaya kalkismis diye düşünmeyin zamanla oturacaktir niyeti ne

Banka oturduk manzara izliyoruz. Ben bankın en en ucuna oturmuşum. Ama istemdışı. Güldü aramızda uçurumlar var biraz daha gitme düşeceksin dedi sonra pat dye yanıma geldi oturdu. Ben yok az önce daha iyiydi dedim yine gülerek sert konuşmadan sonra eski yerine kaydı. Ben mi çok soğuk davrandım acaba🤔 normali öyle gibi gelmişti bana 😀

Ooo çok abartmışsınız yahu.
Uzağa oturmak filan.
Yoksa adamdan mı hoşlanmadınız? Ben genelde hoşlanmadıklarıma bu şekilde davranırım.
(Hoşlandıklarımınsa ağzının içine düşerim :KK70: )

İkinci seçenek uzun zamandır flört etmediğiniz için bünyede şok etkisi yarattı. Abartı uzak davranmışsınız cidden.
Kasmayın kendinizi yahu, hakkımda şunu düşünür bunu düşünür, sizin ne düşündüğünüz önemli.

Bence adam normal davraniyolar ilk bulusma tamam da tanisma degil ki konusup tanismissiniz zaten elini tutmasi sarilmasi bi tık abarti olabilir de bankta neden yanyana oturmadiniz biraz daha gözlemleyin bakin belki size kendini yakin hissetmistir duygusal olarak yoğundur hemen kullanmaya kalkismis diye düşünmeyin zamanla oturacaktir niyeti ne
Yanyana oturduk ama iki uçtaydık. O yaklaştı yanıma ama dibime yani. Ne gerek var 😀 bende az önceki daha iyiydi dedim gülerek

Bence bu el tutuşma, sarilma hatta tokalaşma için bile ilk haraket kadindan beklenmeli tanişma esnasinda. Daha ilk buluşmada asil O nun yaptigi hareketler saçma olmuş sarilmak, öpmek, dibine girmek filan hiç hoşlanmam boyle civikliklardan. Ben ilk kez gordugum kadina bile sarilmam tokalaşirim.

Bu arada oyle asiri mesafeli bir insan degilim 😁 eşimle ilk gorustugumuzde gayet sarilmis opmustuk bunlar o an ki enerjiye ortama bagli ama bunlarin olmasini ben sagladim. Eşim asla beni rahatsiz edecek bir harekette bulunmadi, benden yakinlik gormese asla sarilmazdi, adam elimi bile tutmadi, sorusunu bile sormadi ben tutana kadar.

Ooo çok abartmışsınız yahu.
Uzağa oturmak filan.
Yoksa adamdan mı hoşlanmadınız? Ben genelde hoşlanmadıklarıma bu şekilde davranırım.
(Hoşlandıklarımınsa ağzının içine düşerim :KK70: )

İkinci seçenek uzun zamandır flört etmediğiniz için bünyede şok etkisi yarattı. Abartı uzak davranmışsınız cidden.
Kasmayın kendinizi yahu, hakkımda şunu düşünür bunu düşünür, sizin ne düşündüğünüz önemli.
Evet uzun zamandır bu tarz bişey yaşamamıştım. Yani en fazla ilk tanışma olmuştu. Bilmiyorum ama çok yakınlaşmakta içimden gelmemiş demekki. Yoksa somuçta bende dayanamaz yaklaşırdım.

Bence bu el tutuşma, sarilma hatta tokalaşma için bile ilk haraket kadindan beklenir. Ozellikle daha ilk buluşmada onun yaptigi hareketler saçma olmuş sarilmak, öpmek filan hiç hoşlanmamnboyle civikliklardan. Ben ilk kez gordugum kadina bile sarilmam tokalaşirim.
Bu arada oyle asiri mesafeli bir insan degilim 😁 eşimle ilk gorustugumuzde gayet sarilmis opmustuk bunlar o an ki enerjiye ortama bagli ama bunlarin olmasini ben sagladim. Eşim asla beni rahatsiz edecek bir harekette bulunmadi, benden yakinlik gormese asla sarilmazdi, adam elimi bile tutmadi, sormadi ben tutana kadar.

Hayır yani gayette buzdolabı gibiydim bütün akşam. Benden cesaret alması mümkün değil 😀

Bunlar bana kimya meselesi gibi geliyor ya. Bir sevgilimi aylarca öpesim gelmemişti. Hiç yskınlaşmadık öyle kös kös bitti. Şimdikinin de ilk buluşmada dudağından öpmüştüm. Ne bileyim içimden gelmişti dokunmak elini tutmak filan. Siz biraz da kasmışsınız kendinizi rahat değilsiniz adamın yanında. Güvenmiyorsanız bir süre görüşmeyin ya da mesafeli kalmaya devam edin. Saygı duymuyorsa da yol verin gitsin. O bahsettiğim aylarca uzak durmuştu benden zorla sarılmadı da öpmedi de. Karakter meselesi.

Bunlar bana kimya meselesi gibi geliyor ya. Bir sevgilimi aylarca öpesim gelmemişti. Hiç yskınlaşmadık öyle kös kös bitti. Şimdikinin de ilk buluşmada dudağından öpmüştüm. Ne bileyim içimden gelmişti dokunmak elini tutmak filan. Siz biraz da kasmışsınız kendinizi rahat değilsiniz adamın yanında. Güvenmiyorsanız bir süre görüşmeyin ya da mesafeli kalmaya devam edin. Saygı duymuyorsa da yol verin gitsin. O bahsettiğim aylarca uzak durmuştu benden zorla sarılmadı da öpmedi de. Karakter meselesi.
Aslında onun yerinde başkası da olsa aynı şekilde davranırdım. Gayette güvenilir birine benziyo. En azından mesleği gereği bile bana bişey yapmaya cesaret edemezdi tüm kariyeri biterdi sanırım ters bi hareketinde 😀 ama ben yine de ilk buluşma için fazla buldum

Her insanin selamlamasi vedalasmasi farklidir fakat bu adamin yaptgii ilk bulusmaya hic uygun hareketler degil . Simdi boyleyse cok buyuk ihtimal ileride cok fazla istegi olacaktir . ilk bulusmadan sonra eve gecince bana askim diyen birisi olmustu hayatimda duzelir mesafe koyarim dedim ama onunu alamiyorsunuz .her zaman mesafe,agir ama emin adimlarla yurumek iyidir .

Her insanin selamlamasi vedalasmasi farklidir fakat bu adamin yaptgii ilk bulusmaya hic uygun hareketler degil . Simdi boyleyse cok buyuk ihtimal ileride cok fazla istegi olacaktir . ilk bulusmadan sonra eve gecince bana askim diyen birisi olmustu hayatimda duzelir mesafe koyarim dedim ama onunu alamiyorsunuz .her zaman mesafe,agir ama emin adimlarla yurumek iyidir .
O kadar haklısınız ki 🙏🏻

Bu "fazla" durumu herkese göre değişir. Biri ilk buluşmada birlikte olur diğeri el ele tutuşmayı fazla görür.

Ama bankın ucuna oturmanız bana bile fazla geldi ki bu konularda ketum bir insanım. O kadarına gerek yokmuş.
[/QUOTE

Bence karsidaki bey fazla samimi oldugy icin bayan ister istemez geri cekilmis . insan sosyal medyadan da gorusse yan yana olunca ilk gormus gibi oluyor. birden boyle bi samimiyeti sarilmalari gorunce ister istemez uzak durmustur.Ozel alanina girilmis bir yerde.

Benim eşimde bana ilk buluşmada sarılmıştı içinden geldiği için. Evlendik valla çokta mutluyuz sarılmak kötü bir şey sanki.

Sarimlak kotu bir sey demedim. Bu durum herkese gore degisir. Size normaldir bana anormal. Esim oncesinde arkadasim oldugu halde ben sarilmamistim sarilsaydi muhtemelen baslamadan biterdi. Ben sizi sarildiniz diye elestiremem siz de beni sarilmadim diye elestiremezsiniz. Yorum yapacaksaniz alintilamadan yapabilirsiniz.

X