Aşılama İLK AŞILAMADA HAMİLE KALANLAR VARMI?

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Merhaba benım bugün 12 cı günüm daha cesaretımı toplayıp test yapamadım ama göğüsümde hassasıyet var ara arada kasıklarıma agrı gırıyor ama aşılama yapıldıktan 4-5-6 cı günümde kasıklarımda baya agrı oldu sonra gectı cıkıcak sonucu çok merak ediyorum ve pozitif sonuç almak çok istiyorum Allah’ın ıznıyle 🤲

Merhaba benım bugün 12 cı günüm daha cesaretımı toplayıp test yapamadım ama göğüsümde hassasıyet var ara arada kasıklarıma agrı gırıyor ama aşılama yapıldıktan 4-5-6 cı günümde kasıklarımda baya agrı oldu sonra gectı cıkıcak sonucu çok merak ediyorum ve pozitif sonuç almak çok istiyorum Allah’ın ıznıyle 🤲
Merhaba.Ayin 15nde bende aşılama oldum.Kasiklarimda çok ağrı var ve göğüslerim çok hassas.Doktoruma sordum çatlatma iğnesinden dolayi bu belirtileri yaşadığımı söyledi.Ayin 28nde belli olucak.İnsallah pozitif sonuç alırız 🤲

Merhaba.Ayin 15nde bende aşılama oldum.Kasiklarimda çok ağrı var ve göğüslerim çok hassas.Doktoruma sordum çatlatma iğnesinden dolayi bu belirtileri yaşadığımı söyledi.Ayin 28nde belli olucak.İnsallah pozitif sonuç alırız 🤲
Çok uzun sürmüyor o sekıl agrılar benim 3 gün sürdü amin ınsallah sızde pozıtıf sonuç alırsınız

Banada bir hafta var daha ama Çarşamba perşembe erken gebelik testi yapmayı düşünüyorum asilamamin 12/13 gününe denk geliyor o zamana kadar belli olur diye düşünüyorum
Merhaba canim bende aşılama yaptırdım bugün 9. Günüm test için 5 günüm var ama erken gebelik testi yapmak istiyorum ama kararsizim senin sonucun ne çıktı

Merhaba canim bende aşılama yaptırdım bugün 9. Günüm test için 5 günüm var ama erken gebelik testi yapmak istiyorum ama kararsizim senin sonucun ne çıktı
Merhaba sinem test yaptınmı benimde bugün 9.günüm adet olacakmışım gibi hafifi ağrılar geliyor ara sıra sende durum ne

Merhaba sinem test yaptınmı benimde bugün 9.günüm adet olacakmışım gibi hafifi ağrılar geliyor ara sıra sende durum ne
Ben dün adet oldum daha zamanı vardı halbuki. Benimde ağrılarım vardı göğüslerim sızlıyordu dokunamiyodum bile sanırım iğneden dolayiymis o ağrılar herkes yazmış çünkü. Inşallah senin tutar

Ben dün adet oldum daha zamanı vardı halbuki. Benimde ağrılarım vardı göğüslerim sızlıyordu dokunamiyodum bile sanırım iğneden dolayiymis o ağrılar herkes yazmış çünkü. Inşallah senin tutar
İnşallah bi daha tedaviye bile gerek kalmadan kolayca olur insan çok üzülüyor ama elden bişey gelmiyor ❤️💕💕 üzülme

Inşallah pozitif sonuçlanır hakkinizda hayırlısı olsun inşallah 😊Ben 3 kez asilama oldum hepside tuttu çok şükür ilk düşük oldu 2.asilamadan şuan 3 yaşında oğlum var çok şükür şimdi 3. aşılamami oldum 2.ayimizi bitirdik kalp atisimizi duyduk kavuşmak için ay sayicaz artık Allah izniyle.Rabbim dileyen isteyen herkese gönlündeki versin.🤲
Nere yaptınız aşılamayı...

Amin canım inşallah 🤲🤲 sen ne zaman yaptırmıştın aşılama
Merhaba canım kusura bakma geç yazdım 5martta yapmıştım ama tutmamisti malesef adet olunca da rahim filmi çektirdim o da temiz çıktı çok şükür benim eşimin sıkıntısı var bakalım kısmet artık tüp bebeği denicez

Merhaba, düzcede çatlatma iğnesinden kaç gün sonra aşılamanızı yaptılar ? Bana da aşılama yapılacak ama çatlatma ipnesinden iki gün sonra çağırdılar.. endişe ettim .
Merhaba, ben mesela çarşamba gece 12 de catlatma iğnesi vuruldum cuma sabahı asilamam yapıldı.

İşte ben salı gece 12 de yaptım iğneyi. Cuma sabah gideceğiz.. çok uzun arası , öyle değil mi? 😢
Ben 3 asilama oldum hepsinde de dediğim gibi sürede oldu asilamam ondan bilemiyorum doktorun bi bildiği vardır demkki
Hangi ildesiniz sizdeki duzcede sınız?

Inşallah pozitif sonuçlanır hakkinizda hayırlısı olsun inşallah 😊Ben 3 kez asilama oldum hepside tuttu çok şükür ilk düşük oldu 2.asilamadan şuan 3 yaşında oğlum var çok şükür şimdi 3. aşılamami oldum 2.ayimizi bitirdik kalp atisimizi duyduk kavuşmak için ay sayicaz artık Allah izniyle.Rabbim dileyen isteyen herkese gönlündeki versin.🤲
Aaaa sizi hatırlıyorum ben ilk aşılama olduğumda neler yaptınız diye sormuştum size çok az kalmış dogumunuza 🥰🥰 cinsiyeti nedir bebişin

Ben 3 asilama oldum hepsinde de dediğim gibi sürede oldu asilamam ondan bilemiyorum doktorun bi bildiği vardır demkki
Hangi ildesiniz sizdeki duzcede sınız?
Ben sakaryadan gidip geliyorum düzceye. Ühayırlısı olsun bakalım, siz de inşallah sağlıcakla kucağınıza alırsınız. Adınıza çok sevindim, umarım bizlerde hayırlısıyla bu sevğnci yaşayabiliriz. 🌸

X