İlk aşılama tutmadı ikinci tutan varmı

Merhaba inşallah herşey gönlünce olur 🙏🏻 bende diğer ay yaptırcam ilk defa. Ne ilaç kullandın adetin kaçıncı günü basladın hepsini anlatır mısın nasıl ilerliyo sürec

Merhaba inşallah herşey gönlünce olur 🙏🏻 bende diğer ay yaptırcam ilk defa. Ne ilaç kullandın adetin kaçıncı günü basladın hepsini anlatır mısın nasıl ilerliyo sürec
Ben başta ilaç kullanmadım çünkü iki taraflı olarak bir sıkıntımız yok hastaligin 3. Günü hastaneye gidiyorsun sabahtan muaye ediyo aşılama için herhangi bir sıkıntı varmı diye daha sonra ilaç veriyor kisye göre ama aynı ilaç gonal f 450 ben 75 ml kullandım 5 gün sonunda sabaha gidyosun yumartalara bakıyorlar büyüdüler mi diye ben ücretli alıyorum ilaclari aşılama olduktan sonra da progestan kullanysun 2 hafta fitil sonra kan vermeye gidyosun

Herkese selam kızlar , yaşım 41 amh 0.49 eşimde sperm yavaslıgı var. Nisanda aşılama yapıcaz tüp bebek amerıkada cok pahalı yapamıyoruz. Aşılama tutar mı ne yapmak gerek tutması için🙏

İlk aşılama yaptırdım Aralık'ta tutmadı acaba 2.asilama da tutan varmı
Benim doktorum aşılamayı birden fazla denemeyi tavsiye etmiyor, olasılığı daha düşük olduğu için. Başka doktorların da videolarını izledim onlarda böyle söylüyordu

sanki tum belirtiler var gibiydi ama ilk asilama benimde tutmadi acilen tup bebege gecmem gerekiyor.

X