ilk anneler günümüzz

zinedila

Çok şükür bin şükür ❤❤❤❤
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
28 Ekim 2007
6.275
1.584
38
kızlar ilk anneler günümüz geliooo daha doğurmadık belki ama 3 ay sonra kucaklarımızda olucak inşallah ay çok güzel bir duygu :asigim:eek:ğlumun bana anne demesini sabırsızlıkla bekliyeceğim wallahi...hepinizin anneler gününü bugünden kutluyorum arkadaşlarımmma.s. bu güzel gün hepimize kutlu olsunnŞenizsağlıkla kucaklarımıza alalım inşallah yavrularımızııııı:a.s.

anneler gunumuz kutlu olsun anne adyları....a.s.a.s.

bakalım eşlerimiz bugunu dusunup anneler gunumuzu kutlayacakmı:asigim:

ewet oıncacım bende onu merak ediyorum doğrusu geçenlerde sölemiştim artık bana hediye alırısn diye belki düşünürde alır bir hediye çiçek bile alsa yeter benim içinnn

anneler gunumuz kutlu olsun anne adyları....a.s.

bakalım eşlerimiz bugunu dusunup anneler gunumuzu kutlayacakmı:asigim:

ben de çok merak ediyom oncacım .. şimdiden tüm annelerin ( kıjım o kadar tekmikliyor ki bana göre adaydan da öte anne sayılırız artık inş. hayırlısıyla ) ANNELER GÜNÜNÜ TEBRİK EDERİM :teytey: :teytey:

ayyyyyy dimiii bizim ilk anneler günümüzzz. gözlerim doldu beee zinedilaaa allah iyiliğini versin emi...senağlamasenağlama
kızlar tüm özellikle bu sene yeni anne olucak tüm hamişlerin anneler günü kutlu olsunnn...a.s.
bu arada eşim kutlar heralde hele bi kutlamasın ben ona gösteririm:eek:klava::

ANNELER GÜNÜNÜZ KUTLU,
HER GÜNÜNÜZ HUZURLU OLSUN KIZLAR.

EŞLER KONUSUNA GELiNCE, BÖYLE BiR GÜN HİÇ YOKMUŞ GİBİ DAVRANIYORUM.
ŞİMDİ ANLAYACAĞIZ, BİZİM KOCİŞİN ROMANTİKLiĞİNİ :roflol:
GERÇİ BİZİM BABAMIZ MUTLAKA HATIRLAR, HATIRLAMAZSA BENİM İÇİN SÜRPRİZ OLUR. sırnaşık şeysırnaşık şey

Bende Tüm Anne Ve Anne Adaylarinin Anneler Gününü Kutluyorum.
Valla Ben Eşime Dedim Anneler Günü Geliyo Bana Ne Alacaksin Bana Ne Dedi Biliyo Musunuz? Ama Karicim Daha Oğlumuz Doğmadi Ki.ee Dedim Olsun Anne Adayiyim Haa Diyo O Ayri Onun Için Alinacaksa Aliriz Dedi.bende Dedim Ki Alma Istemiyorum.ama Biliyorum Alacağini Eee O Bana Alicakki Bende Ona Babalar Gününde Alayim Dem Ama

Bende Tüm Anne Ve Anne Adaylarinin Anneler Gününü Kutluyorum.
Valla Ben Eşime Dedim Anneler Günü Geliyo Bana Ne Alacaksin Bana Ne Dedi Biliyo Musunuz? Ama Karicim Daha Oğlumuz Doğmadi Ki.ee Dedim Olsun Anne Adayiyim Haa Diyo O Ayri Onun Için Alinacaksa Aliriz Dedi.bende Dedim Ki Alma Istemiyorum.ama Biliyorum Alacağini Eee O Bana Alicakki Bende Ona Babalar Gününde Alayim Dem Ama

aynen canım banada eşim öle dedi bide bana dioki çok güldüm ya sen benim annemmisin dedi:roflol::sm_cool: bende ne alaksı var dedim anne adayıyım dedimm alır inşallah pek sanmıyorum ama göreceğizz o alırsa bende ona alırım almazsa bende almam erkekler pek ince fikirli olmuyo yaa kafamçokkarıştı

kizlar ben hic dusunmemistim,ben annemden uzak oldugum icin bu ucuncu annemsiz anneler gunu diye konusmustum esimle,ama kendiminde anne olacagim hic aklima gelmedi:)))))))))hepimizin anneler gunu kutlu olsun kizlar,,,,
bu sene adayiyiz ay ne guzel seneye bebislerimizle insallah kutlucaz,

Arkadaşlar hepinizin anneler gününü kutluyorum,artık bizde birer anne sayılırız.a.s.a.s.
umarım eşlerimizde bugünü bize hatırlatır,hatırlamasın :eek:klava:

aynen canım banada eşim öle dedi bide bana dioki çok güldüm ya sen benim annemmisin dedi:roflol::sm_cool: bende ne alaksı var dedim anne adayıyım dedimm alır inşallah pek sanmıyorum ama göreceğizz o alırsa bende ona alırım almazsa bende almam erkekler pek ince fikirli olmuyo yaa kafamçokkarıştı

AYNEN YAAA GICIHLARRR:sm_confused:

bütün annelerin ve anne adaylarının anneler günü şimdiden kutlu olsun....
inş. eşlerimizde bizleri hatırlar ilk anneler günümüzde...tam anlamıyla olmasakta anne adayıyız hatırlanmamız gerekiyo ama dimi....

kızlar anneler gününüz şimdiden kutlu olsun bir de bebişlerimiz hayırlısıyla dünyaya gelsin

sevgili anneler ve anne adayları bende hepinizin anneler gününü kutluyorum....
veeee
benim anne olmamı sağlayan karnımdan kucağıma henüz alamadığım biricik oğluşumu öpüyorum...
bi doğsada öpüp koklasam kuzumu...

Arkadaşlar bütün annelerin ve anne adaylarının anneler günü kutluyorum. Annemi kaybedeli 14 yıl oluyor. Yıllardır her anneler gününde kendimi çok kötü hissediyordum. Ama bu kez farklıyım, içim kıpır kıpır. Bende anne oluyorum. Doğumum yaklaştıkça da annemi daha çok arıyorum.

Arkadaşlar bütün annelerin ve anne adaylarının anneler günü kutluyorum. Annemi kaybedeli 14 yıl oluyor. Yıllardır her anneler gününde kendimi çok kötü hissediyordum. Ama bu kez farklıyım, içim kıpır kıpır. Bende anne oluyorum. Doğumum yaklaştıkça da annemi daha çok arıyorum.

CANIM KÖTÜ BİR DURUM AMA TAKDİR İLAHİİ BUYMUŞ BAŞIN SAĞOLSUN.senağlama

ay burda gecen hafta babalar günüydü.. ben esime bise almadim .. cok kirildi :KK43: bende baba oldum artik dedi..kirildigina göre o bana almayi düsünüyor sanirsam...

BÜTÜN ANNELERIN ANNELER GÜNÜ KUTLU OLSUN $IMDIDEN !!!

kızlar ben kocişe dün dedim ne alıcaksın bana dedim sen daha anne olmadın ki seneye artık dedi:)))
hem benim gibi bir kocan var daha ne olsun dedi eee ne yapalım artık seneye beklicem ben galiba :KK43:
bu durumdan onu anladım şaka bir yana hepinizin annelerinin ve sizlerin anneler günü kutlu olsun
kocaman öptüm sizleri:)))

X