İlk aldatılma

Mardinizm

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Ekim 2015
39
-6
35
Sevgili kadınlar merhaba. 12 yıllık evliyim . Bu zaman zarfında eşimle herhangi bir sıkıntımız olmadı. Sevgiyle geçti bu süre. Çocuklarımız var ve ikimizde çalışıyoruz. Yaz tatilinden döndüğümüzden beri eşimde bir gariplikler vardı. Sürekli bir melankolik ruh hali içerisinde idi. Eski fotoğraflara bakıp bana sürekli sevgisini dile getiriyordu. Tatil dönüşü 7-8 kilo kaybetti ve aşırı zayıfladı. Dün gece ruhi bir boşalma yaşayıp beni aldattığını itiraf etti. Bir kere yaptığını ve bunun yükü ile 2 aydır ezildiğini vs vs anlattı. Ben şoktayım ne yapacağımı bilemiyorum.

Bir gecelikmiymiş yoksa gönül ilişkisi de var mıymış? Bu kadar ezildiğine göre derin bir şeyler mi yaşadı acaba? Yaziklar olsun, rahat batmış. Affetmeyin.

Bu kadar vicdan azabından kilo verecek adam zaten aldatmaz. Yakalanmamak için ya da sana haber uçtuğunda başkasından duyma, kendisinden duy diye sana anlatmış gibi duruyor.

Bu kadar duygusal bir tip en fazla bir kadınla iki üç kez buluşur, yemek yer, cinsellik yaşamaya cesaret edemez, eli ayağına dolaşır.

Seninki baya naneleri yemiş.

Bir gecelikmiymiş yoksa gönül ilişkisi de var mıymış? Bu kadar ezildiğine göre derin bir şeyler mi yaşadı acaba? Yaziklar olsun, rahat batmış. Affetmeyin.
Tek seferlik bir şey. Gelip kendi anlattı . Anlatırken titreme ve ağlama nöbeti geçirdi ve mental açıdan sağlıklı görünmüyor. 2 aydır büyük bir hezeyan yaşadığı içten içe çöktüğü belli. Çok güzel bir aile hayatımız var ve ilk defa böyle bir şey oldu. İki gündür düşünmekten ne yapacağımı bilemiyorum.

Kendisi anlatmasa benim asla duyabileceğim bir durum yok maalesef . Eşimle 12 yıldır birlikteyiz. İlk defa oldu ve çocuklar var . Doğrusu bir çıkmaz içindeyim

Neredeyse onun yerine üzülecekniz. iyisi mi siz konuyu kapatın daha fazla üzülmesin!!

Gidip test yaptırın eşinizin tek seferlik kaçamağından hastalık hatırası falan kalmasın.
Adama üzülüp destek olacak gibi duruyorsunuz.

Size, sizin 9 sene önceki mesajınızla cevap vermek istedim, o yüzden alıntıladım.

Çok üzüldüm, Allah yardımcınız olsun.

Zayıflaması belki kaptığı hastaliktandir.

Bu kadar güzel hayata sahip biri neden aldatmış mesela ? Merak mı etmiş ?

Kendisi anlatmasa benim asla duyabileceğim bir durum yok maalesef . Eşimle 12 yıldır birlikteyiz. İlk defa oldu ve çocuklar var . Doğrusu bir çıkmaz içindeyim

Sakın iyi niyetli davranma.
Al karşına kocanı, telefonla video kaydını ondan habersiz açarak, konuştur. En baştan sana tane tane anlatsın nereden tanıştığını, kadına/kadınlara para yedirip yedirmediğini öğren. Bu videoyuda yedekle bir şekilde.

Sonra banka hesaplarını kontrol et, şifrelerini her şeyini mail dahil hepsini iste, tek tek kontrol et. Aldatırken kim bilir ne kadar para harcadı. O paralarda senin çocuklarının geleceğinin hakkı.

Telefon kayıtlarını, arama geçmişine operatörlerin internet sitelerine girerek bakabilirsin.

Sakin davranırsan, bir yerleri egosu şişer, kendisini vazgeçilmez zanneder. Yine saygısızlık yapar.

Valla ilk ve son gibi kelimeler şiddet ve aldatmada geçersiz .Şimdi nerden bileceksinizki duyma ihtimalinin var kadına bekarım boşandım dedi kadın öğrendi size söyleyecek ondan önce davrandı bilinmez.İtiraf etmiş iyi hoş.Elbet karar evlilik hayat sizin.Lakin elmanın içine giren kurt basladi oymaya.Bunu sindirmek bunu unutmak seven kadına imkansız.Cok sevmiyorsa düzen içinde belki sindirir.Sadakat benim için herşey.Sizdeki sırası nedir bilmiyorum.Ben seven bir insanın sevdiğine bu kadar öldürücü darbe indirebilecegine inanmiyorum.

Peki bu kadar üzülüp kahrolmasi gercekten sadece bir kez aldattigini mi gösterir? Pek emin degilim acikcasi. Gerci zaten ha 1 kere ha 100 kere. Birde bu adamin korktugu baska birsey var gibi sanki. Karsi taraf santaj mi yapiyor acaba? Belki diger kadin da evlidir ve kocasi duyacak diye ödü kopuyordur esinin. Olayi tam anlamadan bi karar verme.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…