İlişkiye giremiyoruz eşimle. Çok yoruldum artık..

havaylapek

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
5 Kasım 2023
267
-19
26
Şu an aşırı ağlamış bir şekilde yazıyorum. 1 aydan gazla oldu evleneli. Hala olmadı. Özel doktora gittik. Kızlık zarını benim almam lazım dedi. Eşime sen içine giremezsin çok dar dedi. Sonra devlet hastanesine de gidelim dedik. O ise anatomik olarak uygunsun seninki psikolojik dedi. Bir sürü parmak egzersizi, masaj egzersizi falan verdi. Vajinaöı ilk defa o zaman detaylı gördüm ayna karşısında. Az önce eşimi zorladım belki olur deneyelim dedim. Sonuç yine hüsran. Doktora da daha birkaç gün var. Oysaki doktor denemeyin dedi de ben dinlemedim. Eşim artık eskisi gibi sabırlı değil ama benim canım aşırı acıyor. Öyle böyle bir acı değil. Duvar var gitmiyor aptal şey. Ne yapmam gerekiyor lütfen bir şeyler söyleyin. Eşim cahil biri de değil hemşire bense öğretmenim. Bu olay bende psikoloji bırakmadı

Orasi açık duvar falan yok ama bazı h*menler ilişkiye engel olacak kadar kalın olabiliyormuş. Ve operasyonla açılması lazımmış. Eşin hemşireyse nasıl bu konuda seni rahatlatmıyor ve yönlendirmiyor anlayamıyorum. Buraya atabilir miyim sakıncalı mı bilmiyorum ama internette bakabilirsiniz.

Aslında duvar yok kasıldığın için girerken sağa sola çarpıyor ilerlemiyor , bir iki kadeh bisey için kasları gevşetmek lazım
Ben hep duvar var gitmiyor diye düşünüyorum
Kasmaya engel olamıyorum şu an bacaklarım çok kötü

Doktor kızlık zarını alınca ne değişecek ki… egzersizleri yapmalısın. Böylece kadınlık organını tanıyacaksın ve zaten içeri penis alacak ve çocuk doğuracak yapıda olduğunu anlayacaksın. İlk defa gördüğün şeyi kullanamıyor olman normal değil mi
Doktor kızlık zarını alınca ne değişecek ki… egzersizleri yapmalısın. Böylece kadınlık organını tanıyacaksın ve zaten içeri penis alacak ve çocuk doğuracak yapıda olduğunu anlayacaksın. İlk defa gördüğün şeyi kullanamıyor olman normal değil mi
Haklısınız ama bilmiyorum işte

Şu an aşırı ağlamış bir şekilde yazıyorum. 1 aydan gazla oldu evleneli. Hala olmadı. Özel doktora gittik. Kızlık zarını benim almam lazım dedi. Eşime sen içine giremezsin çok dar dedi. Sonra devlet hastanesine de gidelim dedik. O ise anatomik olarak uygunsun seninki psikolojik dedi. Bir sürü parmak egzersizi, masaj egzersizi falan verdi. Vajinaöı ilk defa o zaman detaylı gördüm ayna karşısında. Az önce eşimi zorladım belki olur deneyelim dedim. Sonuç yine hüsran. Doktora da daha birkaç gün var. Oysaki doktor denemeyin dedi de ben dinlemedim. Eşim artık eskisi gibi sabırlı değil ama benim canım aşırı acıyor. Öyle böyle bir acı değil. Duvar var gitmiyor aptal şey. Ne yapmam gerekiyor lütfen bir şeyler söyleyin. Eşim cahil biri de değil hemşire bense öğretmenim. Bu olay bende psikoloji bırakmadı
Canim, vajinismus kasları aşırı sıkmaktan kaynaklanıyor. Vajinismus konusunda uzman bir jinekolog ve psikolog ile birlikte ilerlemelisiniz. Benim 3 ayda çözülmüştü. Once inanman gerekiyor ve tüm egzersizleri eksiksiz yapman gerekiyor. Gerisi çorap söküğü gibi geliyor...

O duvar hissine rağmen devam edeceksin işte.

İşte duvar yok orası boş regl kanı da oradan geliyor bomboş bir yol 😅 rahatlatacak şeyler yapmalısın
Yok canım.önce bir açılması gerekiyor yine.şimdikiyle bir mi? Zamanla acı da zevk de bu yüzden azalıyor zaten.ilk ilişkilerdeki zevk nerede şimdiki nerede.o da darlıktan kaynaklanıyordu.

Öncelikte o egzersizleri yapın ve eşinizle beraber olmayın. Egzersizler çok etkili, farkında olmadan çok fazla takıyorsunuz. Egzersizlerden sonra dildolar var onlara geçiceksiniz. Yavaş yavaş ilerlemeniz lazım. İki günde olacak birşey değil bu. Bunun bilincine varmanız lazım. Araştırın, yabancı makaleleri okuyun. Fizyolojik yapısını öğrenin. Korkmayın.
Ayrıca erkekler yapamayınca da sinirleniyor ve isteksiz olmaya başlıyor. Eşinizi de darlamayın. Dar olsa da yaparsınız bu tamamen psikolojik.

Zarı duvar olarak düşünmeyin Duvar yok orda ama ben 2 senelik evliyim çok dar benimki. Normal doğum yapamadım o derece düşünün. Doktor bebeğin kafası geçmez burdan demişti. Bir senelik aktif cinsel hayatından sonra bile dedi bunu. Darlık sizi korkutmasın.

Vajinaöı ilk defa o zaman detaylı gördüm ayna karşısında
Vajinismus hiç yaşamadım yakınımda yaşayan yok yazılışı bu mu emin bile değilim şu an ama bence kilit nokta bu cümle . Hiç mi kendinize bakmadınız dokunmadınız ne bileyim ergenlikte vücudunuzu haz noktalarınızı keşfetmediniz sizi bu ilk birliktelik hakkında çok mu korkuttular fazla mı tabular içinde büyüdünüz bence biraz psikolojik olarak aşın cinsel birliktelikte acı değil haz hissedeceksiniz bunu düşünün bir kaç kadeh bir şey için rahatlayın biraz akışına bırakın

X