İlişkim

iyelikeki

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
9 Eylül 2024
11
1
33
Selam
6 aylık ilişkim var.
Sevgilimle her şey yolunda gidiyor.
Sağlıklı, saygılı, hoşgörülü bir ilişkimiz var.
Ancak garipsediğim durumlar bana mı garip geliyor bilmiyorum.
İlk 3 aylık heves heyecan ilgi durumu söz konusu değil.
Sürekli buluşma isteği yok.
İlk zamanlar haftada 3-4 gün buluşurken artık haftada 2 bazen 1 buluşuyoruz.
Evime geliyor bende kalıyor bazen.
Mesajlaşmalarımız rutin hiç yok diyemem konuşuyoruz da uzun uzun olmasa da gün içinde mesajlaşmalarımız sürüyor.
Ama o tutkuyu hissetmiyorum.
Özenli ve dikkatli bana karşı.
Korumacı da aynı zamanda. Stabil oluşu ilişkimizin sanırım ona bu rahatlığı verdi bilemiyorum.
Örneğin ilk tatilimizi yaptık.
Gün içinde dolaşma 5-10 bazen 20 dakika belirli aralıklarla oyun oynadı telefonda, cinsellik iyi durumda, sohbet muhabbet ediyoruz, ama genelde ben konuşturup sorular soruyorum.
Romantik an yaşamadık ve yaşamıyoruz. Çok romantik biri değil. Bana hediye almasını isterim ufacık bişeyde olsa ama oda yok.
Yani ben mi abartıyorum bilmiyorum.
Ama seni deli gibi özledim.
Yada saçlarımı okşasın bağrına yatırsın dakikalarca keyif alalım istiyorum.
Bunu ben yaparsam ve talep edersem yapıyor.
Onun dışında yapmıyor.
Uzun yıllar benimlesin diyor.
Kabul olmuş duamsın diyor. Ben mi çok beklentiye giriyorum acaba ilgi konusunda ?

Açıkçası uzun yıllar sonra ilk ilişkim. 30 şu yaşlar daha aklı başında ilerleyiş gibi geliyor ama bu kadar durağan sürprizsiz olması, eski ilgisini özlüyorum.
Ben devam ediyorum. Ama karşıdan görmeyince hevesim kaçıyor.
33-35 yaşlarındayız.

6 aylık ilişkide fazlasıyla yaşanması gerekiyor istediklerinizin. Çok mu hızlı yaşadınız ve tükettiniz acaba? Yaşlarınız kaç?
Açıkçası uzun yıllar sonra ilk ilişkim. 30 şu yaşlar daha aklı başında ilerleyiş gibi geliyor ama bu kadar durağan sürprizsiz olması, eski ilgisini özlüyorum.
Ben devam ediyorum. Ama karşıdan görmeyince hevesim kaçıyor.
33-35 yaşlarındayız.

Neredeyse aynı yaşlardayız, tutkunun ilginin en yoğun olması gereken zaman aslında 6 ay 1 sene.
Evliliğe dair bir adımı oldu mu ya da iması?

6 aylık ilişkim var.

Uzun yıllar benimlesin diyor.
Kabul olmuş duamsın diyor.

Adam yolunu bulmus bence. Sonucta 6 aydir bunlarla ilerliyor. Bizim kizlarimizin beklentisi o kadar dusuk ki hatta bazi konulara bakiyorum beklenti nefes alsin yeter boyutunda. Siz kalkmis acaba beklentim cok mu diye soruyorsunuz. Beklentileriniz uymuyorsa, beklentinizi karsilamiyorsa neden devam etme geregi duyuyorsunuz? Iliskiniz bize gore ile mi sekillenecek?

Ben bu durumun kimyanın tutmamasiyla ilgisi olduğunu düşünüyorum. Kağıt üstünde her şey güzel, sevgide saygıda bir sorun yok ama kimya tutmayınca o heyecan istendiği kadar olmuyor.

Yaşıyacagınız herseyi altı ayın içinde yaşamışsınız o yüzden biraz sıkılmalar başlamış heyecanınız kalmamış tüketmişsiniz herseyi
Haklısınız belkide
Ohh bulmuş ona amade hatunu nasıl demesin kabul olmuş duamsın.

Sizde bu avam cümleye inandınız mi? Çantada kekliksiniz artık ne romantiklliği.

Kısa ve net Sevmiyor.. Sadece vakit geçirmekten haz alıyor.
Bende öyle hissediyorum açıkçası

Şu anki durumunuz onu tatmin ediyor belli ki bu halde. Tutku eksik gibi görünüyor sizin taraftan bakınca. 35 oldum deyip 20 yıllık evli amca gibi yaşıyor 6 aylık ilişkisini. Beklentileriniz aynı değil. Sevginin 5 dili kitabında vardı sevgisini gösterme şekli, talep etme farklılıkları. Sizinki onunkinden oldukça farklı. Talep edin. Eğer devamını getirmek onun için zor oluyorsa hep böyle devam edecektir.

Ben ilişkimde açık açık beklentilerimi belirtiyorum. Sevgilimin beni düşünüp bir hediye almasını hiç yoksa bile bir gül koparıp getirmesini beklerim ve söylerim uymuyorsa da yollarımı ayırırım. Artık düşüncem bu

Şimdi elinizdeki malzeme bu. Daha ilk aylarda böyleyse sonrasında bunlarda azalarak bitecek ona göre uyarayım. Yani değişir ben değiştiririm, yaptırırım diye düşünüyorsanız avucunuzu şimdiden yalayın öyle bir dünya yok. Hiç bir odun yontulmaz şekil değiştirsede odun hep odundur.

Sizin talep etmenizle sarılıyor, öpüyorsa.Hediye almıyor sizi düşündüğünü belli etmiyorsa bu tek kişilik ilişki.Adam ilk sevişme heyecanıyla uçmuş , havalanmış hormonlarla hareket etmiş Ortada ask gerçek sevgi olmayinca monotona bağlamış.

Kafa karışıklıklarım var. Bende talep edeyimde yapsın kafasında değilim içten gelmeli. Ona yetiyor olabilir ama bana yetmiyor

Kafa karışıklıklarım var. Bende talep edeyimde yapsın kafasında değilim içten gelmeli. Ona yetiyor olabilir ama bana yetmiyor
İşte yetmediğini anlatmak talep etmek değil
Açık açık konuşun veya imalı konuşun
Baktınız olmuyor ayrılın

Ne iş yapıyor. Hedıye almaması kötü.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…