ilişkiden sonra kahveringi kana benzer akıntısı olanlar

asdfgh789

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Eylül 2008
785
2
slm arkadaslar 11 haftalık hamileyim beraber olurken kahverengi kan gibi sıvı geldi sizdede oluyrmu daha öncede olmustu doktor progestan verdi dinlen agır kaldırma ilişki yok demişti bir süre olmadı beraber olunca gene oldu :1shok: :çok üzgünüm: sizin oldumu hiç böyle

Canım sen bi doktoruna tekrar sor bence bide ilişki yok dediği süre neydi acaba??

iki hafta önce söylemişti canım yasak diye insan korkuyır bişey olacak diye bakalım cuma günü ense kalınlıgı için ultrasonda bakıcaz inş iyidir bebişim

canım valla ben hamıle kaldıımda da ılıskı yok dedı dr.benım kanamalırımda cok olmustu.ben hala korktugum için 9 ay boyunca ilişki milişki yok :)

canım benimde olmuştu çok hafif pembe bi kandı bende çok korkmuştum 1 defa oldu sonra geçti doktor o dönemde bizede yasakladı sen şu 3 ayını geçene kadar bişey yapmayın korkma hiç bişeyi yoktur bebeğinin okadar kanamayla bişi olmas..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…