ilişkiden kaç gün sonra gebelik olusur

Kusura bakmayin bir soru daha soracaktim benim adetim 28 gun degil gecen ay 29/09/2014 te oldum bu ay 28/10/2014 oldum

Kusura bakmayin bir doru daha soracaktim ben gecen ay 29/09/2014 te adet oldum bu ay 28/10/2014 yani benim adetim 28 gunde olmuyor

Programlar var onlardan indirebilirsin ben şuan öyle yapıyorum ilişkiye girmen gereken günleri maviyle gösteriyo yumurtlama günündeee koyu mavi oluyo bende çok istiyorum bir bebeğim olsun Allah hepimize nasip etsin inşaallah

Program adi yazabilirmisin ilk defa duydum ins.allah isyeyen herkese versin

beklenen adetten 14 gün önce oluyormuş genelde yumurtlama. daha yeni başlamışsınız korunmamaya şimdiden bu kadar düşünüp kendinizi sıkıntıya sokmayın.

:KK12::KK12::KK12:
ovulasyon testi alabilirsin internetten. doktora gidip bi tahlillerini yaptırmanda fayda var bence. nomalde adet döngünün ortasındaki günlerde yumurtlama oluyo ama dediğin gibi bazı dönemlerde erken geç de olabiliyor. bi tavsiye daha hemen bebiş olmayabiliyo, her ay bu ay oldu mu olcak mı diye düşünmemeye çalış. "kelin ilacı olsa kendi başına sürer" :)

Tskler canım eczanedeki ovulosyon testleri doğru sonuç veririm acaba sen kullandım mi? Ben yaz başı doktora gitmiştim normal gözüküyor hersey demişti doktor ama bakalım insan çalışmalara başlayınca hemen olsun istiyor İşte bende çok zaman kaybetmek istemiyorum

:KK66::KK66:
merhabalar kızlar benimde bir sorum olcak bizde bebiş çalışmalarındayız:) hangi sıklıklarda yapmak doğru sizce adet bittikten 5 gün sonramı başlanmalı yoksa hemen bitince olurmu:KK43: birde yumurtlama dönemimi nasıl bilcem yardımcı olurmusunuz:)

Adetten sonra hemen başla canım yumurtlama dönemini bilmiyorsan bir gün ara vererek yani gün aşırı ilişkiye girerseniz denk getirme sansiniz yükselir

Cnm bende
Merhabalar bende 1 yillik evliyim bizde 1 aydir deniyoruz ve gecen ay olmadi adetten kac gun sonra iliskiye girilmelidir
Cnm bnimde gecen ay olmadibu ay tekrar deniyoruz adetin bittikten sonra 1 ay gun asiri iliskiye grin hatta biz bu ay yumurtlama gunlerinde her gun iliski yapiyoruz neolur ne olmaz dye

X