İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Kutsalsekerpare nerdesin kac gundur seninle ilgilenemedim yogunluktan ??
İlgiye ihtiyacım olan günleri biraz geride bıraktım canım, yani umarım öyledir kendimi kandırmıyorsam. kız 2 gündür cheesecake yiyoruz. Mmmm bir de enfes yapmışım biliyo musun sen nasılsın naptın?

@ozgur1982 meryl streep sabah test yapıyorsunuz dimi kızlar?
canim benim bacak agrim da başladi. ben bos yere testi kullanmak istemiyorum. hamile degilim buyuk ihtimal. adet gunumu bekleyecegim.olmazsam 2 gun sonra yapacagim ama adet belirtilerim bariz bir şekilde başladi malesef.

Offf evet biliyorum ben de cok yogunum arada bir giriyorm buraya da hep bakamiyorum o yuzden dedim ilgilenemedim senle. Afiyet olsun tatlımm benim ismimden mi canın çekti :) bitti mi adet basladin mi çalışmalara ben de iyiyim cok sukur bata 2 var hatta 1 kalmis gun sayiyorum :)

canim benim bacak agrim da başladi. ben bos yere testi kullanmak istemiyorum. hamile degilim buyuk ihtimal. adet gunumu bekleyecegim.olmazsam 2 gun sonra yapacagim ama adet belirtilerim bariz bir şekilde başladi malesef.

Valla bende de bütün adet belirtileri vardı ama hamileyim canım. Umutsuzluğa kapılma hemen.En hayırlı zaman da versin inşAllah Rabbim.

Yahu adet belirtisiyle hamilelik belirtileri benzer zaten. Kız ben sana hamilesin demiş öiydim dememiş miydim?

Ahh esmam yanından bile geçemeyiz senin

kizlar bende gidip kocama menemen hazirlayacam dunyalari yedi dotmadi ahh ahh cileli esma kabklari temizleyecem daha yarina tatli yapacam
Kız bu saatte ne yemeği midesi rahatsız olur. Sabah yesin. Ya da kendisi yapsın sen ye

kizlar biliç altimda cheeescake denilince merve geliyo yahuuuu nasil işlediyse beynime tövbe tövbeeee
Merve kim yahu tanımıyorum?

Sağolasın canımcım düşünmen yeter, adet bitmedi benimki 10 güncük sürüyor da sana yazdım ben bugün görmedin sanırım. Senin lekelenmen olmamış mıydı?

Rabbim derdine derman olsun inşallah en kısa sürede dileğine kavuşursun peki canım hormondaki sorun kolay düzeliyomu

Bayagi uzun suruyormus senin. Dün leke geldi ama bir damla pembis o kadar. Gordum cevap vermedim mi ? bugun biraz bayginlik geçirdim kendimde degilim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…