İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Canm ben üst üste olursa kan pıhtılaşmasından olabiliyo diye duydum ama 2 kere geçirmek gerekiyo baktırmak için. Daha önce kanda baktırdın mı canm sen
canım bikaç kez idrar testinde görüp adet olmustum ama o aylarda baktırmamıstım kanda hic bu ayda bikaç testim silik cıkmıstı ama cok barizdi,şimdi adet olunca rahim filmi icin gidicem doktora hemde o pıhtılasma testlerime baktırıcam hepsini yaptırayımda en azından bişe varsa önlem alayım

Yaptırırsan pıhtılaşma testini banada söyle canm bende yaptırmadım yine aynı yaşarsam diye çok korkuyorum

Yaptırırsan pıhtılaşma testini banada söyle canm bende yaptırmadım yine aynı yaşarsam diye çok korkuyorum
Tamam canım persembe gününe tıp fakültesinden randevu aldım bakalm baktırıcam,bebe asprini kullan diyorlar bi sorun varsada yoksada iyi geliyormus ama sorun varsa yeterli olmaz tabi

zbt2121 canım bende limonlu su içiyorum hani bi ihtimal diye sadece adetime 7 kaldı benimde ama hiç yok gibi geliyor o kadar çok hayal kırıklığı yaşayınca...

zbt2121 canım bende limonlu su içiyorum hani bi ihtimal diye sadece adetime 7 kaldı benimde ama hiç yok gibi geliyor o kadar çok hayal kırıklığı yaşayınca...
bende her ay herseyi belirtiye yorup sonra hayal kırıklıgı yasıyorum,artık buay takmamaya calısıcm bakalım yapabilirsem

Canım selam ne alemdesin :) Benim kasık batmalarım çoğaldı dün gece hatta yarım saat yatakta döndürdü beni. Bir de bacağıma vurmaya başladı. Üşütmüş olmaktan korkuyorum; takvime göre adetime 3 gün kaldı. Ya adet öncesi agrı bu ya da üşüttüm, hamile değilim bence çünkü başka bişiyim yok turp gibiyim

Merhaba canim valla cok enteresan seyler oluyor. Adetr 4 gun var ama adet sancisi gibi bi sanci geldi sonrads acik pembe leke tamda 5 dakika once pldu bunlarbilmiyorum brn direk ped taktim bende. Kasik batmasi nasil adet sancisinabenziyo mu acaba benimki gibi bkliyorm cevabini

Takip et bakalım kanamaya döndürcek mi yoksa leke olarak mı kalıcak?

Batmam adet sancısı gibi değil yani sancı değil, ara sıra kramp giriyor ve bazen de bacağıma vuruyor ağrı. Ama bu sağlı sollu oluyor yani tek bölümde olmuyor. Tek bölgede olsa kist oluştu herhalde ondan derdim; normalde kistim yok çünkü, onyüzden oluşmasından şüphelenebilirdim. Ama iki taraflı olunca batmalar; üşütme diye düşünüyorum...

Yarm saattirdeli gibi bi sanciyla ugrasyormmahfetti beni tam adet sancsi. Kanama ise hala ayni miktarda ama adet oldm sanrim ben

Desene bir dahaki aya kaldı umutlar.... Hayırlısı olsun canım. Ben de hafta sonu olurum inşallah. Geciktikçe daha ağır oluyorum çünkü.
Bari sende olsa .. Hayirlisi aynen kismet ama4 gun erkenvedehset sancili olmasina sasirdim dogrusu

Bari sende olsa .. Hayirlisi aynen kismet ama4 gun erkenvedehset sancili olmasina sasirdim dogrusu

Stres yaptın belki de; gecikme yerine erken oldun demek. Mevsim falan çok etkiliyor ya; ara sıra böyle sapmalar olması falan çok normal aslında adet düzeninde.

Ben bende olacağını sanmıyorum açıkçası ya o kadar kolay değil o işler :) Bir an yükseldim acaba mı diye ama ı ııhhh yok

Şey geliyor aklıma ; şimdi benim adetlerim çok düzenli değil bazen 40 günde bi oluyorum. Bu kasık batmalarının sebebi aslında yumurtlama belirtisi olabilir mi? Şimdi kaydettim takvimime; eğer yumurtlama ise ay sonu adet olman gerekiyor. Takip edicem bakalım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…