Iliskiden 12 gun sonra ka da cikar mi?

ahsenduhaa

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Eylül 2024
85
22
30
12. Gün kanda çıkar mi hanımlar aslında ilişki üzerinden 15 gün geçti ama bueda birisi ilişkiden sonra 3 gün atarak hesap et dedi o yüzden 12 diyorum

Banu ciftçi var bir kadın doğum doktoru. Onun bunun üzerine bir videosu vardı. Söylüyordu ama hatırlayamadım. Bulabilirsen videoyu hem uzmandan duymuş olur, emin olursun hem de öğrenmiş olursun. O kadına bir bak derim

Belirtin neydi kuzum bende goguslerde damarmalasma yatarken ağrı oluyor afedersin gaz var yoğun şekilde ara ara adet ağrısı gibi hafif ağrı bazen de sol ya da sağ kasık ağrısı adetime 2 hafta var
Memedeki damarlar en büyük belirtimdi daha önce görmemiştim çünkü hiç. Bi de adet öncesi çok ağrım oluyordu normalde, o zaman hiç ağrım olmamıştı, tam adet günü öncesi ağrım başlamıştı adet oluyorum sanmıştım canıms

Memedeki damarlar en büyük belirtimdi daha önce görmemiştim çünkü hiç. Bi de adet öncesi çok ağrım oluyordu normalde, o zaman hiç ağrım olmamıştı, tam adet günü öncesi ağrım başlamıştı adet oluyorum sanmıştım canıms
Hadi inşallah bakalı nolcak planlı bu ay başladık önceki gebeligimde supriz oldu bide benim goguslerim baya şişmiş aciyordu ben hala anlamadm lekelenmede görmedim sadece içten ağlama hissi ara ara bulantı oluyordu iştahım açılmıştı 3 tane yumurta yemiştim ertesi günü gördüm ahahah aletimin geçmesinden 2. Günü akşam test yaptım direk çift çizgi ertesi gün keseyi gördüm beta da 6 bin çıktı 10 gün sonra da kalp atışını duydum yani baya hamileymisim hiç anlamamışım ihtimal bile vermemisim bide normal adet gördüm ben yani düşün.

X