İlişkiden 1 hafta sonra hamilelik belirtileri ortaya cıkar mı

arkadaslar ben hamileyim ama kahverengi leke gordum dusuk tehlıkesımı acaba bılen varmı

arkadaşlar inşallah isteyen herkes hamiledir bende bekliyorum adet günümü ama inş. adet olmam :CüvCüv:

Benim belirtilerim de erken baslmis aslnda ama ben yine olmicak die hic sallamadim meger hamileymisim

merhaba arkadaşlar,
ishal hamilelik belirtisi olabilir mi
idrarda koyuluk
idrarda koku
idrarda tortu gözle görülür wc nin içine bakıldığında
tek taraflı kasık agrısı
sanki yumurtalığımı içerden bişiler ısırıyormuş gibi oluyordu

mrb ark bende aranıza bugun katıldım ve cok heyecanlıyım..dün normalde adet gormem gerekıodu ama olmadım bugunde herhangı bı belırtım yok cok heyecanlıyım ama korkuyorumda test yapıp negatıf cıkarsa dıye.Buarada goguslerımde cıddı bır sısme ve agrı var adet donemlerımdede oluyodu ama tek gogsumde oluyodu genelde agrı ama sefer ıkısındede var aynı zamanda eglınce belımde hafıf agrı oluyo acaba bunlar hamılelık belırtısımı buarada bırasdan test almaya gıdıcem eczaneye yapıcam ama sonuctan korkuyorumeyvahedigeldismile

çok teşk gunduz yazmıstım ellerim titriyo bunu yazarken 1 tane test almıstım denedım bırı belırgın oburu ondan bıraz belırgın cıft cızgı cıktı.Inamadım esımı tekrardan gonderdım yıne cıft cızgı cıktı ama dedıgım gıbı hala soktayım bolemı oluo sonuc ben ılk kez yapıomda ama belırgın yanı ıkı cızgıde ılk cıkan kadar belırgın degıl oburu yarın kan testı yaptırıcm cok heycanlıyım aglıcamm offff.. Neolur bana cvp yazın Adetimide 1 gun gecmıstı hamılemıyım degılmıyım nasıl dayancam yarına kadar cvp yazın bana...eyvahedigeldismile:teytey:

canım tebrikler kesinlikle hamilesin sakın stres yapma çok çok silik bile olunca hamile olarak kabul ediliyor

AY ınanmıorum saten 2 tane test yaptım ınanamadımda ayyy ALLAH olmayanlarada versın gercı kan testı yapmadanda guvenemıom ya yanılıosa dıe test...Oyusden sevınemıyom fazla halada soktayım ayyy napcam ben yaaeyvahedigeldismile adetım 1 gun gecmesıne ragmen bole sonuc cıkması gercekmi offf ellerim titriyo:sm_cool:

tebrik ederim canım allah hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin eminim çok güzel bi duygudur yaşadığın allah bizlerede kısmet etsin

merve tebrikler çok sevindim anne oluyorsun çok muhteşem bi duygudur herhalde boshayallersmile Allah bize de nasip eder inşallah hayırlısı olsun

AY inş canım Darısı tüm çocukları olmayanlara en kısa sürede evladini nasip eder :Saruboceq: Rabbim inaniyorumki en doru zamanı bılıyo oyusden stres hiç olmayın ben 3 yıılıık evliyim daha once korunduk 3-4 kezde korunmadan beraber olduk ozamanlarda cokda istemiyoduk olmadi ..Şimdi daha bu ay yeni karar almıstık
Demekki bu zaman uygunmus ve Rabbime hep dua ettim umıtsızlıge kapılmayın ALLAHA hep dua edin..:Saruboceq:

ay süper ya ilk korunmasız ayda hemen olmuş bakalım benimde ilk korunmasız ayım inşallah şu üç aylarda allah kısmet eder hepimize

ay süper ya ilk korunmasız ayda hemen olmuş bakalım benimde ilk korunmasız ayım inşallah şu üç aylarda allah kısmet eder hepimize

eed canm benım ins seninde olur dediğin gibi şu 3 aylarda...Şimdi nekadar cok dua edersek rabbim kabul eder..Allah Herkesin duasini kabul etsin ins..:Saruboceq:

gerçekten çok sevindim senin adına...:))kaydirigubbakcemile3
Bişy sorcaktık hamile olduğunu hissetirecek şu klasik belirtiler oldumu sende?yani 1 hafta öncesinde falan neler yaşadın...yoksa yeni yenimi hisssetmeye başladın gögüs ağrılarını...
Benimde 10 gün var adet olmama ama belirti falan yok.bilmiyorumkismile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…