ilişki sorunları

coco-star

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Şubat 2024
16
5
30
selamlar herkese. ilişkimle alakalı sizden fikir almak istedim
Öncelikle 30 yaşındayım sevgilim de 34 ve kendisi yabancı. Hafta içi onun öğlen başlayıp 11 e kadar çalışması dolayısıyla pek görüşmüyoruz sadece arada bana uğrar 10 dk.
Hafta sonları görüşmeye çalışıyorduk, fakat onun için birbirimizi 2 haftada bir de görsek fark etmiyor. Sosyal enerjisi çok düşük ve evde yalnız başına vakit geçirmeyi daha çok seviyor.

Bana da öbür hafta sonu görüşmek istemediğini enerjisini toplamaya ihtiyacı olduğunu söyledi. Ben de tamam dedim ama insanın sevdiği kişiyle vakit geçirmek istememesini anlayamıyorum. Sizce abartıyor muyum?

Herkesin ilişkiden beklentisi farklıdır. Değiştirmeye çalışmayın üzülen siz olursunuz. Bu durum sizi rahatsız ediyorsa size daha çok vakit ayıracak ve ayrıyken özleyecek biriyle birlikte olmalısınız.

Her insan kendi içinde özel orası doğru ancak erkeklerde şaşmayan bir kaç gördüğüm özellik var biri de şu ki seven erkek görmek istiyor. Kim olursa olsun nasıl bir karakteri olursa olsun seven erkek görmek ve zaman geçirmek ister. Benim düşüncem ne yazık ki sizi pek sevmiyor ya da aranıza mesafe ve soğukluk girmiş.

Enerjisi düşük erkek çok sıkıcı bence. O size ayak uydurmadığına göre sizin uydurmanız gerek eğer devam etmek istiyorsanız. Ama bence başka mis gibi ilişki yaşayacağınız insan bulursunuz ya. Evlenince daha da sıkıcı olur çekilmez yani. Tabi bu benim fikrim. Belki siz daha sakin erkek seviyorsunuzdur.

Enerjisi düşük erkek çok sıkıcı bence. O size ayak uydurmadığına göre sizin uydurmanız gerek eğer devam etmek istiyorsanız. Ama bence başka mis gibi ilişki yaşayacağınız insan bulursunuz ya. Evlenince daha da sıkıcı olur çekilmez yani. Tabi bu benim fikrim. Belki siz daha sakin erkek seviyorsunuzdur.
yok ben de rahatsızım bu durumdan ama abartıp abartmadığımı anlamaya çalıştım sanırım ayrılmak dışında pek bir seçeneğim yok böyle bir gelecek düşünemiyorum çünkü

yok ben de rahatsızım bu durumdan ama abartıp abartmadığımı anlamaya çalıştım sanırım ayrılmak dışında pek bir seçeneğim yok böyle bir gelecek düşünemiyorum çünkü
Evde sizinle vakit geçirmek de istemiyormuş, evde yalnız vakit geçirmek istiyormuş. Bu arada yalnız vakit geçirmek yanlış demiyorum. Ben dahil çoğu insan yalnız vakit geçirmeyi de sever. Ama size uymuyor. Daha gençsiniz boşverin. Bir de konu bence sizi sevip sevmemesi değil. Sevgiyi gösterme şekliniz, enerjiniz, çalışma saatleriniz, sosyal hayatınız uyumsuz. Sevgi varsa bile bir süre sonra eee? diye kalabilirsiniz.

Öncelikle 30 yaşındayım sevgilim de 34 ve kendisi yabancı. Hafta içi onun öğlen başlayıp 11 e kadar çalışması dolayısıyla pek görüşmüyoruz sadece arada bana uğrar 10 dk.
Hafta sonları görüşmeye çalışıyorduk, fakat onun için birbirimizi 2 haftada bir de görsek fark etmiyor. Sosyal enerjisi çok düşük ve evde yalnız başına vakit geçirmeyi daha çok seviyor.

Bana da öbür hafta sonu görüşmek istemediğini enerjisini toplamaya ihtiyacı olduğunu söyledi. Ben de tamam dedim ama insanın sevdiği kişiyle vakit geçirmek istememesini anlayamıyorum. Sizce abartıyor muyum?
Burada mesele beklentiler. Senin ki doğru ya da adamın ki yanlış değil. Yaşayış tarzı,hayata bakış,beklentiler bunlar farkeder insanlarda. Aynı noktada değilseniz uzatma evlenince sorun değişmez

siz enerjisinimi düşürüyorsunuz neden enerjimi toplamam lazım diyor orayı anlamadım normalde erkekler can atar buluşmaya burda tam tersi olay tuhaf yani

siz enerjisinimi düşürüyorsunuz neden enerjimi toplamam lazım diyor orayı anlamadım normalde erkekler can atar buluşmaya burda tam tersi olay tuhaf yani
hayır mesela 2 hafta önce arkadaşının dogum gününe gitti o zamandan beri çok yorgunum enerjim yok 2 gün de ofise gidiyorum deyip duruyor. genel olarak insanlarla olmayı pek tercih etmiyor olunca da uzun bir süre tek başına kalma ihtiyacı hissediyor bunun dışında ilgili ama bu büyük bir sorun benim için de

Eğer rahatsız olduğun bişeyler varsa mutlaka ters giden bişeyler vardır, abartıyor muyum diye sormana gerek yok. Ve bence asla abartmıyorsun. Şu an iliklerime kadar yorgunum, depresyondayım, hayatta kalma moduna almışım kendimi ama gene de 3 günde bi sevgilime vakit ayırıyorum ve enerjimi toplayacaksam onun yanında yapıyorum bunu.

Sizin kadar sevmiyor da olabilir. Evde buluşun , PC basinda yorgun olması da muhtemel.

X