İlişki sorunları

Ghosties

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Mart 2018
18
19
Hanımlar çok özür dileyerek başlıyorum yazıma. Çok uzatıp sıkmak da istemem ama təcrübəsizlik bilgisizlik çok zor. Erkek arkadaşım var uzun süredir birlikteyiz. Oyun bağımlısı ben de saygı duyuyorum özel alanı olsun kendine vakit ayırsın diye. Ama son zamanlarda çok umursamaz davranmaya başladı sabah oyun oynuyorum diye bi gidiyo gece 12-1 gibi aklına ancak geliyorum onda da anlattığım şeyleri hiç umursamıyo hm anladım peki vs diyip geçiştiriyo. Arkadaşlarıyla daha çok ilgilenip onlarla daha çok vakit geçiriyor bugün bu konu hakkında tartıştık hatta sabah tartıştık öğlen yine oyuna gitti ve gece gelebildi üzgünüm pişmanım değişeceğim falan dedi ciddi düşünüyorduk temmuz gibi söz nişan olacaktı ama ben çok kırılıyorum beni umursamayan biriyle ömür geçirebilir miyim cevap verirseniz çok mutlu olurum bu arada ilk ilişkim daha önce erkek arkadaşım olmadı

Son düzenleyen: Moderatör:
Üzerine gitmek yerine biraz soğumuş gibi uzaklassaniz?
Tartışma çıkarmak ters tepki yaratabilir.

Kıymetlenir diyorsunuz yani deneyeyim konuşmuyoruz dünden beri yazıyor ama geçiştirdim hep
Yeni yeni erkeklerin bug' ını keşfetmiş bulunuyorum.

Tartışma üslubuyla ne yazık ki bir yere varamıyoruz. Daha da itiyoruz yapmamasını istediğimiz şeylere.

Tatlı dille, hafiften cilve yaparak ve bizzat şöyle böyle yap demek yerine bebeğim sence böyle yapsan daha iyi olmaz mı gibi gibi şekilde orneklendirebilirim 🤔

Oooo
Yeni yeni erkeklerin bug' ını keşfetmiş bulunuyorum.

Tartışma üslubuyla ne yazık ki bir yere varamıyoruz. Daha da itiyoruz yapmamasını istediğimiz şeylere.

Tatlı dille, hafiften cilve yaparak ve bizzat şöyle böyle yap demek yerine bebeğim sence böyle yapsan daha iyi olmaz mı gibi gibi şekilde orneklendirebilirim 🤔
Ooo çok teşekkür ederim 💕 deneyeceğim hemen

Bende de var benzeri. Ben de oyuncuyum ama farklı oyunlar oynuyoruz. Aynı odada saatlerce farklı farklı kendi dünyalarımızda takılıyoruz. Bazen ben yanına oturup izliyorum oyunlarını ya da tepkisine göre ne oldu vs soruyorum o anlatıyor bana oyununu. Bazen de ben yeni bir ev vs yaptıysam açıp gösteriyorum simsten. Direkt ortak oynayabildiğimiz 1-2 oyun oldu bazen onları oynarız. Onun dışında da oyun hariç anime dizi vs var birlikte oturup izlediğimiz. Kahvaltıları o hazırlar ben tablette oyun oynarken, akşam yemeklerini de büyük çoğunlukta ben hazırlıyorum et vs pişmeyecekse o da o sırada oyun oynuyor böyle bölüşmekte bulduk çareyi. Yoksa ikimiz de saatlerce aç da kalsak oyun başından kalkmayız 😂. Bir de bazı oyunlarda hevesi geçti mesela, ben de sorun pek çıkarmadım oyun konusunda belki onun da etkisi vardır. Önceden aynı oyunu sabah 10’da kalkıp gece 3’e kadar başından kalkmayan adam şimdi farklı farklı oyunları günde 5 saati aşmayacak şekilde oynuyor, bu kadarına da ben de bir şey demiyorum artık. Ama evli olsak çocuğumuz vs olsa ikimiz de çalışsak saatlerce oyun oynayamaz o da bunun bilincinde.

benim eşim de oyun bağımlısıydı 7 yıllık evliliğimde. Çok sorun yaşadım yıllar içinde. Aynı duyguları hissettim ben de. Ev arkadaşı gibiydik. şimdi hamileyim. Eskisi gibi değil benimle ilgileniyor oyunu bıraktı. Sanırım erkeklerin ilgisini sürekli çekmek zor bence. Ama oyun oynaması dışarda takılmasından daha iyi emin ol . Uğraşacak zaman dolduracak bişey lazım hep onlara

Baktım ona Pubg bıraktıramıyorum. Ben bağımlısı oldum. Şimdi birlikte oynuyoruz sabah akşam.😂 Herkes karı kocayız diyince imreniyor oyunda 😅 Geçen bi arkadaşım doğumuna saatler kalaya kadar oynadı hastanede. Şuan kızı oldu bebeği ayağında sallarken bile pubg atıyo 😂

Baktım ona Pubg bıraktıramıyorum. Ben bağımlısı oldum. Şimdi birlikte oynuyoruz sabah akşam.😂 Herkes karı kocayız diyince imreniyor oyunda 😅 Geçen bi arkadaşım doğumuna saatler kalaya kadar oynadı hastanede. Şuan kızı oldu bebeği ayağında sallarken bile pubg atıyo 😂
Şu hile işlerini bir çözseler ben de döneceğim pubg’ye. Saatlerini veriyorsun adam seni hiç görmeden binanın öbür tarafından geçen kurşunla öldürüyor emeklerin boşa gitmiş gibi hissediyorsun 😂

Şu hile işlerini bir çözseler ben de döneceğim pubg’ye. Saatlerini veriyorsun adam seni hiç görmeden binanın öbür tarafından geçen kurşunla öldürüyor emeklerin boşa gitmiş gibi hissediyorsun 😂

bugün bizim takımda birinde vardı 0 leş ile 2 kez çorba içtik böyle oyun mu olur ?

Ahaha evet öyle biraz ama kırk yılda bi denk gelio bana 😅

Eşimde telefonda oynamayı sever.
Yani çok sever 😊

Bende burda geceleri vakit geçiriyorum.
Kolay kolay karışmayız birbirimize.
Bazen abartırsa direk;
Şimdi ben seninle vakit geçirirken bu yaptığın saygısızlık değil mi? Diyorum. Bırakıyor telefonu usulca😁

Dışarı çıkıp,arkadaşıyla saatlerce oynaması,
Benim kabul edebileceğim birşey değil.
Herkes farklı yaşıyor ilişkisini tabiki.
Bende var 2 bebe.
Sıkıyorsa çıksın dışarı oynamaya :))

X