iliski sonrasi lastik,islak demirimsi kokusu

nlnmhmt

Üye
Kayıtlı Üye
4 Şubat 2016
50
28
35
Kizlar herkese merhaba
5 aylik evliyim iki aydir iliski sonrasi cok tuhaf bir koku oluyor. 2 kere 2 farkli doktora gittim simir testi bile yaptirdim vajinanin florasinin bozulmasi nedeniyle engekte olmusum. Turlu turlu fitliller kullandim penisilin alerjim oldugu icin oral antibiyotik kullanmadim. En son internette sut ve maydonoz kurunu duydum az once denedim. Benzer sikayeti olan tedavi olmusus arkadaslar yardimci olabilirler mi. Herkese saglikli huzurlu aksamlar.

Başkasına iyi gelen sana iyi gelmez, herkesin bünyesi farklı. Ben de vakti zamanında aynı dertten vardı, çok şükür geçti. Arzu edersen sana doktorumun ismini verebilirim, gerçekten iyidir bu konuda.

Başkasına iyi gelen sana iyi gelmez, herkesin bünyesi farklı. Ben de vakti zamanında aynı dertten vardı, çok şükür geçti. Arzu edersen sana doktorumun ismini verebilirim, gerçekten iyidir bu konuda.
Iyi olur canim tesekkur ederim bir de senin doktorunu deneyeyim tabi cok uzakta degilse ☺ tesekkur ediyorum

Iyi olur canim tesekkur ederim bir de senin doktorunu deneyeyim tabi cok uzakta degilse ☺ tesekkur ediyorum
Doktor Salahattin Mısırlıoğlu. Şişlideki Kadıoğlu Hastanesinde çalışıyor şimdi, öncesinde Şişli Etfal’deydi. Çok tecrübeli biri.

ilk vlendiğim zamanlar ben de çok çektim bu dertten sanırım zamanla alışıyor insanın fizyolojisi ilişkiye bu aralar biraz daha az gir prezervatif kullanın hijyene devam et doktor zaten fitil falan vermiştir.ama en çok da kafana takma bu kokuyu insan ne kadarçok kafasına takarsa ve geçiricem diye uğraşırsa sanki o kadar fazla oluyor gibi geliyor bana.zaman içinde vücut kimyanız daha çok alışır birbirine o zaman bu sorun da çözülecektir.

Kesinlikle artik bende oluruna biraktim oral ve hazne ici ilac kullandim ama nafile dedigin gibi oluruna birakmak en iyisi biraz da olsa icimi rahatlattin canim cok tesekkur ediyorum umarim gecer artik kafama takmayacagim sevgiler..☺

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…