İlişki sonrası kanama

minikorganizer

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Haziran 2017
216
81
Arkadaşlar affınıza sığınarak soruyorum işyerim izin vermediği için doktora gidemiyorum şuanlık,ben yaklaşık 2 senedir evliyim her ilişki sonrası 2-3 saat sonra ya da bi kaç gün sonrasında benden bir miktar kan geliyor ve çok miktarda akıntım oluyor adet günümün ne sonu ne de başlangıcı ve hep acı çekiyorum aynı durumu yaşayan sebebinin ne olduğunu bilen yardımcı olabilir mi acaba?

Arkadaşlar affınıza sığınarak soruyorum işyerim izin vermediği için doktora gidemiyorum şuanlık,ben yaklaşık 2 senedir evliyim her ilişki sonrası 2-3 saat sonra ya da bi kaç gün sonrasında benden bir miktar kan geliyor ve çok miktarda akıntım oluyor adet günümün ne sonu ne de başlangıcı ve hep acı çekiyorum aynı durumu yaşayan sebebinin ne olduğunu bilen yardımcı olabilir mi acaba?
Aynısını yaşadım evliliğimin ilk bir senesi doktora gittim vajinan ilişkiye uygun durumda olmaması lazım dedi ama ben kendimi kastığım için zorlanma oluyordu ondanmış geçti

Karin agrisida varsa kastiginiz icindir affedersiniz ben kendimi ne zaman sıkıp yaşasam karin agrisi ve hafif akinti yadiyorum rahat bir iliski sonrasinda birsey olmuyor ama

Merhaba doktora gittiniz mi acaba bende buna benzer bişey yaşıyorum merak ettim

X