ilişki sonrası 1 gün suren regl?

simgeps

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Nisan 2023
10
2
23
arkadaşlar merhaba, erkek arkadasimla regl takip uygulamasindaki yumurtlama gununden 3 gun sonra cinsel ilişkiye girdik, hissetmek istemistim icine bosalinca ne oluyor diye ondan bunu istedim, o da yapmadi yapmadi ama sonunda dayanamadi yapti. yarim saat sonra ella aldim ictim. aradan 10 gun gectikten sonra hicbir şey değişmedi hep kasik agrim vardi yine var, göğüslerim sisti sinirliyim ama 2 gun gecikmenin ardindan sadece 1 gun regl oldum. yerlesme kanamasi degil cidden pedimi doldurmustu aksam evde, ama sadece 1 gun surdu, onun uzerinden de 3 gun gecti bugun eczane kapalı olduğu için test alamadim. sizce hamile miyim yoksa ella yuzunden mi?

Yine de test yaptırın ama hormonal olarak da olabiliyor ilacın etkisi ya da ilişkiye girince bile uzun süre sonra adette farklılıklar olabiliyor

Uygulama, yumurtlama dönemini sadece tahmin olarak söyler ve hap kullanıp hamile kalan çok kadın var. Yarın sabah test yapmadan emin olamazsınız.

Uygulama, yumurtlama dönemini sadece tahmin olarak söyler ve hap kullanıp hamile kalan çok kadın var. Yarın sabah test yapmadan emin olamazsınız.
benim anlamadigim kisim yaşadığım 1 günlük regl neyin nesi bi de ondan 2 gun önce yine cinsel iliski yaşamıştım onunla bir alakasi olabilir mi

benim anlamadigim kisim yaşadığım 1 günlük regl neyin nesi bi de ondan 2 gun önce yine cinsel iliski yaşamıştım onunla bir alakasi olabilir mi
Aldığın ilaç kaynaklı 1 günlük regl kanaması olabilir veya yerleşme kanaması herkeste aynı oranda ve sürede olmuyor, ihtimaller çok fazla.

Dediğim gibi uygulamaya güvenmen hata olmuş ve her merak iyi değildir.

Hamilelik olmayabilir ama bu cesaretin çok fazla.

Aldığın ilaç kaynaklı 1 günlük regl kanaması olabilir veya yerleşme kanaması herkeste aynı oranda ve sürede olmuyor, ihtimaller çok fazla.

Dediğim gibi uygulamaya güvenmen hata olmuş ve her merak iyi değildir.

Hamilelik olmayabilir ama bu cesaretin çok fazla.
teşekkürler yardimin icin, bir de ayrica şunları söylemeyi unuttum, 2 gun önce sabah midem bulandi, bugün midem bulandi, ve gogus hassasiyetim yok diğerlerinin aksine, sanki regl olacakmisin ama olamayacakmisim gibi hissediyorum kendimi son bir gorusunu paylasirsan com memnun olurum

teşekkürler yardimin icin, bir de ayrica şunları söylemeyi unuttum, 2 gun önce sabah midem bulandi, bugün midem bulandi, ve gogus hassasiyetim yok diğerlerinin aksine, sanki regl olacakmisin ama olamayacakmisim gibi hissediyorum kendimi son bir gorusunu paylasirsan com memnun olurum
Sabah ilk idrarla test yapmalısın yoksa her şey sana gebelik belirtisi olarak gelecektir.

cinsel ilişkiye girdik, hissetmek istemistim icine bosalinca ne oluyor diye
Büyük cesaret bu 😯 , otomatik takvimlerin kesinliği yok bu arada makine değiliz bazen 1 ayda 2 yumurtlama dönemi yasayabiliyoruz, içtiğimiz haplar yediğimiz yiyecekler bile hormonlarımiz uzerinde etkili o uygulamalar hiç güvenilir değil .

arkadaşlar merhaba, erkek arkadasimla regl takip uygulamasindaki yumurtlama gununden 3 gun sonra cinsel ilişkiye girdik, hissetmek istemistim icine bosalinca ne oluyor diye ondan bunu istedim, o da yapmadi yapmadi ama sonunda dayanamadi yapti. yarim saat sonra ella aldim ictim. aradan 10 gun gectikten sonra hicbir şey değişmedi hep kasik agrim vardi yine var, göğüslerim sisti sinirliyim ama 2 gun gecikmenin ardindan sadece 1 gun regl oldum. yerlesme kanamasi degil cidden pedimi doldurmustu aksam evde, ama sadece 1 gun surdu, onun uzerinden de 3 gun gecti bugun eczane kapalı olduğu için test alamadim. sizce hamile miyim yoksa ella yuzunden mi?
arkadaşlar konuyla alakali guncelleme:
internette, forumlarda her yerde hap ile ilgili olumsuz yorumlar var farkindayiz. zaten hormonlarimiz acisindan da zararli bunu göze aliyoruz ama benim de tavsiye ettigim bir sey degil.
sonuc olarak anlatmak istedigim sey böyle seyleri yasamis olabilirsiniz, korkabilirsiniz, iciniz rahat etmeyebilir. eğer boyleyseniz okuyabilirsiniz:
iliskiden yarım saat sonra ella aldim ictim ve bir sey olacaksa da zaten kurtajin parasi benim icin çok buyuk bir problem degildi, erkek arkadasim da hep yanimda olacak guvendigim bir insan zaten o boyle bir kisi olmasa bu riski alacak kadar cesur davranamazdim.
iliskiden sonra ilaci ictim ne ara kanama oldu ne herhangi baska bir sey, regl donemime yakin goguslerim sisti, sonrasinda 2 gun gecikti test almak icin biraz daha bekledim. haliyle merakliyim var mi yok mu diye 3. gun akinti basladi regl oldum kesin dedim. aksamina eve gittim baktim pedim dolmustu ama reglim de kesilmisti, ne olduguna anlam veremedim. arada 4 gun daha geçti bu dort gun icinde bas agrilari mide bulantilari yasadim ve bugun test alip yaptim, sonucu negatif cikti. anladigim kadariyla ella hormonlarimizi alt ust ettigi için böyle bir durum yasadim. önümüzdeki hafta bir test daha yapmayi dusunuyorum, buraya gelip yazmadiysam bilin ki o da negatif. kendinizi korkutmaya gerek yok kizlar merak etmeyin. her sey bi sekilde yoluna oturuyor siz icinizi ferah tutun yeter. ❤️

Son düzenleme:
X