İlişki esnasında acıdan zevk alamıyorum . Yeni evliyim

sevgisoysalll

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Haziran 2024
13
0
30
Evleneli daha 1 ay olmadı arkadaşlar ilk başlarda hymen çok dar olduğu için doktor ameliyatla açmalıyız dedi ama eşimle bir iki kere denedik ve başka doktora gitti o açılmamın olduğunu ve ameliyata gerek olmadığını belirtti fakat ilişki esnasında böyle karnımın alt tarafında bir ağrı hissediyorum ve asla zevk almıyorum affedersiniz eşim girdikçe ağrı oluyor böyle sancı gibi dün baktığımda kan geldi korktum bende bıraktık sizce neden böyle oluyor ? Prezervatif ile korunuyoruz o da aslında acıtıyor canımı çok kötüyüm ya hem istiyorum hem acıdan dolayı istemiyorum . Bende bağırsak rahatsızlığı var IBS diye ondan mi diyorum ama aklım almadı

Evleneli daha 1 ay olmadı arkadaşlar ilk başlarda hymen çok dar olduğu için doktor ameliyatla açmalıyız dedi ama eşimle bir iki kere denedik ve başka doktora gitti o açılmamın olduğunu ve ameliyata gerek olmadığını belirtti fakat ilişki esnasında böyle karnımın alt tarafında bir ağrı hissediyorum ve asla zevk almıyorum affedersiniz eşim girdikçe ağrı oluyor böyle sancı gibi dün baktığımda kan geldi korktum bende bıraktık sizce neden böyle oluyor ? Prezervatif ile korunuyoruz o da aslında acıtıyor canımı çok kötüyüm ya hem istiyorum hem acıdan dolayı istemiyorum . Bende bağırsak rahatsızlığı var IBS diye ondan mi diyorum ama aklım almadı
İdrar yolu enfeksiyonu da yaşıyor olabilirsiniz. Doktora görünün tahlil yapar orada çıkar

Benim de çok fazla sancım oluyodu. İlişki yaşamak istemiyordum resmen. Bebek istediğimiz için hsg çekildim. Çoklu polipler olduğunu öğrenmiştim. Ameliyat sonrası ilişkiler o kadar rahat oldu ki. Allahım bu zamana kadar neler yaşamamışım diyorum. Hiç aklıma gelmezdi mesela bu ihtimal

eğer başka da bir şikayetiniz yoksa yeterince uyarılmadan ilişkiye başlıyor olabilir misiniz? çünkü kadın uyarıldığı zaman rahim ağzı yukarı çekiliyor. bu olmazsa özellikle bazı pozisyonlarda ağrı hissedilebilir

X