İlişki aldatma

geçecek ablacım atlatacaksın bu durumu,biraz zaman geçince onun seni haketmediğini anlayacaksın,onlar birbirini bulmuş sen ise kendini geliştireceksin eğitimine devam et sonra sana layık olan seni daha mutlu eden insanlar olacak etrafında ,lütfen o dönse de kabul etme,şu bekaretimi aldı lafını da bırakmalısın çık o algıdan canım anlam yükleme oraya bu kadar.Zaman ver biraz kendine.

Şu durumda asıl rezilliği o yamuk herifle nişanlanan kız yapıyor. Konu sahibi tek değildir, daha kimlerin kimlerin koynundan topluyordur altın büllüklü nişanlısını. Yüzüğü kapmış olması masum, haklı ve galip kılmıyor. Herkes takar bi tel yüzük. Ne abarttılar.
Allah sizin gibi kadınları çoğaltsın inşallah yaşadığım toplumda.

Şu durumda asıl rezilliği o yamuk herifle nişanlanan kız yapıyor. Konu sahibi tek değildir, daha kimlerin kimlerin koynundan topluyordur altın büllüklü nişanlısını. Yüzüğü kapmış olması masum, haklı ve galip kılmıyor. Herkes takar bi tel yüzük. Ne abarttılar.
İnşallah bülbülü ötmez de yırtık dondan çıkan şey gibi kalır ortada 🙄

Ne güzel söylemişsin Katibin Ruhu Katibin Ruhu ,kızın yüzüğü kapmış olması masum haklı yapmaz.Kendi haline yansın şimdi zafer gördüğü şeyle yarın ne kadar uğraşacak..En şanslısı da konu sahibi 🥰 Şuan üzülüyor onun etkisinden göremiyor duyguların ağırlığı kalkacak zamanla oh be diyecek.

Adam senin tadına bakmış zaten böyle erkeklere nasıl guvendiginizide anlayamıyorum onlarda eminim size güvenmediği için kullanıp atıyor benimle yaptıysa başkalarıyla da yapar diye düşünür olan sana olmuş pardon evleneceğin insana Rabbım kimsenin başına vermesin
Senin bu yorumundan sonra da tekerlek icat edildi zaten mağara ayısı

Aynen öyle sütü bozuk insanlara denk gelir diye korktum Allah karşılaştırmasın elelamin derdi size düşmedi derken buraya konu acilmissa ozellikten çıkmış demekki
Çocuğunun olmaması isabet olmuş. Allahtan üreyemiyorsun bu kafayla

Adam senin tadına bakmış zaten böyle erkeklere nasıl guvendiginizide anlayamıyorum onlarda eminim size güvenmediği için kullanıp atıyor benimle yaptıysa başkalarıyla da yapar diye düşünür olan sana olmuş pardon evleneceğin insana Rabbım kimsenin başına vermesin
Abla adam tuz pazarından zeytin mi alıyor, tadına bakmak nedir ya. Sene kaç orada 1970 mi?

Umarım aynısı başınıza gelmez bazı şeylerin önüne geçilmiyor ben kendi isteğimle onunla birlikte olmadim sabah uyandığımda fark ettim herşeyi bir hafta ölü gibi gezdim benu toparlamaya çalıştı tamam bir şey yok zaten evleneceğiz sen benim karımsin diyerek
Nasıl oluyor o ? Sarhoş muydunuz kendinizde mi değildiniz de her şeyi yaşadıktan sonra sabah fark ettiniz? Eğer böyle bir durum yoksa normal iki insan givi nefsinize yenilip birlikte olmuşsunuz işte dünyanın sonu değil. Kendinizi savunmanıza veya istemeden oldu vs demenize gerek yok

Aynen öyle sütü bozuk insanlara denk gelir diye korktum Allah karşılaştırmasın elelamin derdi size düşmedi derken buraya konu acilmissa ozellikten çıkmış demekki
Duan tutmuş çocuğun olmuyor inşallah da hiç olmaz. Yani kimseye denk gelemeyecek merak etme 😂😂😂😂

X