İlişki aldatma

Bekaret zarından ibaret değildir hayat. Birlikte olurken zorla olmamışsındır diye düşünüyorum. Kendi isteğinle birlikte oldun ve karşılığında bu adamın aşağılık biri olduğunu da anlamış oldun. Senin yüzüne bakınca, alnında bekareti bozulmuştur! yazmayacak ki insanların yüzüne bakamayasın!
Öyle kaliteli insanlar var ki 3 damla kan için yarı yolda bırakmayacak..
Ama nice insanlar da var ki genelev kapılarında pavyonlarda yatıp da 3 damla kan benim onurumdur! diyen.

Sen teksin ve özelsin, yaşadığın şeyler tecrübe senin için.. İkisini de engelle birdaha da görme. Seninle evlenmesi için yalvarırsan o zaman gururunu kaybedersin, bekaretinin gitmesi senden birşey eksiltmez. Önüne bak ve yaşa..
Kendi istegimle olmadım oda bunun farkında olduğu için asla yüzüme bile vurmadi sadece bana sözler verip durdu böyle böyle üç sene boyunda ayakta uyuttu beni benimle evlenmesini istemiyorum kapımda köle olsa bile istemiyorum onun için bir çok şey yapmış olabilirim ama böyle bir durumumu sırf bekaretimi aldı diye kabullenip hayatı kendime zindan edemem

Adam senin tadına bakmış zaten böyle erkeklere nasıl guvendiginizide anlayamıyorum onlarda eminim size güvenmediği için kullanıp atıyor benimle yaptıysa başkalarıyla da yapar diye düşünür olan sana olmuş pardon evleneceğin insana Rabbım kimsenin başına vermesin
Umarım aynı şey başına gelmez kadının düşmanı yine kadındır derler ya o örneklerden bir tanesisin ben ona karşı çok saf ve masum bir sevgi besledim tek suçumds buydu

Yaşadım. Başlar da zorlandım fakat sonra bakış açımı değiştirdim sonuçta aldatılınca o insana karşı tüm hisleriniz de bitiyor ve daha kolay unutuyorsunuz sakın bunu bana nasıl yapar o kızla nasıl olur diye gurur yapmayın. Kurban psikolojisinden çıkmaya bakın bir an önce yaşandı ve bitti hayatından aldatan karaktersiz bir insan çıktı. Daha sonra pişman olup dönmek çok istiyorlar bu sefer sen kendini seçip o döngüyü kırıyorsun ve daha sağlam daha güçlü bir insan oluyorsun.
Onun geri döneceğini biliyorm ama asla kabul etmiycem bu yaşadıklarımı unutmiycam istesem de unutamam tek istediğim bedel ödemesi eğer istersem ona gerçekten bir çok anlamda zarar verebilirim ama hiç bir şey yapmiycam adalet bekliycem sadece

Serfsz Allah b*lasını versin.
Olan olmuş üzülme, bundan sonra pişman olacağın şeyler yapma. Şuan çok yeni olduğu icin böyle hissediyorsun zamanla kendine haksızlık yaptığını anlayacaksın.
Çok teşekkür ederim umarım dediğin gibi olur şu an idrak edemiyorum acıyı çok yoğun bir şekilde yaşıyorum çünkü ama en azından iyileşmek istiyorum

Bende köylüyüm. Yani üniversite okuyup öğretmen olunca ayrıldım. Anam babam da köyde yaşar halen. Bizim oralarda bu tarz bir olay olunca kahpelik yapanın topuğuna sıkarlar. Kıza da sahip çıkarlar. Zaten konu sahibinin psikolojisi bitmiş bu da dökmüş benzini elinde çakmak bekliyor.
Benim babaannemin mahallesinde bir genç abla komşu oğlundan hamile kaldı, o *t sahip çıkmadı. Anası olacak karı da tutundurmadı geri yolladı. İstedi ki bütün mahalle dışlasın, o aile gitsin ordan. Beceremedi, hırsı onu kuruttu, ne oğlu adam oldu, ne kızı gittiği yerde güldü. O aile orda kızına sahip çıktı torununu büyüttü, mahalle sahip çıktı aile kök saldı. Hatırlıyorum kimse evine gitmezken annem bizi rahatlıkla salıyordu oraya. O diğer pislikler hala bize kinli, mezara götürürler artık kinlerini.

konu sahibi üzülme demicem duygularının etkisinden Şuan ama inan bize zamanla geçecek 😍bu sana bir tecrübe olacak ,bekaret falan böyle bakma duruma 3 damla kan parçası,sen duygularına bak iyi hissetmene bak bunlara odaklan,böyle kötü bir çocukla evlensen çocuğun olsa belki ilerde başına daha kötü şeyler gelecekti,kurtuldun öyle düşün .Bekaret konuşmaları yapan teyzelerden de etkilenme 🌺 çünkü senden değerli hiçbir şey yok bu dünyada tamam mı iyi olacaksın ❤️

Çok büyük bir tecrübe oldu benim için ama bir daha hayatıma hiç kimseyi alabilcegimi düşünmüyorum herkesin beni kullanmak benden faydalanmak istediğini düşünüyorum kendimi kullanılmış bir peçete gibi hissediyorum
Ama sen kendine böyle davranırsan başkaları sana ne yapmaz ki???
Sen bir ilişkiden ibaret misin? Daha 20 yaşındasın kimlerle tanışacaksın ohoo.
Ölüyorum bitiyorum dersin sonra bir bakmışsın aynı şeyleri başkasına hissediyorsun :) Yavaş yavaş olgunlaşacaksın, daha seçici olacaksın, kimseye eyvallahın olmayacak.
İçini karartma🌸✨

Çok teşekkür ederim umarım dediğin gibi olur şu an idrak edemiyorum acıyı çok yoğun bir şekilde yaşıyorum çünkü ama en azından iyileşmek istiyorum
çok mutlu ol :KK200:
kendin için çalış kendini geliştir sakın kendini üzüp kapatma.

Çok büyük bir tecrübe oldu benim için ama bir daha hayatıma hiç kimseyi alabilcegimi düşünmüyorum herkesin beni kullanmak benden faydalanmak istediğini düşünüyorum kendimi kullanılmış bir peçete gibi hissediyorum
Yaşın doğruysa eğer ergenlikte olduğun için bu duyguları biraz daha ağır yaşıyor olman normal. Ama sana bir ablan olarak söylüyorum ne olursa olsun hayatta her şey geçiyor, zaman aşımına uğruyor. Yepyeni insanlar yollar çıkıyor bambaşka yollarda yürüyorsun. Bugün bu olaydan tecrübe kazan ve hayat yolunu yürümeye devam et. Daha koskocaman yarınların var 😊

Benim babaannemin mahallesinde bir genç abla komşu oğlundan hamile kaldı, o *t sahip çıkmadı. Anası olacak karı da tutundurmadı geri yolladı. İstedi ki bütün mahalle dışlasın, o aile gitsin ordan. Beceremedi, hırsı onu kuruttu, ne oğlu adam oldu, ne kızı gittiği yerde güldü. O aile orda kızına sahip çıktı torununu büyüttü, mahalle sahip çıktı aile kök saldı. Hatırlıyorum kimse evine gitmezken annem bizi rahatlıkla salıyordu oraya. O diğer pislikler hala bize kinli, mezara götürürler artık kinlerini.
Yani olması gereken bu, konu sahibi sevmiş güvenmiş. Gidip de ilişkisi olan bir adamla yatmamış. Bedenini satmamış. Maalesef kadının en büyük düşmanı bazen bir başka böyle kadınlar olabiliyor. Büyük konuşmamak gerek.

Kurtulduğunu sevin. Nişanlandığı kız hayatı boyunca aldatılma şüphesi ile yaşayacak belki aldatilacak. Evet bu şekilde olmasını kimse istemez ama zararından neresinden dönersen kardır. Hayatında bir tecrübe olarak kalacak. Onlar iki midesiz birbirini bulmuş. Sen sana layık olanları hayatına al zamanı gelince. Kendine zaman ver yaşadıkların elbette kolay şeyler degil. Ama öyle ya da böyle geçiyor. İnşallah en kısa zamanda atlatırsın bu süreci.
Nişanlandığı kız onu farklı farklı kadınlarla yakaladığı halde kabul ediyor o yüzden onun adına hic üzülmüyorum umarım geçer bir daha kimseyi sevebilecegimi kimsenin de beni sevebilecegini düşünmüyorum açıkçası zamana bırakicam teşekkür ederim

Vay şerefsiz. Sonra evlenmeden kimseyle birlikte olmayın deyince de geri kafalı ilan ediliyoruz burada. Olan olmuş iş bitmiş güzelim ne diyebiliriz ki bu saatten sonra biz sana. Sil her taraftan yoluna bakmaya çalış kendini mutlu edecek işlerle uğraş. Ailenle daha fazla vakit geçir yani seni daha iyi ne hissettirecekse onların peşinden koş

Yaşın doğruysa eğer ergenlikte olduğun için bu duyguları biraz daha ağır yaşıyor olman normal. Ama sana bir ablan olarak söylüyorum ne olursa olsun hayatta her şey geçiyor, zaman aşımına uğruyor. Yepyeni insanlar yollar çıkıyor bambaşka yollarda yürüyorsun. Bugün bu olaydan tecrübe kazan ve hayat yolunu yürümeye devam et. Daha koskocaman yarınların var 😊
20 yaşındayım evet geçiyor biliyorum ama izi kalıyor bence yada geçerken benden bir şeyler alıp gidiyor şu an mesela duygularımın alındığını hissediyorum teşekkür ederim destek için sizin gibi hemcinslerim iyiki varlar

Nişanlandığı kız onu farklı farklı kadınlarla yakaladığı halde kabul ediyor o yüzden onun adına hic üzülmüyorum umarım geçer bir daha kimseyi sevebilecegimi kimsenin de beni sevebilecegini düşünmüyorum açıkçası zamana bırakicam teşekkür ederim
Canım sen kendine yatırım yap. Bi beş yıl sonra o kızcaz 2 çocukla içi geçmiş ölü balık gibi bakarken, sen kendi paranı kazanıyor kimseye hesap vermeden istediğin yere gidiyor olacaksın. Uzaklaş, her yerden engelle, kendi hayatına dön.

Bence siz size yakışanı yapmışsınız, onlar iki midesiz birbirini bulmuş. Şuan öyle düşünmeniz çok çok normal. Ama zamana bırakınca geçecek ve tekrar sevilip seveceksiniz. Hatta belki de ya ben bu zamana kadar kimseyi sevmemişim ki diyecek kadar seveceksiniz :) Simdi kendinize iyi gelen şeyleri yapıp kafanızı dağıtmaya bakın. Aşamadıgızı düşündüğünüz yerde profesyonel yardım almaktan çekinmeyin. Her zaman en çok kendinizi sevin :)

İstersen bekaretine her gün ağla ama kaybettiğin gün geri gelmeyecek. Olan olmuş, hayatı kendine zindan etmenin bi anlamı yok. Bekarete bu kadar anlam yüklemeyin ya. Ayrıca daha çok gençsin, bekaretini kaybetmiş olmandan daha önemli şeyler var. Umarım herhangi bir hastalık vs geçirmemiştir sana.
Bir mesleğin, okulun, ilgilendiğin herhangi bir şey yok mu? Kafanı başka şeylere yor. Senin bekaretini soran adamla da evlenme bi zahmet yaa ayy sanki dünyanın sonu. Kafa yapını değiştirmelisin acilen

Adam senin tadına bakmış zaten böyle erkeklere nasıl guvendiginizide anlayamıyorum onlarda eminim size güvenmediği için kullanıp atıyor benimle yaptıysa başkalarıyla da yapar diye düşünür olan sana olmuş pardon evleneceğin insana Rabbım kimsenin başına vermesin

Bu kız şeker de mi adam tadına bakmış? Betimlemeye gel ya yemeden içmeden bunları düşünüyorsunuz herhalde.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yani olması gereken bu, konu sahibi sevmiş güvenmiş. Gidip de ilişkisi olan bir adamla yatmamış. Bedenini satmamış. Maalesef kadının en büyük düşmanı bazen bir başka böyle kadınlar olabiliyor. Büyük konuşmamak gerek.
Şu durumda asıl rezilliği o yamuk herifle nişanlanan kız yapıyor. Konu sahibi tek değildir, daha kimlerin kimlerin koynundan topluyordur altın büllüklü nişanlısını. Yüzüğü kapmış olması masum, haklı ve galip kılmıyor. Herkes takar bi tel yüzük. Ne abarttılar.

X