ilginç bir durum kanda negatif idrarda pozıtıf cıktı

papatyadiyari

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
15 Haziran 2012
842
439
Merhabalar bu durumu sizlere anlatmak hem fikir vermek hemde fikir almak istedim. Ben ayın 22 sinde adet olmam gerekiyordu ve ıkı aydır bebek ıcın calısma yapıyorduk. Bir tane düsüküğüm olduğu içinde erken teşhis benim için önemli olduğundan hemen idrar testi aldım. belirteyim uzakdoğuda yaşıyorum. neyse pozıtıf cıktı 3 gun peş peşpeşe hep pozıtıf cıktı ve 3 gun kanamam oldu. burda dr gıttım oda bır muallaktı ama anlatırsam upuzunbır yazı olur. DEdiler adet kanaması kanda ve idrarde bişey yok. lakin benim kanamam okadar azki o kadar sıkıntı sıtres cektım hıc bu denlı az adet olamımsıtım. Neyse hayal kırıklıgı ve laf anlatmaktan hıtap ve ulturasano gıremeyerek eve geldım ve burayı talan ettım ve anladım kı ben aslında yumurtlama testı yapıyormusum. hem için rahatladı hemde ıkıncı bır hayal kırıklığı ama ben neden bu kadar az adet oldum dıye yıne gıttım dr 3 gun sonra ve gerceksten azdı 2 gun ıkı ped kadar oldu. bu sefer cıhaz bozuk ogleden sonra belllı olur deyıp yolladılar ve tekrar aratmam ısrarı uzerine negatıf oldupun ögrendım ama ben hala hamıleyım dıyorum ve her gun ıkı kere test yapıyorum. kiminde çok çok ama çok silik çizği kiminde hemen beliren bembeyaz zemınden ayırabılecegın bır cızgı cıkıyor. İnanın kılo verdım yanı sonuctan emın olsam onemlı değil artık hamıleyım yada değilim. bi dahaki maçlara bakarım. Neyse bugun ayın 5 ve adetimden 11 gün gectı ve ben yine dayanamayıp test aldım ve testte bu sefer barız sılık bır cıf cızgı gordum. Artık hamıleyımdır heralde bıraz bekleyıp dr gıdıncem ve yarın yıne sabah test yapıcam.
durum bu şimdi bi kaç şey sormak istıyorum sızlere
1 eger ben ustune gorme olduysam ki ustune gorme 7 ıla 10 gunde oluyor ozamn ben ayın 15nde yumurtlamıs oluyorum ve bu gec dollenmemı oluyor.
2 ayrıca bu testlerı yapan arkadaşlar bilir adet olmam gereken gunlerde yumurtlama testlerı pozıtıf cıkarmı?
3 Başına boyle bir durum gelen var mı?
4 sızce hamılemıyım
şimdiden teşekkürler

X