İlgi görmüyorum ve bir flörtüm bile yok?

Ekin98

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Temmuz 2024
11
6
Selam kızlar

Kendimi yalnız hissettiğim bir konuyla ilgili sizinle bir şeyler paylaşmak istiyorum. Güzelliğim hakkında genelde olumlu yorumlar alıyorum, bende güzel bir kadınım ve buna rağmen erkeklerden pek ilgi görmüyorum. Çevremdeki arkadaşlarımın çoğu sürekli flörtleşiyor, hediyeler alıyor ve ilgi görüyorlar. Bir arkadaşımın iş yerine günde 5 kere hediye geldi. Oysa ben bu tür durumları hiç yaşamadım. Dışarıdan bakıldığında soğuk göründüğüm söyleniyor, bunu kendim de biliyorum. Ancak bu durumun ilgiyi az almamla bir ilgisi olup olmadığını merak ediyorum. Geçmişte birkaç kez sevgilim oldu, ama hiçbirinde küçük bir hediye bile almadım. Çevremdeki insanların gördüğü ilgiyi ve aldığı hediyeleri görünce, kendimi daha da yalnız hissediyorum. Buna kıskanmak da diyebilirsiniz başka bir şey de, ben kıskanmaktan çok kendimi kötü hissediyorum, kendimi sorguluyorum. Güzellik ve ilgi arasında bir ilişki olduğunu düşünmüyorum çünkü çevremdeki birçok kişi, görünüş olarak benden daha güzel değiller. Benim gibi düşünen, yalnız hisseden veya benzer durumları yaşayan başka insanlar var mı? Bu konuda biraz destek ve ortak bir anlayış arıyorum

Seçici biri misiniz? Veya maskülen? Aklıma bunlar geldi. Belki de birilerine şans verseniz sizin de güzel bir ilişkiniz olabilir. Veya maskülen filan değilseniz çevrenizdeki karşı cinsi mutlaka etkilersiniz.

Bekarken müthiş bir kankam vardı. Boylu poslu bir çocuktu (1.98) Bunu çok sevdiğim için, başka bir bayan arkadaşımla tanıştırdım. Kız, benimle iyiydi yani ve kız da 1.87 boy vs. Olunca direkt ikisini bir araya getirmek istedim ve yakışacaklarını düşündüm.

Bir akşam bunları bir araya getirip ordan ayrıldım. Yarım saat veya 1 saat sonra erkek kankam "Yakındaysan beni alabilir misin? " dedi. Şaşırdım ve gittim almaya.

Kavga falan ettiler sandım ilk başta. Ne oldu? Dedim. "Bana çekici gelmedi, enerjisi çok düşük, keyif alamadım ve müsade istedim. Saçma sapan bir gidişattansa senle sabaha kadar sohbet ederiz daha iyi" dedi. (Aramızda farklı hoşlantı yok, iyi arkadaştık)

O kız arkadaşım barbie gibiydi. Yani bazı şeyler güzellikle mümkün değil. Çekim ve enerji meselesi.

Aura meselesi biraz. Kimi insanda o enerji vardır karşı cinsi kendine çeker, kimi insanda yoktur. Sonradan kazanılır mı bilmiyorum.

Valla kanka devir artık öyle yaklaşan, flört eden erkek devri falan değil sen sosyal medyaya resim koyuyorsun, sonra birileri gelip yorum yapıyor öyle 5 kişi 10 kişi topluyorsun. Senin dediğin gibi normal, insanca flört kalmadı sanırsam Toplum apacaip bir yerde, iyi birini bulursan seversen içine de sinerse nikah yap gitsin flört işleri bu devirde berbattt

Tamamen enerji ile alakalı olduğunu düşünüyorum. Dişil enerjinizi artırmak için bir takım olumlamalar yapabilirsiniz. Maalesef siz ben de güzelim bana niye onlar kadar ilgi olmuyor diye düşündükçe başka bir frekansa giriyorsunuz.

Rainy hariç (o biraz agresif bu konuda) diğerleri oturup aşk sevgi bana gelsin diye bekliyorlar gibi geliyor bana. Ya da benim çevremde sürekli şikayet edenler öyle olduğu için benim algım öyle olabilir, bilmiyorum. Ama işten eve evden işe takılırken hayatınızın aşkı gelip sizi bulup kapınıza güller hediyeler yığmayacak. Biraz aktif olun, biraz işveli cilveli olun haydar dayı gibi takılmayın. Pozitif, eğlenceli, azıcık hoppa bir hatun olursanız totikinizde kuyruk oluşur

Ya ben tam olarak öyle düşünmüyorum. Evde otururken tabii ki bulamaz aşk sizi ama atıyorum okulda veya işyerinde kendiniz olun ama pozitif haliniz olun, arayışta olmayın olacağı varsa olur diye düşünüyorum. Bi de beklentiyi düşürmek lazım yani dünkü konu gibi öyle ondan adımlar gelsin ben öyle bi adım atayım falan değil de, doğaçlama pozitif güler yüzlü bir şekilde yaşayıp beğendiğiniz biriyle arkadaşlık yolu ile başlayıp bi ilişkiye dönebilir diye düşünüyorum

mesela güler yüzlü olmak neşeli olmak bunlar inanılmaz etkiliyor yaydığın enerjıyı guzellıgı bır kenara koyuyorum siz nasılsınız ?

O kadar çookkk ki.insan kısmetsiz olacağına hiç doğmasın daha iyi bence.

İşte iş ortamında olacaksa baştan oluyor zaten. Kitle belli çünkü. Öyle plazalarda 28372527 kişiyle çalışmıyoruz çoğumuz. Benim iş ortamımda toplam 3 erkek var, biri evli, biri boşanmış, biri playboy mesela. Bekar olsam iş ortamından herif düşürmem mümkün değil. Okul yine kalabalık ve sirkülasyonu olan bir ortam ama iş ortamı öyle değil çoğu zaman.

Evet haklısınız, hayatın akışında aktiflik de önemli o sebeple kurslar etkinlikler spor vs

En doğru yorum bence seninki olmuş.yüzyüze iletişimi unuttu insanlar.varsa yoksa sanal.

En doğru yorum bence seninki olmuş.yüzyüze iletişimi unuttu insanlar.varsa yoksa sanal.

Valla kanka toplum erkekleri kadın mı oldu gay mi oldu artık nedir artık öyle kovalayan hoşlanan teklif eden erkek falan yok. Erkekler popo büyütüyor, bekliyorlar kadınlar peşlerindne koşsun resmen naza yatıyorlar O yüzden bence böyle konular açlılıyor.

Aferin kız.empatik yorum yapmışsın.

Bir de evlenmek başarı değil cart curt derler.ben de kocanız var kıymetini bilin, daha neyi dert ediyorsunuz derim.millet gülerdi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…