ileri yas 44 ...cuha cicegi kesinlikle deneyin derim

Peki sizin alacağınız bir yer varmı nette yoksa eczaneden mi temin etmeyi düşüyorsunuz sonuçta heryere güvenilmiyor

eczanede aynı internette.. iyice araştırayım haftasonuna almam lazım hemen başlayım diyorum

Merhaba !Epey olmuş bu başlık altına bir şey yazmamışsınız .Merak ettim bebeğinizi kucağınıza alabildiniz inşallah canım.

Peki sizin alacağınız bir yer varmı nette yoksa eczaneden mi temin etmeyi düşüyorsunuz sonuçta heryere güvenilmiyor
Cuha cıcegı kapsul Solgar 500mg marka aldım yeni basladım ama yumurtlama gunlerınde bırakılıyormus yazı var bulursam kopyalarım. Elime gec ulastı bıkacgunde olsa denıcem
Solgar 60adet.. IKI ay denıcem

Cuha cıcegı kapsul Solgar 500mg marka aldım yeni basladım ama yumurtlama gunlerınde bırakılıyormus yazı var bulursam kopyalarım. Elime gec ulastı bıkacgunde olsa denıcem
Solgar 60adet.. IKI ay denıcem

Sonucu bizimle de paylaşın İnşallah çokkkk güzel haberlerinizi duyarız tez vakitte

Yarın paylasayım adetle yumurta gunlerı arasında kullanılıyor 15gun felan sanırım 30 gunluk döngüde..

Paylaşmayı başardım
Birde bu ay ben evdeki omepa q10 diye takviye ilaç daha kullandım, çörek otu ve bal karışımı vardı önceden kavanoz da onu bitirdim. Netten aldığım bir macun daha vardı hepsini birden kullandım ama maalesef bi gelişme olmadı tek gelişme yumurtlamanın hissedilir biçimde geliştiği sadece

sağlıklı bir yumurta yeterli. az olması sorun değil ama sağlıklı büyümesi önemli bence. önceden bende yumurta sayı fazlalığı önemserdim ama yanlışmış

Son durumunuz nedir acaba