Selülit İleri Derecede Selüliti Olanlar

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri

ArmutTatlisi

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
18 Ağustos 2009
3.972
3
kızlar benim ileri derecede selüliitim var ayakta belli yatarken de belli ama çok fazla değil ayakta çok daha fazla ve dizlerimin üstüne kadar gelmiş durumda spora başlıyorum pilates yapıcam ama yanında ek olarak bişi yapmam lazım mı inceltici krem düşünmüyorum bıraktığında çok kötü oluyor çünkü bitkisel yağlar felan etkili oluyor mu gerek var mı onları yapmama sadece sporla halledebilir miyim?

arkadaşım aynı dertten bendede var.. 1 ay plates yaptım ama tık yok barbarbort selülit kremi kullandım oda sadece sıkılaştırdı çok hafif fark ar gibi oldu ama bırakınca oda gitti:) yani sanırım bunun çözümü çok zor.. diyet spor masaj bazı selülir giderici yağlar çaylar bence bunların hepsini düzenli yaparsak ancak işe yarar ama tabi onuda yapmak zor biraz:)

hadi yaa uff yandım o zaman ben abur cubur çok fazla yiyorum kola cips feci yiyorum her gün illa cips yicem kola içicem alışkanlık oldu bırakamıyorum da offffffffff

kkarabiberr, bisiklet ve yürüyüşün daha fazla faydasını görürsün.
Günde 3lt su içip; asitli içecekleri, kafeini, tuzu hayatından çıkarman lazım tedavi sürecince.
Kuru fırçalama, hergün banyodan önce 20 dk, çok faydalı.
Aktarlarda satılan, kan dolaşımını hızlandıran özel selülit yağlarıyla yapılan masaj da işe yarıyor.
Ayrıca haftada 2-3 türk kahvesiyle yapacağım scrub benim özel formülüm. Biliyorsun selülit kremlerinin içinde de kafein var.
Bol şans.
kaydirigubbakcemile5

Karabiber bende buaralar aldigim kilolar yüzünden selüliten mudaripim.
Bir sene önce bir hafta kadar bir saat tempolo bir sekilde yürüdüm, lif ve yosun sabunuyla masaj yaptim, sok dus uyguladim, günde 2,5 - 3 litre su ictim, cildimi sabah ve aksamlari nemlendirdim,hergün kahve kürümü uyguladim, power platede egzersiz yaptim,L-carnitin ve özel L-carnitin iceren yumurta aki tozu kulandim sonuc: Mükemmel! Bir hafta icinde yok oldular. Gerci ozaman selülitlerim simdiki kadar degildi. Ama ayakta yürümedigim halde belli oluyordu.Bukadar seyi bir günde yapmak cok zor bu yüzden bir hafta sonra pes etmistim ama bacaklarim acayip sikilasmisti selülitlerim yok olmustu.
Bugün yine basliyorum busefer yine kahve, belki yosun tozu, ve suna dumankayanin Aspirinli kürünü
uygulicam.

kızlar ben bu sayfaya üye olmadan önce çok baktım selülit bölümüne.benimde dizlerime kadar inmiş durumdaydı.bi ara plates yaptım ama yok gitmedi.barbara bort almıştım sadece krem olarak bide marankinin yağlarından yapmıştım onda 1 gün dayanabildim kokularına.
misafir olarak gezdiğim sayfalarda bi arkadaş uygulama söylemişti.yere uzanıp dizleri kırıp popoyu havaya kaldırma.
düzenli olarak yapmadığım halde aklıma geldikçe yaptım ve herduştan sonra önce yakmayacak kadar sıcak suyu bacaklarıma tuttup ve sonra soğuk su tuttum.bide o hareketi yaptım inanmazsınız 1 ay bile olmadı gözle görülür şekilde selülitlerim gitti.inanamadım.denemekte size kalmış.zaman kaybınız bile yok.hareketi yatmadan önce 15-sonra 20 sonra 30 kadar çıkardım
bilginize

şimdi var hepsi gitmiş değil ama bunlara devam ediyorum.eskisi gibi değiller
umarım hepsi gider

pilatesin duzenli uzun sure yapinca kesinlikle verim aliyorsun...
yuruyus,bisiklet,yuzmee cok iyi geliyor..ben bir araa limonlu su ictim yediklerime cok dikkat ettim sekillendirici kremleri surdum amaa 1 yill kadarr vucudum toparlandi istedigim gibi oldu sildi saldim yine yemedigim ekmegi,cikolatayi hayatimda agzimda yilda bir surdugum kolayi kocam sayesinde kilo aldim..neyse..
abur cubur yeme kesinlikle..ben 1 dilim ekmek minik yagli yemek yiyordum hepsi hepsi hamur isi yapsamda agzima surmuyordum..bikmadan yaparsan gidiyor..hic olmadi azaliyorr..
birde duzenli bisikletle bacaklarim cok fittii..

karabiber bende senin gibiyim abur cubur kola cok severım fast food severim ve selülitlerin seninle aynı durumda.bi ara spor yaptım hic faydasını gormedım kullanmadıgım krem kalmadı ama yok yok.yalnız seda sayanın masajcısı var kadının selülitlerini 1 ayda yok etti acayip etkiliymiş masaj.sporla gidicek bişey dilmiş selülit.yemeylede yenı olusumun onune gecebılırmıssın ama eskileri geciremezmıssın.ama masaj gercekten etkiliymiş.oda pahalıya gelio ((( napcaz bnde bilmiorm((

gizgiz katiliyorum...masaj,sauna,kesede cok iyi..selulitee..
ben pilatesle selulitlerimi yok etmistim neredeyse..
spor vucudunu bicimlendirir,SIKILASTIRIR.ihmal etmee..

benim dizimde menisküs var bi de o yüzden aşırı spor da yapamıyorum koşu bantı var evde ama hiç kullanmıyorum koşmak çözüm olur diye düşündüm ama dizimden dolayı koşamıyorum yürümek gerçekten faydalı olur mu pilatesi de yapıcam çünkü sıkılaşmam da lazım zaman ayırıp cvp veren herkese çok teşekkür ederim

Karabiber sellülitlerden kurtulmak için tavsiye edilen sporların en basında, özellikle tempolu yürüyüs, merdiven cikmak, yüzmek ve bisiklete binmek geliyor.
Ben faydasini görmüstüm umarim sende görürsün ama önemli olan düzenli spor yapmak.

ya kızlar hiç kola içmem,kızartma yemem ona rağmen selülit fışkırıyo üstelik iç bacak kısmım, popom çok gevşek. üstelik kilolu biri de değilim.spora başlıyorum ama bir türlü düzene oturtamıyorum.

canım spora nerde gidiyosun ve kaça gidiyosun merak ettim bende başlıcam çok yumuşak bacaklarım özelden yazarsan sevinirim :enbuyukkk:

aynı dert bendede var.çok kötü görünüyorum.dizlerime kadar inmiş durumda.işim gereğide bütün gün oturuyorum.akşam 8 lerde işten çıkıyorum.eve git yemek ye falan saat 9 :30 oluyo.hangi ara spor yapcamki.napcazki yaaa

kahve kürünü nasıl uyguluyorsunuz kızlar?

cevap veren olmadı ama ben araştırdım,nette bunu buldum sizlerdemi bunu kullanıyorsunuz kızlar??

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…