İlerde kendime ve çocuguma hatıralar

Pncklla

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Haziran 2022
64
69
29
merhaba arkadaşlar
Nasıl anlatsam bilemiyorum ama şöyle ki ilerde çocuguma hatıra olarak bir şeyler bırakmak istiyorum. Mesela davetiyemden ona da ayırdım ya da düğün dış çekiminde giydiğim beyaz elbisemi saklamak gibi. Güzel bi kütüphane yaratmak istiyorum okuduğum kitaplara tarih atıyorum ilerde bakınca annem bunu bu zamanda okumuş diye görsün istediğim için :) kendimi geliştirmek istiyorum sağlıklı beslenme konusunda özellikle. Şimdiden bazı şeyleri öğrenmek lazım bence. Sonradan keske şunu yapsaydım dememek için size de sormak istedim :) fikir önerileriniz var mıdır kızlar

Harika fikir benim de aklıma çok yattı su an minik bir film de yapabilirsiniz. Evet telefonda hep videolarımız oluyor ama bazen telefonun başına bir iş geliyor bazen o kadar video arasında kaybolup gidiyorlar. Güzel anlarınızı tarihe göre kolajlayıp cd haline getirebilirsiniz belki ilerde çocuklarınız cocuklarıyla oturup izlerler

Çocuklara en güzel anı, birlikte paylaştığınız anlar olacak. Çocukluğumda özlemle hatırladığım şeyler annemle birlikte kitap okumamız, bize masal anlatması falan. O zamanlar kadınların işi başından aşkın tabi çocuklarla eğlenceye vakit olmuyordu. Biz yapabiliriz en azından.

Evet kesinlikle. Ona güzel manevi hatıralar bırakmayı çok istiyorum. Hamilelikte de böyle bir video yapmayı düşünüyorum hikaye gibi olur hem

Kesinlikle öyle. Şimdi neler neler yapılıyor oyun grupları filan ne isterlerse fazla fazla vakit geçiriliyor :) huzurlu bi ortamda büyüsünler ki çok sanslı olduklarını hissetsinler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…