Makyaj Ürünleri İlarzunun adım adım makyajı

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
ilarzuuuuu maşallah maşallah maşallah gözlerin yakıyo ortalığı
çok beceriklisin walla ben hayatta beceremem böyle makyaj yapmayı

ilarzuuuuu maşallah maşallah maşallah gözlerin yakıyo ortalığı
çok beceriklisin walla ben hayatta beceremem böyle makyaj yapmayı

aaa
neden yapamam diyenlerin hepsi yaptı bak göz makyajı topiğine bi sürü hatun kıvırdı bu işie gülümm heç öle deme darılırım vıllaha

ayy size tşk etmek istiyorumm:)

dün iki gece makyajı yaptığınız videoları izledm ve kalemi alt tarafa nasıl süreceğimi üstünden eylinerı nasıl geçeceğimi öğrendim bugün yaptım ve şahane yorumlar aldım:) gözlerimin rengi çok güzel ön plana çıktı yemyeşil:) böylee şeyyleri iyii kıvırırımm zatenn görüncee yaptımm hemenn:) sağolun:)

ayyy çok sevindim bibişimm neden bana göstermedin çekip bi fotonu aşklolsun ben sizin için bu kadar makyaj mukyuz yapiim sen gösterme küstüm valla daha da barışmam gösterene kadar:dilcikar
:

nirde o vidiolarrrrrrrrrrrrrrrrr

yükleniyor bçiçüümmm krdeşimi aradım boyutunu küçültüyorum dedi gülüm ben de beklemedeyim heyecanlaaaadelikafadulden

attım güzel gözlüm
ben kilo düşmanıyım
gaç kişinin kanına girdimde zayıflattım bi bilsen
kaydirigubbakcemile
ruslar gurban ossun bize onnardan güzelik biz benneyaptımki

annem ben bu yazışmaları bugün görüyorum kör gözüm yahuuu:)

canım ben spor yapma özürlüsüyüm inan varya bana hayatımın işkencesi geliyor ya spor dedin mi havuz desen süper o da burda pahalı be canım şu an durumlar da kötü hafta da iki gün kış programı olarkak 80 yetala diyor yaaa hemde ssadece 1 saat için

yemiş gadder oldum de ben kendim istemesem millete sallamamda kendime laf geçiremiyorum ki anam yaaa

corel hadi ban gaz ver bişeler de olacak de onu yap bunu yap ööff allahım corel ya yerken iyide verirken çok zor be kardeşim yemek yemeğe bu kkadar mı aşık olur bi insan be canım:1no2:

ogff allahım öle olacak tabi arada bi zayıflama oluyor bende güzelce iniyorum ideal kiloma yaklaşıyorum derken püüüüffsssssss:tomato:

selam kızlarrr
nbr arzucum Şeniz hani video konmamış daha hayatımm inan onun için açtım bakiyim koydunmu diueeeeeeeee :roflol::roflol:

kııı sen ne soruyon sana az makyaj yapmadım sen ne merak ediyon leeee
sanki bilmiiin

dalga geçecen deemiiii seni gidi seniiiii klava:

kızz coreelllll sana diyim neden bana yazmıyısın yaaaaa (((((((((((

makyaj arıyorum bulursam gözüme çarpan yapacam bu arada video gelene kadar oyalıiim sizi didim:))))))))))

bibem videolarını indiriyodum
o nası bi yüz güzelliği
aman allahım
erkek olsam kaçırırdım seni

gözelim baaa bi kilonu boyunu sölesene gamyoncuiremsu

profil mesajı olarakta yolladım
eski listelerimi bulam onnarıda göndericem
bulamda
ha bide
acıkınca hemen yeme
su iç
bi tane grissini yi bastır

ben kalem çekmeyi beceremedim

profil mesajı olarakta yolladım
eski listelerimi bulam onnarıda göndericem
bulamda
ha bide
acıkınca hemen yeme
su iç
bi tane grissini yi bastır

ben kalem çekmeyi beceremedim

nasıl beceremedin gözün açık mı çektin kapalı mı çektin?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…