Makyaj Ürünleri İlarzunun adım adım makyajı

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
ayy kötü sesliler şarkı söleyemez mi anacım yaaaaa

ajdar da kaset yaptı şekreim neyi eksik hahahaha

geldim konuyu açıyorum hayırlıaıylaa
artistyim krdeşim ötekini de yüklesin heme onu da atacam bebeğim

arzu izliyorum bebişimkaydirigubbakcemile2
aradada şarkı söylüyosun ya süperrr olmuş yaaadelikafadulden

açtım önce
ulee dedim bu ne
bu kız zaten yapmış makyajı :roflol:

eyeliner çekerken beni görmen lazımdı
yamuk yaptın bir yeri eyvaaah dedim delikafadulden
öyle kaptırdım ki :roflol:

bende izliom :lepi: yanılmıyorsam bu ikinci yarısı başlangıç yüklenmedimi yani :uhm:
buarada çok hoşsun arzucum maşşallah

izledimmmhihoyyyt Allahım ne hoşsun öle sen yaa ..gözler tual sen ressam boya Allah boya:roflol: eline emeğine saglık bu kadar ugras verdin cnm yaa :1hug:

balim cok sagol süper bir makyaj bayildim peki basi varmi yokmu bunun ^^

birde niye önce eyeliner sonra dipliner cekiyorsun tek birini cekmekle arasindaki farki anlamadumda CADIARZU

Çok çok tatlısın güzel bacıma.s,şimdi anneme kızıyom elinde değil ama niye bana senin gibi bi kızkardeş doğurmadı diye.Fevkaladenin fevkininde fevkinde anlatıyosun 1.yle bağlarsak daha da iyi olacak eminim canım.Vaktine ve emeğine sağlık-tatlicadiarzu-

sabahtan beri ancak fırsat buldum pc başına geçtim. bir de bağlantı sorunları...
neyse ki ulaştım videona ilarzum. yükleniyor, izleyeceğim şimdi...

oof kızlarr çok şükür yaaaaa

akşam rüyama girdi cidden yaaaa aman allahım gece yattım beş buçuk sabahın 8 inde yine kalktım bakayım yüklenmiş mi diye allahım ne göreyim 2. bölüm yüklenmiş 1. si hata vermiş uyuduğuma da lkahretim

neyse bu şimdi artiste yoololladım inşallah olacak o daaa

onu da ekleyeceğimm

aşkımmmmmmmmmmmmmm çok güzelsin çok tatlusunnnn sesinde çok iii fısıtığım benimm süpersin en sonunda be ohhŞeniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…