Makyaj Ürünleri İlarzunun adım adım makyajı

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
ay bu aletten izmirde varmıdır kii :bbo::bbo:
bılmıyorum ama kesın wardır canım ucuzluk pazarı weya tahtakale tarzı yerlere bak ck ucuz bı alet zaten :)

ıns.. merak ettıgıne deger bıberımmm yorumlarını beklıyorummbayanssulusmileŞeniz

ben kendı bıyıgımı alırken ıpı ayak baş parmagıma baglıyıp alıyorumsempatiksalakcinni

öyle de oluyor ben çeşme başına veya dolap koluna falan başlıyorumboshayallersmile

kuzen,barnağın geçsinde öğret iple bıyık alımını..sabırsızlıkla beklemedeyim:hulya:

temem fıstıklı lokumum

ben bıyıklarımı bı alet war seklı haltere benzııı onla alıyorum tık tık 2 dk bıtıwerıııı:)
alıntıdır

aa bunu gördüm kız pazarda ben

banda eyeliner çekişini öretnn:)

yeni fideomu izledin mi melekem kredi kartı ile çekiyorum

bebenkım bursada gezerken gormustum ama neredeydı hatırlayamadım
o kaddar ck yer gezdık kı offf yha((

bi milyoncularda kesin vardır bu alet canısım

kuzen boyun sıkılaştırıcı krem aldım yarın topikte görürsün..işine yarar..şimdi çıkıyorum sabah konuşuruz

kıız ciddi misinnn çok bayıldım bu habereee delikafadulden

ben bıyıklarımı bı alet war seklı haltere benzııı onla alıyorum tık tık 2 dk bıtıwerıııı:)
alıntıdır

bılmıyorum ama kesın wardır canım ucuzluk pazarı weya tahtakale tarzı yerlere bak ck ucuz bı alet zaten :)

ıns.. merak ettıgıne deger bıberımmm yorumlarını beklıyorummbayanssulusmileŞeniz

panterim bu alet alıyomu harbiden kızCADIARZUhep elim gitmiş ama almamıştımbilmiyorumkismilealsammı aceba 1 liraaklinialirimsmile

al kız bu kadar pratif bişeyse iple uğraşmaya değmez bal köpüğü

peki bu alet ileeen bıyığın yanında kaş da alınıyor mu?

ben kaşlarımı da iple alırım da cımbızla uğraşamıyorum

bu alet kaş da alırsa süper olar bebekim

kuzen alıyım o zaman dimihihoyyyttamam alıcam ve yorumlarımı paylaşıcamhihoyyyt
parmağın nasıl oldu geçtimi biraz balım?

evde duri zerzavat
heçbişi alamadım
bıyıklarım pala bıyık oldu aklinialirimsmile

kuzen alıyım o zaman dimihihoyyyttamam alıcam ve yorumlarımı paylaşıcamhihoyyyt
parmağın nasıl oldu geçtimi biraz balım?

parmağım iyi bebeğim yumruk yapabiliyorum şu an elimi morluğu da geçti sadece elimi tam açınca hafif ağrısı var o kadar melekeemm merak de etmiş beni yirim ben onuolumunekankayizsmile

evde duri zerzavat
heçbişi alamadım

uğraş bakalım cüğerim olur belkim yaaa

panterim bu alet alıyomu harbiden kızCADIARZUhep elim gitmiş ama almamıştımbilmiyorumkismilealsammı aceba 1 liraaklinialirimsmile
alıyo bebgım yanı ben alıyom :)

gul yuzlum kaslarımın ustunu alıyorum bazen de altını denemedım hıc alla mahafaza hepsını bırden falan alır sona naparım :))))))

evde duri zerzavat
heçbişi alamadım
tospıgım gercekten nıckının hakkını werıyon kaldır totonu yap aasama pala remzım benım :)

arzumm tekrar ck gecmıs olsun bebegımmmmmmmm

kızlar ya bende makyajı çok seviyorum ama bir türlü far sürmeyi beceremiyorum.ben esmerim nasıl sürücem nerden başlıycam bilmiyorum

kızlar ya bende makyajı çok seviyorum ama bir türlü far sürmeyi beceremiyorum.ben esmerim nasıl sürücem nerden başlıycam bilmiyorum

doğru adrestesin
makyaj kıraliçası+ustası meykapı arzunun topiğindesin:lepi:videolarını izle gülogamyoncuiremsu

canım ben gelemeden yardım melekleri yetişmiş imdadına Şeniz

doğru adrestesin
makyaj kıraliçası+ustası meykapı arzunun topiğindesin:lepi:videolarını izle gülogamyoncuiremsu

yardım melee 1 :asigim: a.s.

yardım meleee 2 :asigim:a.s.

coook güzel makjacin ya

hankısııı???Şeniz

arzunun melekleriiikaydirigubbakcemile3

Şeniz

:asigim::1hug:

Şu an bende öyleyim akaşama kuaföre gdicem aldırmaya kendim iple falan alamıyorum vallahi. Şu cihazdan bulursam bende alim

cano ben o aleti pazartesi aldım eve geldim bakıyorum mal mal anlayamadım nasıl yapılıyor

erkek kaydirigubbakcemile3 kardeşime sordum

abla dedi sanırım böyle yapılıyor mantık olarak :roflol::kedi:

heee dedim bi yaptı:sinifsinif:k kız manyak yapıyor ya hem de hiç ip mip uğraşmıyorsun kaşlarımın üstünü bile alabiliyorum. ben size ip için çekecem ya onun yanında bu aleti de tanıtayım nasıl yapıldığını göstereyim

tanıtım fideosu olsun:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…