Makyaj Ürünleri İlarzunun adım adım makyajı

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
kuzen topiğine renk geliyo sen varken:asigim:sen yoksan renksiz gri heryer karanlıkmafoldumben

heryeeerr karanlııkk makber mi yoksa gülüm

senin rengin olurum anam ben Şeniz ara ara bulamadım simili iki saatte :))) bi öpücez hayret bişi yaa

cidden mi kız ben de bu dana ile sülaledeniz ya yine benden fileli çorabımı isteyecek diye yağ yakıyor sanıyordum kaydirigubbakcemile3:roflol: (yazmaya bak kuzen nasıl senarist kılıklı bir insanım ya) ezele alın beni diziyi uçurayım

ben de çok özlüyorum çiçeğim ya bankaya gittim maaşımı çekmeye inan içimden gelmedi gitmek bugünü de parasız geçirebilirdim vallabilmiyorumkismile

tanrıçayı tanımıyorum ama tabi çorap için yapmış olma ihtimali de var elbet kaydirigubbakcemile3

adım adım ilerzu makyajı diyor bide pehh sana...hani hani yeni mekyajların....adımmış adımmış, gölgen olduk resmen kıssohaoldumsmile

tanrıçayı tanımıyorum ama tabi çorap için yapmış olma ihtimali de var elbet kaydirigubbakcemile3

:roflol::roflol:

adım adım ilerzu makyajı diyor bide pehh sana...hani hani yeni mekyajların....adımmış adımmış, gölgen olduk resmen kıssohaoldumsmile

çiçeğim yavaş ama emin adımlarla o adımlar :)))

zaten böğün panterim le buluşacazz çatlatacaz sizi buluşmaya giderkenki makyujumu yapar koyarım yarın sevdiceğim :)))

:roflol::roflol:

çiçeğim yavaş ama emin adımlarla o adımlar :)))

zaten böğün panterim le buluşacazz çatlatacaz sizi buluşmaya giderkenki makyujumu yapar koyarım yarın sevdiceğim :)))

iwet bugun buluscazzz gul yuzlum ıle
tospikkkk duyuyonmu loooo???

arzucum sana bi sorum olcek yardım edermisin acep

benim göz yapım yuvarlak ama küçük değil gözlerim ama patlakta değilsempatiksalakcinnisempatiksalakcinni sempatiksalakcinni

şimdi ben nasıl makyaj yapsam ki badem gözlü olsam, ölmedensempatiksalakcinnisempatiksalakcinni

gül reçelim gölgelendirmeyi hafif sadece gözlerinin kuyruk kısımlarında koyu bir şekilde yapacaksın

göz kalemlerini daha çok kuyruk kısımlarına doğrı dıştan kirpik diplerine yedire yedire sürmelisin.

şimdi çıkıyorum hayatım yarın örnek göstereceğim sana meleğim öperim

bebeemm bursada olduğunu unuttum gız sonradan aklımıza geldi

kız o kadar konuştuk bi şeeettiriverseydin ya ben de bursadayım deyüüü

tüüüh bir daakine gül reçelim kesin tel nolarımız da yoktu arardık agşam aklımıza geldin sen kaynattık bayağı

canım benim çok teşekkür ederimŞenizŞenizŞeniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…