Makyaj Ürünleri Ilarzu makyaj salonu asn dnmzde ona makyajmz ona yaptralm diyenler!!!

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
kızlar aynı şey bende de oldu yıldız olayı neden acaba??

Valla başka bir konuda banada aynı şey oldu değerlendirmişsiniz dedi..Halbukimsi değerlendirmemiştim ..Hemde tek yıldızzzz...:sinifsinif:Yaw Arzum..benim düğünüm geçen yüzyılda kaldı..:sinifsinif:
Ama şansım vaaaar.alkisalkisalkisOğlanın Sünnetinde aşüfte gibim sünnet anası olacam...hihoyyyt

ıstanbula gelersin dimi?Zati gelmiycekmiydin koçişinle?yerimseniben

Aç kız İlarzu ben gelirim ..Aynı şehirdeyiz nasıl olsa ,başka şehirdekiler düşünsün kikikki:)

Aç kız İlarzu ben gelirim ..Aynı şehirdeyiz nasıl olsa ,başka şehirdekiler düşünsün kikikki:)

denizim sen gel tükkanda her gün bi yarım saat oturman karşılığı ben senin makyejini saçını yaparım

endamınla şööle bi otur müşteri çekeriz bebeğimzemuszemus

Makyaj salonu yerine makyaj kursu açsın yahu.:roflol:

En azından hergün hergün bizi soyup soğana çevirmesindense çok lüks olur şimdi bu hatunun yeri en azından kurs olursa bir kere bayılırız paracıkları ondan sonra sen sağ ben selamet.hihoyyyt

Hani bir laf vardıydı "balık vereceğine, balık tutmayı öğret" diye öyle bir şey işte şimdi toplayamadım cümleyi...

Velhasıl kıssadan hisse İlarzum, guzummm bize balık tutmayı öğret pardon makyaj yapmayı öğret salon aç ama beleş olsun tamam mı?:roflol:
( Gerçi forumda öğretiyon biliyoruz şimdi allahınızdan belanızı istemeyin diyon biliyorum ama:kedi:)

Şaka bir yana makyaj salonu açmayı düşünürse işini en hasından da yapar diye düşünüyorum. Yakışırrrr...

hey allahım mylo anam ne güldürdün sabah sabah bebekim yaa:roflol:

kız anlatim ya burda çiçek gözlüm yeri makyaj yapmaya üşenenler için açayım dediydim sevgilim:))):ecrin_bebek:

ilarzu kesinlikle bu kabiliyetini değerlendirmeli.ünlülerin makyözü bile olabilir eğer destek görürse.süper süper süpersiiiiinnnnn

dolunaycım çok teşekkür ederim çok incesin balımmm :))

gaza geliyorum geliyorum bakalım nolacak sonum:)))

Canım benım gerÇeklerı sÖylÜyorum bence hakıkaten bu kabılıyetını deĞerlendırmelısın.ayrıca bızlerle paylaŞtıĞın ıÇınde Çok teŞekkÜrler.sen bırtanesın.hayranlarına bır yenısını daha ekledın haberın olsun.ÖptÜm balım:)))

makyaj salonu açarsa o zaman maniküre pediküre ve ağdayada gelirler kaydirigubbakcemile3

kız dolin sen benim memleketten misin güzel arkadaşım??? Ne güzel yazmışsın bitanesi valla sebah sebah ne iyi geldi bilemezsin Allah da seni mutlu etsin balımmm

bencede kesin açmalı
kesin bir numara olur canım

:Saruboceq: İnşallah canım bigün açarım evlenince inşallah

ilk müşterilerinden biride ben olurum vereliniortak

o vakit ilk kıyağı da sana geçecez:))) canım çok teşekkür ederim

makyaj salonu açarsa o zaman maniküre pediküre ve ağdayada gelirler kaydirigubbakcemile3

hee valla çok güzel törpüler yolarım :roflol: canım

sen sadece makkaj yap pediküre maniküre uğrasma bebem
saçlada uğrasşma
sadici makkaj salonun olsun:)))
parayı kırarsın...

sağol selinimm ben de sırf makyaj düşünüyordum:)) farklı fikirlerim var sparişle mesela bi karavan alacan içine atacan malzemeleri kiradan tasarruf hem:))) gezecen duracan makyaj yapacan canın sıkıldı çek boğaza dicen mesela:))))

Holywood yıldızları gıbı parlıyorsun ıŞıl ıŞıl.allah nazarlardan saklasın senı.canımcım sana yenı bır Önerı daha eĞer web sıten yada bloĞun yoksa aÇsana kendıne Özel.hem makyaj olur hemde kessın senın baŞka marıfetlerınde vardır onlarıda paylaŞırsın.hem salon aÇmadan Önce reklamın daha Çok olur hemıdeeee salon aÇtıktan sonra mÜŞterılerın sıtenede gırerek daha bılgı sahıbı olurlar.farklılık olur ıŞte.hatta bı fan kulÜp falanda aÇaruk beya.ayyy valla yapılacak Çok Şey varda aslında ah sen bı uygulamaya geÇsen valla destekÇın Çok aslında oyÜzden Şanslısın.neysem ben gene Çok konuŞtum 1 2 3 tıp.sustum:))

Heee balım bırde son bıŞı daha evet bencede sen sadece makyaj Üzerıne yoĞunlaŞ makyaj salonu olsun baŞka bıŞey olmasın.mesela bak daĞ yolu Üzerınde bır yer varmıŞ oda sırf kaŞ alıyormuŞ Çok meŞhur sırf kaŞ Üzerıne yoĞunlaŞıp ısım yapmıŞ Çok metnını duyuyorum.ınŞallah bursamızın bır numaralı makyÖzÜde sen olucaksın.dedımya ÜnlÜler bıle sana gelecek gÖrÜrsÜn.yaz bunu bır kenara ıÇıme Öyle doĞuyor tatlıŞım.

Benim bir arkadaş vareve geliyor salonu yak ama uzay aracı gibi makyaj çantası var sadece makyaj ve gelin başı yapıyor

canısım inşallah bebeğim bi sermayei toplasak bir de müşrteriyi iflas etmem de var işin ucunda dimi sevgilissi? :)) ama dediğin çok doğru ne yapacaksan 1 şey üzerine yoğunlaşacaksın sadece bence de canım...

Benim bir arkadaş vareve geliyor salonu yak ama uzay aracı gibi makyaj çantası var sadece makyaj ve gelin başı yapıyor

süper canısı yaa sadece makşaj ve gelinbaşı

ben de sadece makyaja gelsem çok güzel olur aslında saçla da uğraşmayı seviyorum
aslında ben kadını güzelleştirmeyi seviyorum değiştirmeyi, onun beğenmesini izlemeyi...

makyajı yapartım iki de bir yüzüne bakarım o aynada kendine bakarken hoşuna giden bakışlarını görmeyi seviyorum. hoşuma gidiyor mutlu oluyorlar özgüven geliyor bi yükselme oluyor güzelleştiğini hisseden kadınlarda çünkü:)))

şimmdi olmasa da ilarid e mutlaka deneyeceğim canlar ...Şeniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…