ilahi adalet, karma?

Siz beraberken sorun yoktu nişanlanınca mı kötü oldu. İlahı adalet farklı ıslıyor. Sen Allah'a bırak. Sonuçta sevustıysende sende zevk aldın sonra adam baskasıyla evlenmeye karar vermiş. İnsanların kararını sorgulama. Zaten ortada bır yanlıs varsa merak etme allah onu kımsenın yanına bırakmaz. Ama bırak bazen bırakıp Allah'a sıgınacaksın

Platformun adı kadınlar kulübü ama çoğu yorumda görüyorum ki yine çoğu kadın düşmanı!

Herkes erkeği aklar olmuş! Kandırmış işte kızı neyini kabullenmiyorsunuz?!

Sizin kadar uyanık davranamamış, anlayamamış, cin olamamış… sizin kızlarınız olabilecek mi acaba ?!

Hemen yargı dağıtılıyor, kimisi dalga geçiyor. Resmen herkes kendi gırgırında… ciddiye alıp canı gönülden yazanları tenzih ederim. Hakikaten kadın kadının düşmanı…
Zaman ayırıp yorum yazılıyor madem yapıcı olsun bundan sonraki süreci için ışık tutacak yorumlar olsun. Yazılarınız destek yazısı olsun.. yargıladınız ne oldu çözüm oldu mu ? Kendi karanlık içini döktün gittin !! bundan ibaret resmen çoğu yorum.
Artık bu platform da psikolojisi bozuk evinde mutsuz hayatta başarılı olamamış insanların çoğunlukta olduğunu düşünüyorum.
Eskiden burası çoğu anlamda dayanışma yeriydi.. çok güzel dostluklar kuruluyordu.
Şimdiler de ekonomi finans takibi dışında çok bakmıyorum bile buraya… ama görünce yazmak istedim. Kadının kadını ikna etme çabasını yaralandım kandırıldım diye anlatmaya çabalamasını diğer kadının buna kulak tıkaması…
Oğuzhan uğur un 6284 adlı videosunu izlemenizi tavsiye ediyorum.

Size gelince konu sahibi, çıkarmanız gereken dersleri çıkarın… psikologunuz eşitliğinde sürece devam edin kandırılmış olmanızı da kendi saf niyetinizi de kabul edin. Bunun üzerine gidin değişimi başlatın. İlahi adalette karma da ne yazık ki siz istedğiniz de olmuyor ama oluyor.
Karşı tarafı düşünerek, takip ederek vs bundan sonraki zamanınızı heba etmeyin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…