Gebeliğe Hazırlık İlaçsız Adet Olamayanlar ve gebelik isteyenler😔 lütfen çare bulanlar da yazabilir mi?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Canm oglmmm

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
25 Kasım 2018
2.370
3.376
Merhabalar
Ben aylarca adet olmuyorum en erken iki buçuk ay çoğu zaman söktürücü ile oluyorum çok sıkıldım artık bu durumdan lütfen gelin beraber dertleşelim çareler arayalım. Tecrübeli olanlar sizlerde yardımlarınızı esirgemeyin lütfen

bende bazen 2 2 buçuk ayı buluyor..kilonuz nasıl

Hormon tahlilleriniz nasıl? Bana hiç bir doktor pko demedi ama olmuyorum işte
Sizin kilo probleminiz var mı?
hiç hormon tahlili nasip olmadı onun için bilmiyorum.. sizde de yumurta tembelliği olabilir belki..kilo problemi zamanla ortaya çıktı maalesef.ama kilo verince azda olsa düzene biniyor adetlerim..sıfır beden elbise giydiğim günleri hatırlarım ama şuan 65 in altına düşemiyorum insülin direnci ah ah. 66 67 lerde geziyorum en son 70 gördüğüm oldu.. boyum 61

Sizin kilonuzda olsam ne isterim 1.65 boyum var 90 kilo idim zar zor 77 ye düştüm hala da vermeye çalışıyorum.
Evet bi kaç doktor yumurtalık tembelliği olduğunu söylemişti ama son gittiğim gayet güzel çalışıyorlar dedi kime inanacağımı şaşırdım artık fakat şunu söylemeliyim ki soğan suyu mucize uzun zamandır ilk defa ilaçsız ve bu kadar kısa sürede adet oldum mutlaka deneyin derim. Yarında çörek otu bal tarçın kürüne başlayacağım İnşaallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…