İlaçla düşük yapan var mı

Neden araştırmacılar şaşırdım 3 tane birde zeynep kamile gidin test verin bence eşinizle tıbbi genetık bölümü var
Birde hsg rahim filmi onuda cektirebilirsiniz adet bittikten sonra
Bu doktorlar için tabu hava hoş olan bize oluyo o kayıplar ruhumuzda nasıl bosluklar olusturuyo
Bir boş gebelik birde altı haftaliken kalbi gelişmedi bende inanın anlamiyorum yani özel bir hastane buda ben yarın tekrar konuşucam bu konuyu doktorla yani ona açık açık .söyledik para konusunu sıkıntı etme beni araştır herseyime bak dedim yani cok bilmiş bir doktor herkes oraya geliyor başka şehirlerde bile normal gordu herkes diyor onun bir bildiği varda araştirmiyor bilmedim ki yarın konuşucam bu konuyu

Doktorunuza danışın. Uygun görürse eğer. Benim için zorlu bir sürecti. Doktorum uzaktı bulunduğum yerde bir doktorla iletişime gecti. O doktor hastNeye yatırmadan ilacı vermeyi uygun görmedi. Hastanede büyük çoğunluğunu düşürdüm. Anestezi verip içeride birşey kaldımı diye bakıcam dedi. Sonra temiz kontrole bile gelmene gerek yok dediler. Ama ben kendi doktoruma gittim. İyiki gitmiştim. Rahim içi düzensizdi. Kendisi verdi ilacı evde kullandım yok düzelmedi. Farklı ilaç verdi düzelmedi. Artık kürtaj olcak dedi ben adet zamanım geldi artık beklesek belki adetle temizlenir dedim. Adet olmama rağmen sonrasında rahim kalınlığı hala çok kalındı. Ve sonunda yine kürtaj oldum.
Bu aşamada doktor çok önemli bence. Sizdede aynı şeyler yaşanır diye demiyorum. Dediğim gibi bir arkadaşında kese olduğu gibi direk düşmüştü ilaçla. Bende 1 ay boyunca elim kadar parçalar düşürmeme rağmen rahim temizlenmemişti
Geçmiş olsun 🙏 Kaç haftalıkken oldu

Bir boş gebelik birde altı haftaliken kalbi gelişmedi bende inanın anlamiyorum yani özel bir hastane buda ben yarın tekrar konuşucam bu konuyu doktorla yani ona açık açık .söyledik para konusunu sıkıntı etme beni araştır herseyime bak dedim yani cok bilmiş bir doktor herkes oraya geliyor başka şehirlerde bile normal gordu herkes diyor onun bir bildiği varda araştirmiyor bilmedim ki yarın konuşucam bu konuyu
Birde özel olucak valla artık bende kime gideceğimi şaşırdım
Bencede konuşun araştırması lazım Bi bildiği nasıl var gözlerinden mi anliyo

Aynen bende çok yıprandım psikolojikmen çok zor dönemden.gectim zamanla gecicek yerini dolduran bir bebeginiz olunca unutacaksıniz inşallah benimkini arastirmadilar normal gördüler üçte sonra araştiriz dediler özele gidiyorum oda normal gordu hamilelik için tedavi baslati oda ayrı bir konu araştirmadan hamilelik için tedavi baslati işte klomen verdi yarın iğne yapicak ama yapmadan önce bu konuya giricem sonra bu konuyu konuştuk ama normal gordu tekrar konuşcam iğne olmadan önce
Doktora gittiniz mi

Doktora gittiniz mi
Gittim özele iğne yaptı sol yumurta çatlamaya musit dedi kendi durumumu bahsettim bazı kan tekniklerini ver dedi oda pahalıydı devlete giitim. Oda tutmadı özelde doyir üç olunca araştiriliyor dedi iki defa oldu diye bir daha tekrarlanacak değil dedi yani bakım sağlık ocağına gidicem belki o tutar

Gittim özele iğne yaptı sol yumurta çatlamaya musit dedi kendi durumumu bahsettim bazı kan tekniklerini ver dedi oda pahalıydı devlete giitim. Oda tutmadı özelde doyir üç olunca araştiriliyor dedi iki defa oldu diye bir daha tekrarlanacak değil dedi yani bakım sağlık ocağına
İnşallah bakarlar iki tane nasıl yeterli gelmiyor

X