İlaçla düşük yapan var mı

Neden sordunuz bir de ilaçlarla derken nasıl yani düşük ilacıyla mı?

Ben iki tane düşük yaptım biri kendiliğinden düştü İkincisi bebeğin kalbi durduğu için kürtaj oldum
Üçüncüsü boş kese dedi kananam oldu parça düştu kseye bisey olmadi ama bebek yok doktor biraz daha bekle dedi
Ben tekrar kürtaj olmak istemiyorum doktora ilaçla düşük yapmak istediğimi söyleyeceğim bu konuda tecrübesi olan var mi

Bilmiyorum valla ben kürtaj oldum rahimim kan topladi ilaçla atabildim adetim 20 gün gecikti
Kürtaj olmakta iyi değil

Burada bir arkadaş ilaçla tamamen düşük yaptı.
Ama ben çok uğraştım 1 ay boyunca bir türlü temizlenmedi rahim sonunda kürtaj oldum yine. Denenebilir tabiki. Benim doktorumda rahime zarar vermemek adına kürtajtan önce ilaca yönelmek istemişti

Burada bir arkadaş ilaçla tamamen düşük yaptı.
Ama ben çok uğraştım 1 ay boyunca bir türlü temizlenmedi rahim sonunda kürtaj oldum yine. Denenebilir tabiki. Benim doktorumda rahime zarar vermemek adına kürtajtan önce ilaca yönelmek istemişti
Bende denemek istiyorum zaten bebek görünmüyor malesef:KK43:

Bende denemek istiyorum zaten bebek görünmüyor malesef:KK43:
Doktorunuza danışın. Uygun görürse eğer. Benim için zorlu bir sürecti. Doktorum uzaktı bulunduğum yerde bir doktorla iletişime gecti. O doktor hastNeye yatırmadan ilacı vermeyi uygun görmedi. Hastanede büyük çoğunluğunu düşürdüm. Anestezi verip içeride birşey kaldımı diye bakıcam dedi. Sonra temiz kontrole bile gelmene gerek yok dediler. Ama ben kendi doktoruma gittim. İyiki gitmiştim. Rahim içi düzensizdi. Kendisi verdi ilacı evde kullandım yok düzelmedi. Farklı ilaç verdi düzelmedi. Artık kürtaj olcak dedi ben adet zamanım geldi artık beklesek belki adetle temizlenir dedim. Adet olmama rağmen sonrasında rahim kalınlığı hala çok kalındı. Ve sonunda yine kürtaj oldum.
Bu aşamada doktor çok önemli bence. Sizdede aynı şeyler yaşanır diye demiyorum. Dediğim gibi bir arkadaşında kese olduğu gibi direk düşmüştü ilaçla. Bende 1 ay boyunca elim kadar parçalar düşürmeme rağmen rahim temizlenmemişti

Öncelikle çok geçmiş olsun inşallah sağlık bir gebelik yaşarsiniz Canım peki senin bu durumunu hiç araştirmadilarmi bende iki defa kürtaj oldum da
Sözüm ona araştırildi genetige gittim
Orda mthfr c677t homozigot çıktı ama takmadilar bundan değil dediler
Rahim filmi çektim bisey çıkmadı
Kendimi çok çaresiz hissediyorum
Hiç bebeğim olmayacak gibi

Sözüm ona araştırildi genetige gittim
Orda mthfr c677t homozigot çıktı ama takmadilar bundan değil dediler
Rahim filmi çektim bisey çıkmadı
Kendimi çok çaresiz hissediyorum
Hiç bebeğim olmayacak gibi
Bu kadar ümitsizliğe kapılma canım Allah büyüktür mucize her zaman vardır gönlünü ferah tut ama iyi bir doktorda araştır en azından sorun nedir öğren bende bilmiyorum. Niye iki defa kürtaj oldumu şuanda tekrarda tedavideyim

Bu kadar ümitsizliğe kapılma canım Allah büyüktür mucize her zaman vardır gönlünü ferah tut ama iyi bir doktorda araştır en azından sorun nedir öğren bende bilmiyorum. Niye iki defa kürtaj oldumu şuanda tekrarda tedavideyim
Haklısınız daha yeni ondan hiç iyi hissetmiyorum
Siz nasıl Bi tedavi oldunuz neden oluyormus

Haklısınız daha yeni ondan hiç iyi hissetmiyorum
Siz nasıl Bi tedavi oldunuz neden oluyormus
Aynen bende çok yıprandım psikolojikmen çok zor dönemden.gectim zamanla gecicek yerini dolduran bir bebeginiz olunca unutacaksıniz inşallah benimkini arastirmadilar normal gördüler üçte sonra araştiriz dediler özele gidiyorum oda normal gordu hamilelik için tedavi baslati oda ayrı bir konu araştirmadan hamilelik için tedavi baslati işte klomen verdi yarın iğne yapicak ama yapmadan önce bu konuya giricem sonra bu konuyu konuştuk ama normal gordu tekrar konuşcam iğne olmadan önce

Neden araştırmacılar şaşırdım 3 tane birde zeynep kamile gidin test verin bence eşinizle tıbbi genetık bölümü var
Birde hsg rahim filmi onuda cektirebilirsiniz adet bittikten sonra
Bu doktorlar için tabu hava hoş olan bize oluyo o kayıplar ruhumuzda nasıl bosluklar olusturuyo

X