Ilac Icmeden Adetlenemeyen Arkadaslar Ben Cozumumu Buldum

YESIMMM24

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Nisan 2008
488
5
Sanirim Bazi Pkos Hastalarinda Ve Diger Hastaliklarda Ilac Icmeden Adetlenememe Durumu Var Bendede Varmi Oldum Olasi Boleydim Simdi Hicbir Ilac Icmiyorum Bu Ay Ilac Denemedim Bitkilerle Adetlerimi Oldum Tabiki Henuz Yeni Basladigim Icin Adetim Gecen Ayinkinden 10 Sonra Olsu Ama Benim Gubu 5 6 Ay Olmasa Olmayanlar Icin Cok Iyi Bir Cozum Arti Ben Kullandikca Dahada Duzelecegine Inaniyorum Allah In Izniyle Kullandiklarimi Soleyeyim Maydonoz Cok Yedim Maydanozu Yikadim Hergun Bir Demet Maydonuzu Limonlayip Yedim Cig Olarak Kaynatmadin Sonra Gecen Ay Adet Bitimimden Sonra Adacayi Ictim Sonra Hayit Kapsulu Ictim Hayit Kapsulunu Gunde Sadece Bir Tane Aldim Ama Cok Pisman Oldum Sonradan Keski Gunde 3 Kere Alsaydim Diye Bu Ay Ole Yapmayi Dusunuyorum Hayit Kapsulunu Kirip Icindeki Hayit Ozunu Cikardim Ben Yurtdisindayim Burda Cayi Falan Yok Kapsulu Var Bende Icini Cikarip Bala Ve Corek Otuna Karistirdim Sadece 2 Gunde Sogan Suyu Ictim Sanirim Sogan Suyu Adeti Cok Guzel Sokuyor Siddetle Oneriyorum Ortadan Sogani Kesin Ama Soymayin Kabuklariyla Kaynatin Onu Rengi Koyu Oluyor Anlarsiniz Ordan Onu Icin Ben Artik Ilac Icmemeyi Dusunuyorum Bu Sekilde Adetlerimi Duzene Sokucam Allah In Izniyle Ayrica Paptya Cayi Ictim Kekik Suyunu Sute Karistirip Ictim Gecen Ay Ve Hele Sukur Adetlendim Hangisi Yaradi Bilmem Ama Sizlede Paylasmak Istedim Heee Birde Mesir Macununu Karistirdim Bal Corek Otu Hayit Tozu Ve Mesir Macunu Yedim :) Bu Ayda Baslicam Bakalim Sizlerede Oneririm Gercekten Cok Zor Allah Kimseye Vermesin

oh maşallah ne kadar çok şey yemişsin nasıl hepsini yiyebildin, benim hayıt suyundan midem bulanmıştı içemememiştim,yalnızca adaçayı içiyorum,yumurtlama günümden önce bırakıyorum ve maydanoz da yumurtlama günlerinden sonra yenmemeli çünkü hamilelik oluştuysa düşüğe sebeb olduğunu duymuştum,çörek otu bal karışımını bende denemek istiyorum çünkü çörek otu çok faydalı ve birçok hastalığa şifaymış,çalışmalara devam yani,başarılar şimdiden a.s.

Tesekkurler Bengusu Canim Ben Artik Siildim Hap Icmek Istemiyorum Dr Gidiyorum Hersey Normal Diyor Ben Adet Olamiyorum Ama Ben De Inat Ettim :) Dedim Bu Sefer Basricam Ya Ben Olayi Abarttim Bir Cok Sey Yedim Ilk Aydi O Yuzden Dedim Bunarla Adetlenebilirsem Tamam Cogunuda Siteden Okudum 10 Gun Gecikme Oldu Ama Oda Olcammi Oldummu Stresindendi Biliyorum Bir Daha Bu Konu Icin Insallah Dr Gitmeyi Dusunmuyorum Birde Hamile Kalabilsem O Zaman Giderim Dr Insallah Herkesede Oneriyorum Valla Kendi Kendinizin Dr Olun :) Sanada Kolay Gelsin Bengucun Insallah Seninkilerde Duzene Girer Ne Bela Biseymis Bu

Merhabalar, arkadaslar bende basligi gorunce hemen yazmak istedim.Benim adetlerim duzensiz cok sukur ilac almadan da oluyorum fakat 40-45 gunde anlayacaginiz gibi pco problemlemim var.

3 aydan beri yumurtlama tarihime kadar sogan suyu iciyorum.Her aksam adacayi iciyorum ve hergun bir cay kasigi corek otu(bazen tarcin,bal.corek otunu karistiriyorum) bazen corek otunu salataya katiyorum.Birsey ilave etmek istiyorum corek otu gunde bir cay kasigini gecmemeliymis.

Sadece tecrubemi paylasmak istedim,2 aydan beri 28 gunde adet goruyorrum ve en son dr.gittigimde yumurtlama takibi icin Dr'um yumurta capimin 20 oldugunu soyledi ve glukofer'i kes istersen dedi."Bende ben o ilaci hic kullanmadigimi" soyledim bana kizarak o halde ne yaptiysan onu yapmaya devam et dedi. Kendiligimden hamile kalmayi umut ediyorum.

Ayni sikintiyi yasayan arkadaslar deneyin isterseniz.Biliyorum ozellikle sogan suyunun tadi hic hos degil fakat ictigim ilaclar ondan ala degil:) hemde ictigim ilaclarin herbirinin bobreklerimize zararli oldugunu ilave etmek isterim ozellikle seker ilaci.

Tesekkurler Arkadasim Corek Otunu Iyikide Soledin Ben Cok Yiyordum Saolasin Sogan Suyunu Icmesemmi Diyorum Hayit Tohumu Iciyorum Ama Sogan Suyu Gercekten Berbat Insallah Sende Hamile Kalirsin Bugun Bir Arkadasim Diyorki Ne Varsa Kocakari Ilaclarinda Var Ayy Cok Guldurdu Beni Deli Kiz :) Insallah Bu Yolla Hepimiz Hamile Kaliriz Ben Ancak Yeni Basladigim Icin 43 Gune Dusurdum

selam 2 aydir bendede adet gecikmesi basladi,normal siklusum29 olurken gecen ay 32 gun oldu ,bu ay ise 30 uncu gunum oldu ,ne gelen var nede hic birsey,sasirdim acaba duzenli olurken neden bozulduki duzeniym anlamadim acaba 2 aydir adacayina basladim bende ters etkimi yapdi nedir arakadaslar,herkez adacayina basladiginda adetleri daha erken olurken yani duzene girerken bende neden böyle oldu ?

Karinca Kiz Biliyorum Canim Allah A Sukur Bir Zararini Gormedim Ama Adetlenebildim Sonunda Ben Hayit Tohumunu Az Icmisim Simdi Yalniz Hayit Tohumu Bal Karisimi Ve Adacayi Iciyorum Ama Hayiti Gunde 3 Kere Aliyorum

slm benım de onceden hıc boyle olmamasına ragmen bıkac aydır adet duzensızlıgı basladı, oyle kı gecen ay 10 gun gecıktı. sıze sormak ıstedıım bısey war mesela adetınız 1 hafta gecıktı bır sonrakı ay yıne o gecıkmıs olan tarıhte mı gelıyo yoksa gene eskısıyle aynı tarıhte mı oluyosunuz?

merhaba arkadaşlar bende 3-4 ayın sonunda adet oluyorum ve oda ilaçla tabiiki.ama işin ilginçi ben ikizlerimi doğurduktan sonra böyle oldum.doktorlar henüz birşey demedi bana.nedir neyin nesidir bilmiyorum bende deniycem bakalım bu doğal reçeteleri inş.işe yarar çünkü gerçekten çok zor bir durum.

Denemeni Tavsiye Ediyorum Canim Gercektende Ilginc Dogum Yaptiktan Sonra Duzelmesi Lazim Bencede Dene Ama Drlarinla Konus Oyle Dene Ben Bana Bisey Bulamadilar Diye Iciyorum

yesimm 24 bendde yurtdisinda yasiyorum hayit tohumunun ilacinin adini verebilirmisin?bende pkoluyum ve regli olamiyorum bide nasil icildigini detayli anlatabilirsen sevinirim tesekkürler

canim ben almancasini bilmiyorum ingilizcesi chasteberry diye geciyor ama almanyada vitex agnus diye bulabilirsin zaten alman doktorlar cok arastirmislar bu hayit tohumunu kullanim konusunda ben gunde 3 kere iciyordum tansiyonum cikti sandim belkide psikolojik 2 ye dusurdum gunde 3 kere iciyordum adetlerim duzenlendi benim birde bu aralar stres problemim var sen 3 tane kullan gunde eger kapsul alirsan sabah oglen aksam al mutlaka bulursun almanca bilmiyorum ama amerikada natural food yazan yerlerde satiliyor gecmis olsun canim

der Mönchspfeffer kizlar almancasi...
bende hayitin ne oldugunu neye benzedigini hic hayal edememistim anneme türkiyeden getirttim..
bakalim,bende basladim dün,inanilmasi güc ama kasiklarimda agri var..Allah`im hakkimizda hayirlisini versin

X