iko'nun makyaj seruveni...

çok güzel düşünmüşsünüz yaptıklarınızı paylaşırsanız sizi takip ederim
böyle şeyler yetenek işidir sizde de yetenek varmış
şimdiden başarılar diliyorum
bu arada belki sizden birşeyler kapabilirim

vaaovv diyorum yeni gördüm resimleri
çok hoş makyajlarınız günlük olarak ağır ama özel geceler için süperr
hani böyle güzel gözlü bir ülke vardı arap ülkeleri mi neydi tam getiremedim ismini aynı onlara benziyor

harika yaa seni takip edicem canımm kendini geliştireceğine eminim çnkü harikasın yeteneğin var en başta isteklisin keşke bende orda olsamda benmde saçlarımı hergün şekilden şekile soksan makyaj yapsan çok severm birinin saçımı ve makyajımı yapmasını :)) takip edicem seni hergünn istediğin yere geliceğinden eminim çok başarılı hepsi :)

COK TESEKKURLER EDERIMMMM ewed gunluk olarak bende boyle yapmiyorum eyelinear rimel kullanirim sadece :)

bu arada :) babannemin babasi suudi arabistandan gelmis turkiyeye annemin babasinin dedeside suriyeden :)

insallah gelistirecegim canimmm keske olsaannn.... takip et beni:)

COK TESEKKURLER EDERIMMMM ewed gunluk olarak bende boyle yapmiyorum eyelinear rimel kullanirim sadece :)

bu arada :) babannemin babasi suudi arabistandan gelmis turkiyeye annemin babasinin dedeside suriyeden :)

ben bildim işte benziyorsunnn
şu yüzünün yarısının olduğu makyaja bayıldım bende ondan yapmak istiyorum
ya birde senin tarzın bu sanırım gözün altına yarısı siyah yarısı ışıltılı bir renk
o beyaz tarzı şey nedir kalem mi far mı markasını öğrenebilir miyim cok hosuma gitti

ewed bildin hahahha far onlar herhangibi bir sedefli far olabilir markasi loreal bazi fotolardaki

maşallah canım harikasın..
bende makyaj aşığı bir insan olarak bayıldım bayıldım hem sana hemde makyajlarına
bu arada kahve tonlarında yaptığın makyajında ne marka far kullandığını yazabilirmisin acaba..

Canim topigin hayirli olsun,ben su an turkiyedeyim baktikca hevesleniyorum vallahi doner donmez makyaj kursunda alicam solugu oyle gorunuyor,harikasin tatlim imreniyorum sana bende insllh ogrenicem.haydi yolun acik olsun arkadasim,a birde uzak olmasan seve seve musterin olurdum:)))))))

tesekkur ederim caim kahfe tonunda oncelikle o alti sarisi yer:) bole karisik alliklar oluyor y sira sira onun altn rengini kullndim:) kahve rengi yerede allik kulladim ustunden de loreal kahveyle gectim kas altimi yine altinla yumsattim bitti....

tesekkur ederim canim keske uzak olmasakkk bu arada kursa gittkten sonra sendedende bekliyorum fotolar:)alisveris olsun fikir olarak

Bencede yeteneklisin bence hayallerin hayal olmaktan çıkıp hedef haline gelmiş çünkü hangi yolda devam edeceğini biliyorsun ve çaba göstermeye başlamışsın bu çok güzel.Umarım hedeflediğin noktaya en kısa sürede ulaşırsın.

ibsallah canim cok istiyorum hedefime bi ulassam tamamdir:)bu arada cok cok tesekkur ediyorum

ellerine sağlık cnm :) süper ötesi olmuuuuusss ee tabi açıklamalı anlatırsın heralde

takipçinimmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…