İklimimi kaybedıyordum az kalsın

ficipi

...............
Kayıtlı Üye
2 Ocak 2008
5.424
10
çok kotuyum kızlar bugun elım ayagım bırbırıne dolaştı..
akşam balık yemeye karar vermiştik.
benım pc de ısım varı.balıkları esım kızartıyordu mutfakta..bende kzı uyuttum falan balık kokuları gelmeye başlayınca gıttım yanına.onu bekledım kızarttık yedık fılan.yemek bıttı sona baya bır masada oturduk sohbet ettık.baya zaman gectı nasılsa kız uyuyor dıye keyfımıze bakıyruz:çok üzgünüm:
esım kalktı ellerını yıkamak ıcın lavaboya doğru ellerını yıkamak ıcın yuruyordu bende arkasından gıttım banyodan klorak alıcaktım mutfağı temızliim die.
o sırada esım bırden odaya gırdi,garıp sesler geldığini söyledi.bı gırdık sapkası kapanmıs yuzune kadar batanıyede ustune gelmiş.bı actık mosmor nefes alamıyor.yuzune sankı su dokulmus gıbı terlemiş yavrum,can cekişiyormuşsenağlama
bırden tıtremeye basladım,elım ayagım bırbırıne dolaştı..oylece duruyordu kızım mosmorrsenağlama
hemen aldım pencerenın onune getırdım..yavas yavas acıldı kendıne geldı.senağlama
ama benımde omrumden omur gıttısenağlama
kızlar artık bebişler ıyıce hareketlendı,aman dıkkat edınsenağlama
uyuyorsandım ama uyanmıs cocuk.babasıo anda odadan cıkan garıp seslerı duymamış olsaydı ve baska bı odaya gırıp bıseylerle oyalansaydı Allah korusun şimdi napıyordum kımbılır..cunku ben odaya gırmiip mutfakta oyalanacaktım baya..vee o süre ıcınde belkıde...................senağlamasenağlamasenağlamaAllah korumuş işte..
Allah korsun evlatlarımızı:Saruboceq:

Aman canım çok geçmiş olsun Allah korumuş bebişini inşallah bida yaşamazsın böyle üzücü bir olay

canımmmmmmmmm geçmiş olsun yaaa, allah korumuş, ay tüylerim diken diken oldu, yavrum ben sürekli kontrol ediyorum sende kontrol et, her ihtimale karşı, azcık sessiz kaldı mı hemen gidip bakıyorum, allahım korusun yaa, acılarını göstermesin, ucuz atlatmışsınız bi hayır dağıtın

ooofff cıtırııımmm allahım korusun meleğiiii:Saruboceq: canım verilmiş sadakalrınız varmıs..yavrumu allah korusun.melekler basucunda beklesin kuzunun..bencede basından ekmek tuz cevir fakir birine ver.ve oku bebişi..cok şükür ki hemen farketmiş eşin..o da allahtan.şükret canım...gelmiş gecmiş olsun:Saruboceq:

ah canım benim yaa bende çok kötü oldum senağlama Allahım uzak tut sen kötülüklerden.... :Saruboceq:

Canim cok gecmis olsun ya cok uzucu bi olay allah tum bebisleri korusun gecmis olsun

offf yaaa(
allah bütün bebekleri bütün çocukları korusun hiç bir anne üzülmesin

canım gelmiş geçmiş olsun.Allah korusun bebeklerimizi.bende yüzünü örterek uyutuyorum uyuyunca alıyorum.artık çok hareketliler dikkat etmek lazım

çok geçmiş olsun çıtır çok üzüldüm sanki benim başıma gelmiş gibi oldum senağlama Allah hepimizin yavrularını korusun böyle olaylarla karşılaşmayalımm

ay Allah korusun.en korktuğum şey.bebeğim doğduğunda ilk iki hafta uyumadım bu yüzden.sürekli başında bekledim nefes alıyomu ya bişe olursa diye.çok dikkat etmek lazım.çok geçmiş olsun.

çok çok geçmiş olsun canım yaa. verilmiş sadakanız varmış. Allah korusun bebeklerimizi.

tatlım büyük geçmiş olsun Allah korumuş yavrunu....çok dikkat etmemiz lazım hareketlendi artık yaramazlar...

canım resmen içimin yağları eridi okurkensenağlama
çook büyük geçmiş olsun.Allah bebişlerimizi bizlere bağışlasın.:Saruboceq::Saruboceq:tüm kötülüklerden korusun onları

gecmis olsun canima.s. allah birdaha böyle seyler yasatmasin insallah:Saruboceq:

çok gecmiş olsun canım rabbım bıkezdaha melegınızı sıze bağılşammış çok dıkkat edın bundan sonrakıyamam sna ayaaa

ayyyyyyyy canım ya çok üzüldüm daha başlığı okurken kalbim hızlı hızlı çarpmaya başladı çok korktum allah sağlık sıhhat versin bütün bebişlere acılarını göstermesin allahım

ay canım geçmiş olsun, allah bidaha böyle bişey yaşatmasın. ben de gece kalkıp kalkıp nihanın nefesini dinler oldum..

ah canım tüylerim diken diken oldu valla geçmiş olun Allah acılarını göstermesin:Saruboceq:
bende geçen yüüzükoyun yatırmıştım gözümün önünde abisi okuldan geldi onunla ilgileniyodum bu gömmüş suratı bikaldırdım can havliyle aniden derin nefes alıp kendine geldi .elimayağım hala titriyo aklıma geldikçe:çok üzgünüm:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…