İklimimi kaybedıyordum az kalsın

Geçmiş olsun arkadaşım.Hepinize tavsiyem bebeklerinizin yanından bebefonu ayırmayın.en ufak kıpırtıda sesini duyarsınız en azından.

ayy canım yaa okurken tüylerim diken diken oldu valla allahım korumuş çok şükür tekrar geçmiş olsun

çok kotuyum kızlar bugun elım ayagım bırbırıne dolaştı..
akşam balık yemeye karar vermiştik.
benım pc de ısım varı.balıkları esım kızartıyordu mutfakta..bende kzı uyuttum falan balık kokuları gelmeye başlayınca gıttım yanına.onu bekledım kızarttık yedık fılan.yemek bıttı sona baya bır masada oturduk sohbet ettık.baya zaman gectı nasılsa kız uyuyor dıye keyfımıze bakıyruz:çok üzgünüm:
esım kalktı ellerını yıkamak ıcın lavaboya doğru ellerını yıkamak ıcın yuruyordu bende arkasından gıttım banyodan klorak alıcaktım mutfağı temızliim die.
o sırada esım bırden odaya gırdi,garıp sesler geldığini söyledi.bı gırdık sapkası kapanmıs yuzune kadar batanıyede ustune gelmiş.bı actık mosmor nefes alamıyor.yuzune sankı su dokulmus gıbı terlemiş yavrum,can cekişiyormuşsenağlama
bırden tıtremeye basladım,elım ayagım bırbırıne dolaştı..oylece duruyordu kızım mosmorrsenağlama
hemen aldım pencerenın onune getırdım..yavas yavas acıldı kendıne geldı.senağlama
ama benımde omrumden omur gıttısenağlama
kızlar artık bebişler ıyıce hareketlendı,aman dıkkat edınsenağlama
uyuyorsandım ama uyanmıs cocuk.babasıo anda odadan cıkan garıp seslerı duymamış olsaydı ve baska bı odaya gırıp bıseylerle oyalansaydı Allah korusun şimdi napıyordum kımbılır..cunku ben odaya gırmiip mutfakta oyalanacaktım baya..vee o süre ıcınde belkıde...................senağlamasenağlamasenağlamaAllah korumuş işte..
Allah korsun evlatlarımızı:nazar::Saruboceq:

ay canımmmmm yaaaaa...şimdi çok korktum bende hep kontrol edeyim barii....gerçi kapısı hep açık kapatmıyorum hiç...ayyy yaaa Allah korumuş yavrunu.çok geçmiş olsunnnn...

X